logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 23.01.2020

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.01.2019 - 23.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1480
2.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1150
3.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1100
4.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
7.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
8.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
9.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.900
10.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice890
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.850
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 850
13.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
14.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové700
15.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
17.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže675
18.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany625
19.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.613
20.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.595
21.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
23.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
24.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha550
25.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
26.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
27.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.493
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.480
29.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha475
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
31.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.470
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.470
33.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.463
34.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
35.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín450
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
37.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.425
38.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.398
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno385
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.385
41.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.375
42.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic371
43.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.369
44.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno330
45.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub323
46.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice311
47.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.310
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.310
50.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha303
51.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.301
52.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha300
54.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň298
55.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.285
56.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
57.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.273
59.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic271
60.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha263
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most263
62.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.255
63.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš250
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.250
65.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
66.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže247
67.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.236
68.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.230
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton230
70.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha226
72.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha213
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 213
74.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
75.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 209
76.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 201
77.Klokan Jakub2008 Super Stars Most200
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
79.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice194
80.Suchopár Jan2006 Super Stars Most191
Vališ Jan2006 Super Stars Most191
82.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.188
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
84.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice176
85.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk175
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.175
87.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice168
89.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
90.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
91.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
92.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš150
98.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.138
99.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové137
100.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most134
101.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
102.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín125
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice125
105.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA124
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 124
107.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
109.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.119
110.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
111.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
112.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové100
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
122.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.89
123.Gašparín Adam2007 Super Stars Most88
Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.88
125.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
126.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 79
127.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.76
128.Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA70
130.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
131.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš63
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
134.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA60
135.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové59
136.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín50
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná50
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.50
155.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.47
156.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
158.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
159.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
160.Šimáně David2006 BK ARION PRAHA40
161.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
162.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice38
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže38
165.Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 31
166.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 30
168.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA29
169.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Ondraszek Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Opluštil Petr2007 TJ Slavoj Podivín25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
179.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha20
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most20
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA20
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové20
185.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
188.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
189.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
191.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
193.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1780
2.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1720
3.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1150
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
5.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1080
6.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1050
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
12.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové950
14.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže940
15.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
16.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany890
17.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
18.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.800
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
20.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.790
21.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.780
22.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Kundrát David2006 Badminton VK Aš750
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.740
25.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
26.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná700
27.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové680
29.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha675
30.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
31.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.630
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.625
Jonáš Václav2006 BaC Kladno625
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno625
35.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín620
36.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.600
37.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.575
38.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.570
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice570
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.570
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.570
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
43.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
45.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.530
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most530
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
48.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha513
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha513
50.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.500
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha500
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
53.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš499
54.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.470
56.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
57.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk450
58.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš449
59.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
60.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 443
61.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže425
62.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.420
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Suchopár Jan2006 Super Stars Most420
Vališ Jan2006 Super Stars Most420
66.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.410
67.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic402
68.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň401
69.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.400
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín400
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.400
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice400
75.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno395
76.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
77.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice370
79.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 363
80.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
81.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.350
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.350
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.350
85.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA326
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha326
87.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
88.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA310
89.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most306
90.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.300
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.300
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
94.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 283
95.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice275
96.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 271
97.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
98.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
99.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub250
Klokan Jakub2008 Super Stars Most250
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
102.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
103.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
104.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.225
105.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 220
106.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
107.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
108.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
112.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
113.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.183
114.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
115.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
116.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
118.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.154
119.Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
129.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
130.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA138
131.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
132.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín100
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Mácka Michal2007 TJ Chropyně100
Ondraszek Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice100
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA100
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA100
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
155.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
157.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha63
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha63
159.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
160.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Boček Albert2010 TJ Montas Hradec Králové50
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA50
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná50
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
184.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
185.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1280
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
3.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1000
5.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.940
6.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
9.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice850
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.790
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
15.Jonáš Václav2006 BaC Kladno740
16.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže730
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
18.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
19.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
20.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín630
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.630
22.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.620
23.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.600
24.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
25.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.570
27.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
28.Kundrát David2006 Badminton VK Aš525
29.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.520
30.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice500
32.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.493
33.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.460
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové460
35.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.450
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav450
37.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš435
38.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany425
39.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.420
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.420
41.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.370
42.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most363
43.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
44.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
45.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.348
46.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA330
47.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.323
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže313
49.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
52.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
53.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
54.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice260
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.260
57.Klokan Jakub2008 Super Stars Most250
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové250
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.250
60.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic248
61.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
62.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub235
Vališ Jan2006 Super Stars Most235
64.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.225
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha225
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
67.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
68.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic214
69.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 210
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha210
73.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň201
74.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín200
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice200
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice200
79.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most198
80.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 188
83.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.185
84.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.175
86.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.170
87.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
93.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.141
94.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.125
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha125
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice125
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno125
100.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
101.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
103.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
104.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Opluštil Petr2007 TJ Slavoj Podivín100
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
114.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové88
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII88
116.Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka75
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.75
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
119.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 65
120.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
121.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.56
122.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA55
123.Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice50
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice50
Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
145.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
147.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín25
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Gašparín Adam2007 Super Stars Most25
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA25
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
166.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
167.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
2.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1730
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1600
4.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1230
5.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1200
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
7.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
8.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1000
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1000
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha990
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.940
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice900
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.850
20.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.830
21.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha790
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.675
23.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.653
24.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA650
25.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
26.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
27.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš600
28.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice580
29.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha575
30.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most570
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.570
32.Jonášová Klára2006 BaC Kladno560
33.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná550
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha550
35.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
36.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.535
37.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice480
39.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.470
40.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav430
41.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš423
42.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
43.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
45.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha400
47.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA376
48.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.373
49.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most370
50.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha363
51.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
53.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany351
54.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.350
55.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové339
56.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.338
57.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk326
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice326
59.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
60.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha311
61.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
64.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice298
65.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice285
66.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.283
67.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.273
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.273
69.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.271
70.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA259
71.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
72.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
73.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
74.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná236
75.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice235
76.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha225
77.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.223
78.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha222
79.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové214
80.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.213
81.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
82.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most208
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.208
84.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most207
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha207
86.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
87.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.204
88.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.201
89.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
92.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.199
93.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
94.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice191
95.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
96.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha185
98.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice181
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY181
101.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice176
102.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
104.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.170
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
106.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most166
107.Hejnová Sára2007 USK Plzeň163
108.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
109.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
110.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
112.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín155
113.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice148
114.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové144
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
116.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.138
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 138
120.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA137
121.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha133
122.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
123.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
124.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.125
126.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 120
127.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha117
128.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
129.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.111
130.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
131.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
134.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.93
135.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice88
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
137.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha83
138.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 79
139.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha75
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
144.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.74
145.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno70
146.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka68
147.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.63
153.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš59
154.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice55
155.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
156.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové51
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.51
158.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav50
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub50
171.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
172.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
174.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
176.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
177.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín25
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín25
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín25
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
195.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.20
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
201.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
202.Chvastková Julie2006 Start Jihlava18
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
204.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2120
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2120
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2020
4.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1680
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1450
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
7.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1430
9.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1330
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
13.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1050
16.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
18.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice990
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice890
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.890
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
23.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha825
24.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 800
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
26.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA750
27.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš740
30.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka700
32.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.680
33.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice675
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice675
35.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.670
36.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most655
37.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk650
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
40.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav630
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín630
42.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
43.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.623
44.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná620
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno620
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most620
47.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.600
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
49.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.570
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
Jonášová Klára2006 BaC Kladno570
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.570
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.570
55.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha550
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
58.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.520
59.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
60.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové500
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice500
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové500
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice500
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
65.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
66.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most470
67.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA450
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany450
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton450
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most450
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín450
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
73.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha438
74.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
76.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
78.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice410
79.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
80.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA400
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
82.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
83.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.383
84.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš375
85.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
86.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 360
87.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
90.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
92.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha344
93.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
94.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most330
95.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha320
96.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.300
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.300
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice300
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.300
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
107.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.288
108.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
109.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.281
110.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha275
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
112.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
114.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
117.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha225
118.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
120.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno200
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha200
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
128.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.188
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.188
130.Hejnová Sára2007 USK Plzeň181
131.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
132.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň176
133.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.175
135.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY163
136.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
137.Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice150
142.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka147
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka147
144.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
145.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
146.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
147.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
148.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
149.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav100
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav100
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice100
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 100
172.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
173.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
175.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
176.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav50
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
195.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
197.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
2.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
3.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1180
4.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
5.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1050
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
7.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1000
8.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
9.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
11.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.875
12.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň850
13.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice820
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
15.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.790
16.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
17.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice770
18.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha768
19.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
20.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná700
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA700
22.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice650
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
24.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
25.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
26.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
27.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
28.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín550
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.550
30.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
32.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav520
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha508
34.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové500
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.500
37.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
38.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk470
39.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany425
40.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín420
41.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most410
42.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA406
43.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice400
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.400
45.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.399
46.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.388
47.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
48.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice360
49.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice358
50.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA350
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka350
53.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.345
54.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
55.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.310
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
58.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice305
59.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
62.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most288
63.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha284
64.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.273
65.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
67.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
68.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 266
69.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.260
73.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové250
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
75.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most245
76.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice235
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha235
78.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš229
79.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.225
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
83.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
84.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most210
87.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
90.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha194
91.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
92.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové188
93.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA175
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové175
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.175
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.175
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
99.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
100.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY163
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha163
103.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice150
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
108.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha134
109.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
110.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.125
112.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
113.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.110
115.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav100
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové100
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
127.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
128.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
129.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
130.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
131.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.75
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
137.Čechová Tereza2008 Super Stars Most50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 50
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
161.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
162.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň38
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka38
164.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
165.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín25
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice25
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav25
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice25
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
2GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
3GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
4GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
51. GPA U15 - MostA10.02.2019
6GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
7GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
8GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
9GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
10GPC U15 - MostC24.02.2019
11GPC U15 - BrnoC02.03.2019
121. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
13GPD U15 - TáborD23.03.2019
14GPC U15 - LiberecC23.03.2019
15GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
16GPC U15 - AšC30.03.2019
17GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
18GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
19GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
20GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
21GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
22GPC U15 - MostC14.04.2019
23GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
24GPC U15 - PřerovC20.04.2019
25GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
26GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
27GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
28GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
29GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
30GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
31GPC U15 - BrnoC05.05.2019
32GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
332. GPA U15 - AšA12.05.2019
342. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
35OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
36GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
37OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
38OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
39GPC U15 - OpavaC07.09.2019
40GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
41OP U15 - AšSKP08.09.2019
42GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
43GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
44GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
45GPD U15 - VesecD21.09.2019
46GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
473. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
48GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
49GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
50OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
51GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
52GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
53GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
54GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
55OP U15 - VesecSKP05.10.2019
56OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
57GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
58MČR U15 - MostMČR13.10.2019
59OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
60GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
61GPC U15 - KladnoC03.11.2019
62GPC U15 - VendryněC09.11.2019
63GPC U15 - VesecC10.11.2019
64GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
65GPC U15 - MostC16.11.2019
66GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
67GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
68GPD U15 - MostD23.11.2019
69GPD U15- dvouhry - Praha JeremiD30.11.2019
70GPD U15 - TáborD01.12.2019
71GPC U15- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC01.12.2019
72GPC U15 - Hradec KrálovéC14.12.2019
73GPC U15 - Králův DvůrC14.12.2019
74GPC U15 - OstravaC14.12.2019
75GPC U15- Přebor Prahy - Praha ZMC14.12.2019
76GPC U15- dvouhry - AšC15.12.2019
77GPD U15 - DobruškaD04.01.2020
78GPC U15 - OlomoucC04.01.2020
79GPD U15- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
80GPC U15 - Nové Město nad MetujíC18.01.2020
81GPC U15 - VendryněC18.01.2020
82GPC U15 - BřeclavC18.01.2020
83GPC U15 - Praha HamrC18.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading