logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 23.01.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.01.2019 - 23.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ29
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ105
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ131
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ149
5.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ175
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ177
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ197
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
9.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1150
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
11.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
12.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1040
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
14.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava900
17.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most800
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
21.Altera Jan2004 BaC Kladno790
22.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Oros Marek2003 Super Stars Most750
24.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
26.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
28.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.705
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
30.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno680
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
32.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice645
33.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové635
34.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
35.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
37.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.535
38.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
40.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín520
42.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice510
43.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
44.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
45.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
46.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.450
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
49.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
52.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
53.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.380
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.370
55.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.345
56.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha333
57.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA330
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.326
59.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka310
60.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.301
61.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
62.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.260
63.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.249
64.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
65.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII238
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.238
67.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná231
68.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
69.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
70.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.189
71.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 183
72.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
74.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
75.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.175
76.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
77.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
78.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
79.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
80.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.170
81.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 166
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
83.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most163
84.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha158
86.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
90.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha144
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA144
92.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.143
93.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
94.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.129
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
97.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
98.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
100.Janáček David2004 BK ARION PRAHA116
101.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
102.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Kóňa Jan2004 Super Stars Most108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
105.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
116.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha99
117.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
118.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
123.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
124.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
130.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
131.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
142.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
147.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
148.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.28
149.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
150.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR74
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ46
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ69
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2360
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2180
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2180
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1970
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1390
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1390
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1390
12.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1380
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1350
14.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
15.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1150
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
22.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
23.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.950
25.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha900
27.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno890
29.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.865
30.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
31.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.840
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín840
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
34.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín780
Oros Marek2003 Super Stars Most780
36.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
37.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
39.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.725
40.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice720
41.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 690
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.690
43.Altera Jan2004 BaC Kladno675
44.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové660
45.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
46.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.630
47.Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín600
48.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.595
49.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.590
50.Port Jan2003 BK TJ Baník Most560
51.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná550
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka530
53.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.520
54.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
55.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton505
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.500
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.475
Matiska David2004 BK ARION PRAHA475
62.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
66.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice460
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.460
68.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA410
70.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná400
71.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
72.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA385
73.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha375
74.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
75.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII338
76.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
77.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.320
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha320
81.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
82.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
84.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha245
85.Janáček David2004 BK ARION PRAHA235
86.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
89.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha210
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha210
92.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most200
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
96.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
97.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
98.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
99.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
114.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
120.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
121.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
122.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
123.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
134.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
136.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
139.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha60
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1800
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
8.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1220
9.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1050
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
11.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.890
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno870
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
15.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
17.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava840
18.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.830
19.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
20.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
22.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha795
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.735
24.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín720
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
26.Altera Jan2004 BaC Kladno680
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
29.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
30.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice630
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.625
32.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
33.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice610
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
36.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka580
37.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
41.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
43.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
44.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
45.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.430
47.Oros Marek2003 Super Stars Most400
48.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
49.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.375
50.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha340
54.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
55.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
56.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.270
57.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
58.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
59.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
61.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.241
62.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
63.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 210
67.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
71.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
74.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
75.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
88.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
89.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.120
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
93.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA110
95.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
96.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
106.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
109.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
110.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
112.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ32
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ113
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ130
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2660
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1680
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1540
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1400
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1170
10.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1150
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
12.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1140
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1100
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
16.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most980
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.980
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové950
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
20.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.825
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice800
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
24.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most790
25.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice780
26.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 770
27.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.753
28.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.700
29.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
30.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA600
35.Pálková Tereza2002 Super Stars Most580
36.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka523
38.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
39.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.518
40.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.508
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
42.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
43.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
44.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.463
47.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
48.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
49.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
50.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
52.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
53.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
54.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most383
55.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha380
56.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.375
57.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 363
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha363
60.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.351
61.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
64.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most330
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
66.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
67.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most321
68.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha313
69.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha280
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
72.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.250
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha250
76.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
77.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
79.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.238
80.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
82.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
84.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
85.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
86.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
87.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
91.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
92.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
93.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
97.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže118
98.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
107.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
108.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.76
109.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
110.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
112.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
113.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
120.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha30
121.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ50
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ50
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3260
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2820
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2760
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2620
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2180
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2020
9.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1430
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1380
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1380
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1350
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1350
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1290
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1190
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1190
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1190
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
22.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň980
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.975
24.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha950
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 940
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.875
31.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.865
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
35.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.800
37.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
38.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
39.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice690
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
41.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
42.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
43.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.620
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
Pálková Tereza2002 Super Stars Most620
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most620
47.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
48.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
51.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
52.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
54.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.520
56.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.503
57.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice500
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
59.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
60.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
62.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.455
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče425
64.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most420
65.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice380
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
68.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
69.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
71.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
72.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
73.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
75.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
76.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha270
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha270
78.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
81.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
82.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
83.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
84.Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
86.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most150
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
90.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
92.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
114.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
116.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
117.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
118.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ39
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ83
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2660
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2000
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1780
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1460
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1140
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1050
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1040
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
14.Šmídová Martina2002 BA Plzeň950
15.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
16.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.840
18.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
19.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most790
21.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.780
22.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.720
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.720
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.710
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
27.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.691
28.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.690
29.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.683
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
32.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče650
34.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
36.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA600
37.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
39.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
40.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
41.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha550
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
43.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
44.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.520
45.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
47.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
49.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
50.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.470
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
52.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
53.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
56.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.418
57.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most410
59.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.310
61.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
62.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.278
65.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
66.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
67.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most260
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
70.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 250
71.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
73.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
75.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
76.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
79.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most160
81.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
88.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
92.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha110
93.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
103.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
104.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most60
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
108.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
21. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
3GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
4GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
5GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
6GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
71. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
8GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
9GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
10GPC U19 - NejdekC30.03.2019
11GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
12GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
13GPC U19 - KarvináC13.04.2019
14GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
152. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
16GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
17GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
18GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
19GPC U19 - MostC25.05.2019
20GPC U19 - BrnoC26.05.2019
212. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
22GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
23OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
243. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
25OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
26GPC U19 - MostC29.09.2019
27OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
28GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
29GPC U19 - KladnoC06.10.2019
30OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
31GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
32OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
33GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
34GPC U19 - VesecC17.11.2019
35GPC U19 - VendryněC23.11.2019
36GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
37GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
38GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
39OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
40GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
41OP U19 - VesecSKP08.12.2019
42GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
43OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
44MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
45GPC U19 - PřerovC04.01.2020
46GPC U19 - Praha VinořC05.01.2020
47GPC U19 - Ústí nad LabemC11.01.2020
48GPC U19 - ChropyněC12.01.2020
49GPC U19 - KladnoC12.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading