logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 23.01.2020

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.01.2019 - 23.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2660
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2270
4.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1630
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1190
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
7.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1000
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
10.Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.950
11.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.930
13.Altera Jan2004 BaC Kladno900
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 900
15.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.880
17.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
18.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA800
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha800
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
21.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.713
23.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice690
26.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice670
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha650
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
31.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.583
32.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.580
33.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka550
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
36.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
37.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
40.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha483
41.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.475
42.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice445
43.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
45.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.420
48.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
49.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.403
50.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
51.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.393
52.Matiska David2004 BK ARION PRAHA388
53.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka380
54.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice370
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
56.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
58.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA350
60.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.338
61.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň334
62.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
63.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
65.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.298
66.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.290
67.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.285
68.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
69.Solar Jan2005 SK Prosek Praha278
70.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII276
71.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
72.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 268
74.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Janáček David2004 BK ARION PRAHA260
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové260
79.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
80.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice250
82.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 248
83.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno238
84.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové235
85.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín230
86.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš226
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha226
88.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže225
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice225
90.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
91.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava210
Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
95.Kóňa Jan2004 Super Stars Most201
96.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
97.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.194
98.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
99.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.185
100.Vlasák David2004 Super Stars Most183
101.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.180
102.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
103.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
104.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
105.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.173
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice173
107.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín170
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava170
109.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha163
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.163
112.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.162
113.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
114.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
115.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Korynta Martin2004 BaC Kladno155
117.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
118.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
122.Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
123.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA140
124.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice138
125.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.135
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže135
127.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
128.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA125
132.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
133.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.118
134.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
136.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
137.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže110
138.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
139.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
140.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
145.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 85
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice85
147.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
148.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
150.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk79
151.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
154.Kazík Matěj2005 BaC Kladno70
155.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
156.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
157.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
158.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
161.Čech Patrik2005 BA Plzeň59
162.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
163.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 55
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 55
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub55
166.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most54
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
168.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
179.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
181.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 30
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.30
187.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
188.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
189.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
198.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.20
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 20
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
207.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
208.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
210.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1680
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1680
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1630
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1580
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1430
9.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1280
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
12.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
13.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1140
14.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
16.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
18.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.980
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.980
20.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice965
21.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice940
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
24.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
25.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
26.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
27.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA800
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
30.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka790
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton790
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha755
33.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
38.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
39.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
42.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.710
43.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
45.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha663
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.655
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.655
48.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha638
49.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
51.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka600
54.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 593
55.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno575
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
58.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
60.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
61.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice500
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice500
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.500
65.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.488
66.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava480
67.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.470
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice470
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
73.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
74.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
75.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha450
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice450
81.Matiska David2004 BK ARION PRAHA445
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
83.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
84.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
85.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice420
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové420
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
90.Vlasák David2004 Super Stars Most408
91.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII400
93.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš388
94.Korynta Martin2004 BaC Kladno375
95.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
96.Janáček David2004 BK ARION PRAHA360
97.Kóňa Jan2004 Super Stars Most358
98.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice350
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.350
101.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
102.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.320
103.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.313
104.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.310
105.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.300
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
108.Orany Vojtěch2004 Start Jihlava280
109.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 273
110.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
111.Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
112.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín250
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
116.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
117.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
118.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
119.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
121.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže220
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
124.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 213
125.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže200
Hlad Adam2004 BaC Kladno200
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.200
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
132.Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
134.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Kazík Matěj2005 BaC Kladno150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
141.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
143.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
148.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
151.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
173.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
174.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 75
175.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 50
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
197.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
198.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1780
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1500
4.Altera Jan2004 BaC Kladno1100
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1040
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.990
10.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.940
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.940
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
14.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 900
15.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
16.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha850
17.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice790
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
19.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.780
20.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
21.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice730
23.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.700
24.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
25.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice655
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka620
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.600
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
35.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice590
36.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA570
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.540
38.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
39.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha501
40.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.470
45.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
46.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.460
47.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha450
50.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka433
51.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
52.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
53.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
54.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
56.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
57.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
58.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.375
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
60.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.370
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
62.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
63.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové350
65.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice345
66.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
67.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
68.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
69.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
70.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno300
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
Matiska David2004 BK ARION PRAHA300
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII300
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
75.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
76.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.251
77.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
80.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže245
81.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
82.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
83.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín225
84.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš213
85.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Vlasák David2004 Super Stars Most210
89.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
90.Kóňa Jan2004 Super Stars Most200
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
93.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
94.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
95.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 175
99.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.173
100.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
103.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.160
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
105.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
108.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
109.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.135
110.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.125
112.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
113.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
114.Janáček David2004 BK ARION PRAHA105
115.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Korynta Martin2004 BaC Kladno100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
127.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
128.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
131.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
132.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
133.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
134.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice50
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
157.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
160.Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava25
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2780
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1680
4.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1570
5.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1250
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1250
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
8.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1230
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha950
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.940
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice940
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
21.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 850
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové840
23.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka815
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
26.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.790
27.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.775
28.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice740
29.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.720
30.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha700
31.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most690
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.678
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
34.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.655
35.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.640
36.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže625
37.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
38.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most580
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
41.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
43.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
44.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha550
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.530
47.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.523
48.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
49.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.513
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice513
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha495
52.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
53.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice470
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha470
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
57.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň463
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.463
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš453
60.Benediktová Klára2005 BA Plzeň450
61.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
62.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.426
63.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
64.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.413
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
68.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
69.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.335
70.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
71.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha321
72.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.320
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
75.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
76.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha313
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
78.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
80.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš304
81.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.300
82.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
83.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.275
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha275
87.Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
88.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
89.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.261
90.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.260
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.260
93.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 250
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
95.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš224
96.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
97.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.213
98.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
99.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
100.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
101.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš200
102.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
103.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
105.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
106.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
107.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
108.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.150
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
112.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
113.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.143
114.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic138
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
116.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.131
117.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.127
118.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
119.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
121.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
122.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
123.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
124.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.108
125.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice105
127.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
133.Javorská Anna2004 USK Plzeň99
134.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.98
135.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
138.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
139.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
140.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno70
141.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
143.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
144.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
146.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
149.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.54
150.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Chvastková Julie2006 Start Jihlava50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
164.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
165.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
166.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
170.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
171.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
172.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2660
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2660
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2420
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2380
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2380
6.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1440
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1440
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1400
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1350
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1280
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1280
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1230
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
14.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1190
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1180
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1150
17.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
19.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1040
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1000
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
22.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
23.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice950
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.950
27.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.940
30.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha900
31.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
32.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
33.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha840
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
35.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice790
36.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha755
37.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
38.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice715
42.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.705
43.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice680
46.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most675
47.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové650
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.650
49.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
50.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
54.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most620
55.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice600
57.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha595
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha595
59.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
61.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava580
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš575
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš575
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín575
65.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most570
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
69.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 550
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
71.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.545
72.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
73.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most520
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
77.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha500
78.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.480
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže480
80.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín475
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
82.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.470
85.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň463
86.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 450
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha450
88.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.420
89.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.401
90.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
92.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
93.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.350
96.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
97.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
98.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš300
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
100.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín285
102.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
103.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
105.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
106.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.250
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.250
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
112.Javorská Anna2004 USK Plzeň246
113.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
116.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
117.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
123.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
125.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
128.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka175
129.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
131.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
132.Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.150
139.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
142.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
143.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
163.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
166.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
168.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
169.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
170.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1780
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1680
4.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1640
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1500
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1380
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1000
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
11.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.990
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
13.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most940
14.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
15.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.850
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha850
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha850
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.800
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
20.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
22.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 730
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.730
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha720
25.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.700
27.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice690
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
30.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.650
31.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.645
32.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 640
33.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice590
36.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.583
37.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice570
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové570
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha570
41.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš560
42.Benediktová Klára2005 BA Plzeň550
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové550
44.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice545
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice545
46.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.535
47.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.530
48.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most520
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most520
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
54.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
56.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
57.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín460
58.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha450
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha443
60.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš413
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
65.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
70.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň388
71.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava385
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha385
73.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.380
74.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš375
76.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
78.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
80.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.355
81.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
82.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže320
83.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
84.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
85.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.310
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
88.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš308
89.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
91.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 275
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.275
93.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín260
94.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
97.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
98.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava200
100.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
101.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
102.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
104.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.160
105.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.150
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
115.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
116.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
117.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
118.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
119.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
120.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
132.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
133.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.85
134.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
135.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
136.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
137.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
140.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
157.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
158.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
160.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
2GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
3GPC U17 - PodivínC02.02.2019
4GPC U17 - OpavaC03.02.2019
51. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
6GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
7GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
8GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
9GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
10GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
11GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
12GPC U17 - AšC17.03.2019
131. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
14GPC U17 - LiberecC30.03.2019
15GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
16GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
17GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
18GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
19GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
20GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
21GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
22GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
23GPC U17 - MostC27.04.2019
24GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
25GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
26GPD U17 - TáborD04.05.2019
27GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
282. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
29OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
30GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
31GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
322. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
33GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
34GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
35GPC U17 - KladnoC01.09.2019
36GPC U17 - PřerovC07.09.2019
373. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
38GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
39GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
40OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
41GPC U17 - KladnoC29.09.2019
42GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
43OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
44GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
45OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
46GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
47OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
48GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
49GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
50GPC U17 kvalifikační - JihlavaC19.10.2019
51OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
52GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
53MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
54GPD U17 - MostD16.11.2019
55GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
56GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
57GPC U17 - KladnoC17.11.2019
58GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
59GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
60GPC U17 - VendryněC23.11.2019
61GPC U17 - MostC30.11.2019
62GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
63OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
64GPC U17 - OstravaC01.12.2019
65GPC U17 - PřerovC07.12.2019
66GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
67OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
68GPD U17- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
69GPC U17 - TáborC11.01.2020
70GPC U17 - ŠumperkC11.01.2020
71GPC U17 - Praha HamrC12.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading