logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 16.01.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.01.2019 - 16.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1430
2.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1280
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1280
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1090
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1090
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1090
7.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1040
9.Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.980
11.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš940
13.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
14.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice850
15.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
16.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.780
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice755
18.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.740
19.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 730
20.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk680
21.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice665
22.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
23.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš605
24.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno593
25.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha588
26.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
27.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.570
28.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.540
29.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš533
30.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most525
31.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.483
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.483
33.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha456
34.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
35.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.446
36.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
38.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš418
39.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.401
40.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
41.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
42.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.351
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
44.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
45.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice345
46.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy344
47.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice338
48.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
49.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.325
50.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.324
51.Macal Jiří2008 Super Stars Most301
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.301
53.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.300
54.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná291
55.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha289
Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
57.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.279
58.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
59.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.267
60.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most265
61.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.263
62.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
63.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice259
64.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.233
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
66.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.231
67.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
68.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.226
69.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.223
70.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.216
71.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk206
72.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže202
73.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
74.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
75.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA186
76.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most182
77.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
78.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
79.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
80.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice167
81.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.165
82.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže164
83.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
84.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
85.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha156
86.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.155
87.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice150
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.150
90.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.148
92.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.144
93.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice136
94.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.133
96.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
97.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha122
98.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA120
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
100.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.113
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.113
102.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.111
104.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
106.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.108
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY108
108.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
109.Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.101
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš101
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš101
112.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Morcinek Filip2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
115.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.90
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
117.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA89
118.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha86
119.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
120.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
121.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.81
123.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha80
126.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha79
127.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha77
128.Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
129.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
132.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.69
133.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha64
134.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže63
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
138.Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
140.Marx Max2008 Badminton VK Aš59
141.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
143.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.56
144.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
145.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
146.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
149.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.49
150.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže38
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany38
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
154.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
155.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.34
156.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
157.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
159.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
161.Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
164.Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
165.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
166.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
167.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
169.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3260
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1980
3.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1680
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
5.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1450
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1430
8.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
9.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
10.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
12.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš990
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice990
Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
17.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.980
18.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
19.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.880
20.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
21.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
22.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 850
23.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.815
24.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice800
25.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha730
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
28.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most700
29.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.690
30.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
31.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš665
32.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk660
33.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš653
34.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
35.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha648
36.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
37.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná600
Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
39.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš598
40.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.580
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
43.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
44.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha545
45.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
46.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice530
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
48.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.525
49.Macal Jiří2008 Super Stars Most500
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
51.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
52.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
53.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA458
54.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice450
56.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
57.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
59.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže420
63.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
64.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže408
65.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
66.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.395
67.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
68.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice370
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
71.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha368
72.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA348
73.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha336
74.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA331
75.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA310
76.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY300
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
80.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.288
81.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
82.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY275
83.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
85.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
90.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
91.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
92.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
94.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.213
95.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
96.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha200
98.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
99.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
102.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
103.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
105.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
106.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.159
107.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.150
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice150
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
118.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
119.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
120.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
121.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
123.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
124.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA100
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
136.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
137.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
138.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
140.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
150.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
2.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1680
3.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1530
4.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1520
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1040
7.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
8.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.940
9.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha900
Klokan Jakub2008 Super Stars Most900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
12.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 880
14.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.870
15.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš850
16.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.820
17.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha800
18.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk780
19.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.760
20.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
21.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.740
22.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.650
23.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
24.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
25.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
26.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
27.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
28.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.526
29.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
30.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
31.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha478
32.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most470
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice470
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice470
35.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.450
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
37.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
38.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
39.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha396
40.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
42.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš350
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš350
44.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná330
45.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha325
47.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
48.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA319
49.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha300
Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
51.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
53.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY275
54.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
56.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
59.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
60.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA223
61.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice210
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
66.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
68.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
71.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA184
72.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.180
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
76.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY163
77.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
78.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA151
79.Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
82.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.145
84.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
86.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
89.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
90.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže100
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
105.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
106.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
108.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
110.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
111.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
113.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš50
Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže50
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
133.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
135.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
138.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2400
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1200
3.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1150
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1100
5.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1000
6.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.944
9.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha840
10.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
11.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.775
12.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň765
13.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha750
14.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice675
15.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.657
16.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.640
17.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.625
18.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most600
19.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic595
20.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.568
21.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton550
22.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.538
23.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.520
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha520
25.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.463
26.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.459
27.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.458
28.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš451
29.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.426
30.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.425
31.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY393
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.393
33.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.388
34.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.383
35.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.376
36.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.345
37.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.338
38.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.336
39.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.323
41.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice313
42.Čechová Tereza2008 Super Stars Most310
43.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
45.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
47.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton288
48.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.281
49.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany277
50.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice273
51.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka269
52.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
53.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha265
54.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha264
55.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
56.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.255
57.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.254
58.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.245
59.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice240
60.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
61.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA228
63.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.225
64.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná223
65.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
66.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice220
68.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
69.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 214
70.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany211
71.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
72.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha201
73.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.200
75.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.198
76.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
77.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové194
78.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.193
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná193
80.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
81.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton182
82.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
83.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA174
84.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš172
85.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.171
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
88.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.164
89.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
90.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.157
91.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
92.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.154
93.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou151
95.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín150
96.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
97.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
98.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
99.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha142
100.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
101.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
102.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha126
Jindrová Martina2009 USK Plzeň126
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
105.Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.119
106.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY115
Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice115
108.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
109.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany111
110.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
112.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.104
113.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
114.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton101
116.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.100
119.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.95
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.95
121.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.94
124.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
125.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.89
126.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
127.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.80
129.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
130.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 78
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY78
132.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
133.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.63
134.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
135.Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš59
136.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.58
137.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha54
138.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Harničárová Ema2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná50
144.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
145.Marxová Nina2009 Badminton VK Aš46
146.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice45
147.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
149.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
150.Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA38
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice38
154.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
155.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
156.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
158.Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Nidrlová Eliška2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná25
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.25
163.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
164.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
166.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
170.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
171.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
173.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
1.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2020
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1900
3.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1820
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1820
5.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1530
6.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1340
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1340
8.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1280
9.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1180
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1050
11.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
12.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1000
13.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton990
14.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha900
15.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.890
17.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň875
18.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.870
19.Čechová Tereza2008 Super Stars Most840
20.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most830
21.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.820
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.820
23.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.810
24.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
25.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
26.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic770
27.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha695
28.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
30.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha625
31.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice620
32.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha605
33.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
34.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
35.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.550
36.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
37.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.525
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš525
40.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
41.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.510
42.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice500
43.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA496
44.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha470
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA470
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
48.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice460
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.460
50.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
51.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
52.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha444
53.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
54.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka426
55.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.420
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
61.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
62.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná410
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná410
64.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice400
65.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Křížková Eva2008 BaC Kladno375
67.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
68.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.363
69.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
72.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
73.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.335
74.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
76.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.313
77.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
81.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
83.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
84.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou275
85.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany270
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.270
88.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
89.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha250
90.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
91.Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
92.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.210
94.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
96.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín200
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
103.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
104.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
105.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
106.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
107.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.160
108.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
109.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.150
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.150
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
119.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
120.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
121.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
122.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
123.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 100
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha100
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA100
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná100
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná100
136.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice80
137.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
139.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
140.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
141.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice50
Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1520
3.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1190
4.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton950
5.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most940
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha900
7.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 840
9.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň788
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha770
11.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice675
12.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
13.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
15.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha620
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha620
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
19.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.580
20.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice570
21.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.550
23.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY545
24.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
26.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
27.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha510
28.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.500
29.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.485
30.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.478
31.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
33.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
34.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
35.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
36.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice400
37.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš388
38.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
39.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
40.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha368
41.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
42.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
43.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha333
44.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
45.Čechová Tereza2008 Super Stars Most320
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
47.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
48.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
49.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
50.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany270
51.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha264
52.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
53.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
56.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
57.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.235
58.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA230
60.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA228
61.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany210
66.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.205
67.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou200
69.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
70.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
71.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha185
72.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno175
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice175
75.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
77.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
79.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.150
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
86.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
87.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
89.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
90.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
92.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
94.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
95.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
97.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY104
98.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice100
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
108.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
110.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
111.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.50
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
125.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
126.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
2GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
31. GPA U13 - AšA27.01.2019
4GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
5GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
6GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
7GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
8GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
9GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
10GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
111. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
12GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
13GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
14GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
15GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
16GPC U13 - MostC16.03.2019
17GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
18GPC U13 - AšC24.03.2019
19GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
20GPC U13 - BrnoC31.03.2019
21GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
22GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
23GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
24GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
25GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
26GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
27GPC U13 - OrlováC13.04.2019
28GPC U13 - KladnoC14.04.2019
29GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
30GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
31GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
322. GPA U13 - MostA05.05.2019
33GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
34GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
35GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
36GPC U13 - BrnoC18.05.2019
372. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
38GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
39GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
40OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
41GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
423. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
43OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
44GPD U13 - MostD15.09.2019
45GPC U13 - KladnoC15.09.2019
46GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
47GPD U13 - VesecD28.09.2019
48GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
49OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
50OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
51GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
52GPC U13 - MostC06.10.2019
53GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
54GPC U13 - KladnoC13.10.2019
55GPC U13 - VesecC19.10.2019
56GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
57GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
58GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
59OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
60GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
61GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
62GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
63GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
64GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
65GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
66GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
67GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
68GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
69GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
70GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
71OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
72OP U13 - MostSKP24.11.2019
73GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
74OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
75MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
76GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
77GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
78GPC U13 - LiberecC15.12.2019
79GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
80GPC U13 - České BudějoviceC04.01.2020
81GPD U13- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
82GPC U13 - Benátky nad JizerouC11.01.2020
83GPD U13 - VesecD11.01.2020
84GPC U13 - PřerovC11.01.2020
85GPC U13 - VendryněC11.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading