logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 30.01.2020

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
30.01.2019 - 30.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR140
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR153
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR215
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3400
5.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2800
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2680
7.Král Jiří2000 BA Plzeň2620
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2600
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2600
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
11.Louda Jiří1995 USK Plzeň2380
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2000
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1750
Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1750
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1470
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1460
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1420
20.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1400
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1250
25.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1240
26.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1210
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1180
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1180
29.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1150
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1100
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1080
32.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.1035
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1020
34.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1010
35.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
36.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.980
37.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
38.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.955
39.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Port Jan1972 Super Stars Most940
41.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.930
42.Šula Fabian1995 TJ Ostrov900
43.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.870
44.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže850
45.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
46.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška800
47.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.780
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 780
49.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha770
50.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice750
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
52.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice710
53.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava695
54.Králíček Jan2000 Super Stars Most681
55.Král Martin1994 BK TJ Baník Most673
56.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň663
57.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.640
58.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
60.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.600
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
64.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.590
65.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera570
66.Drudík Ota1992 USK Plzeň560
67.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.520
68.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice510
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška510
70.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha500
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka500
72.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
73.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice480
74.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice475
75.Čechura Adam1989 BaC Kladno470
76.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.460
77.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek455
78.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná450
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
80.Straka Jakub2000 Super Stars Most431
81.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín430
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
83.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton413
84.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka410
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera410
86.Horák Jakub2001 TJ Sokol Klimkovice400
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
88.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 390
89.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.385
91.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava380
92.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň375
95.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA370
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek370
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín370
98.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
99.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
100.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
102.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň351
103.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.350
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.350
106.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice345
107.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.343
108.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
109.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek333
110.Helar Jakub1992 Start Jihlava330
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton330
112.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín325
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most325
114.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany323
115.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
Oros Ladislav1971 Super Stars Most320
118.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera310
120.Konupka Jiří1965 BaC Kladno305
121.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor Praha300
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
125.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek291
126.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.287
127.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín285
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 285
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
131.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Lundák Petr1988 SK Jupiter280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA280
135.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.275
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
138.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava270
139.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava268
140.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň261
141.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou256
142.Altera Jan2004 BaC Kladno250
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
145.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň244
146.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice243
147.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
148.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže240
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
152.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha235
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK235
154.Pašek Michal1987 SK Jupiter225
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA225
156.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka224
157.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná220
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň220
162.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.213
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 213
164.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka212
165.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
167.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
168.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 200
Grace Yury1967 Start Jihlava200
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
173.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha195
Oros Marek2003 Super Stars Most195
175.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 193
176.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany188
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
178.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice185
179.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.181
180.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.175
184.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
186.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy169
187.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.163
188.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
189.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice156
190.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
194.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice143
195.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice138
196.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
198.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň128
199.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany125
203.Hejna Luboš1975 SK Jupiter124
204.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
205.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha120
208.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně115
210.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.110
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.110
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
215.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany105
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.105
217.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno100
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
233.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.99
234.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
235.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
238.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice80
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice80
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.80
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice80
244.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany75
252.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
253.Čapek Jiří1975 Super Stars Most70
254.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže69
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
256.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava60
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
264.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
265.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
266.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice55
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava55
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
274.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 50
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
294.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
296.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter44
297.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
298.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
301.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
302.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy31
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
307.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.30
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava30
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
311.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín25
Komarovský Petr1965 ABC Brno25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
327.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
330.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek19
332.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava13
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
335.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR75
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR75
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5040
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3800
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3760
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3680
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3280
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2760
10.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2600
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2580
13.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2550
14.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2470
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
16.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2180
17.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2140
18.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2120
19.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1880
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1800
24.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
25.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1730
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1700
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1700
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
29.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1630
30.Kural Martin1999 USK Plzeň1580
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1580
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1550
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1550
34.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1540
35.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1440
36.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1390
37.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
38.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1300
39.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1290
40.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1270
41.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1250
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
Morávek Michal2002 BaC Kladno1240
44.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1140
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1140
46.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1138
47.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1130
48.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1100
51.Port Jan1972 Super Stars Most1095
52.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1070
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1070
54.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1063
55.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
56.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.970
57.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera950
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera950
59.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové940
60.Helar Jakub1992 Start Jihlava930
61.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
63.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
64.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška870
66.Král Martin1994 BK TJ Baník Most855
67.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
68.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.840
69.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA820
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná820
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška820
74.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
75.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.795
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 795
77.Louda Jiří1995 USK Plzeň780
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.780
79.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná770
80.Drudík Ota1992 USK Plzeň763
81.Králíček Jan2000 Super Stars Most745
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň745
83.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka743
84.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek733
85.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.725
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.725
87.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice720
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 720
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton720
90.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
91.Straka Jakub2000 Super Stars Most683
92.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.680
93.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha670
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha670
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
96.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka669
97.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
98.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.650
99.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň645
100.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany644
101.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
103.Pašek Michal1987 SK Jupiter627
104.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín620
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.620
106.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.610
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava610
108.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc600
109.Altera Jan2004 BaC Kladno580
110.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava575
111.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 570
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno570
113.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice560
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice560
115.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 550
Oros Ladislav1971 Super Stars Most550
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most550
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 550
119.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava545
120.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek539
121.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná535
122.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha520
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.520
124.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany514
125.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
126.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín500
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha500
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
131.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton495
132.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
133.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice480
134.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno475
135.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 470
136.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice460
137.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
142.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
143.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
144.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
145.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže420
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.420
147.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice415
148.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
150.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
151.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava400
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
155.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek395
156.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek394
157.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter392
158.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most380
159.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
160.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
Oros Marek2003 Super Stars Most370
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.370
164.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
165.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.356
166.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.352
167.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.350
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.350
170.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.330
171.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.325
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou325
173.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.320
174.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice310
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera310
176.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
177.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most300
Hejna Luboš1975 SK Jupiter300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
183.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice285
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK285
185.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha280
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
190.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
192.Čechura Adam1989 BaC Kladno271
193.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka267
194.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany262
195.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice260
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno260
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice260
199.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 259
200.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
201.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.250
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.250
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany250
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
206.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
207.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové240
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice240
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové240
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.240
212.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
213.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek225
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
218.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy222
219.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň221
220.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové220
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava220
223.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
224.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
225.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná200
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice200
230.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže193
231.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
232.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy181
233.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
235.Komarovský Petr1965 ABC Brno175
236.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
237.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
238.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.160
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice160
240.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter159
241.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.157
Vild Petr1974 SK Jupiter157
243.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.152
244.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera150
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
265.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava135
266.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA134
267.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany131
268.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany126
269.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
270.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany122
271.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kopec Tomáš1971 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže120
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
284.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany119
285.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
Slepička Martin1970 SK Jupiter113
287.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
288.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
290.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
291.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany103
292.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
293.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava100
Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Horák Jakub2001 TJ Sokol Klimkovice100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Suttr Martin1979 Spartak Chrást100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
320.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice88
324.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice87
325.Gregar Jan2005 Start Jihlava75
326.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
328.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Vicenda Petr1977 Spartak Chrást60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
336.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
338.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
339.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
359.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
360.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
361.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
363.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
364.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany31
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4180
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2720
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2540
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2490
7.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
8.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2300
9.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1940
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1880
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1830
12.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1640
13.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1520
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1500
15.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1340
17.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1320
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1290
19.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
20.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1200
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1200
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1200
23.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1175
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1150
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1140
26.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1130
27.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1020
28.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
Šula Fabian1995 TJ Ostrov1000
30.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice920
31.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň913
32.Králíček Jan2000 Super Stars Most905
33.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.870
Pistulka Radek1997 USK Plzeň870
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
36.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže850
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové850
39.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice830
40.Port Jan1972 Super Stars Most820
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA820
42.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
43.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice800
46.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka775
47.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
49.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín720
50.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice715
51.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.700
53.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
54.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
55.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň670
56.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška650
57.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.640
58.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany620
59.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera610
60.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
62.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.585
63.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.575
64.Helar Jakub1992 Start Jihlava573
65.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice570
66.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.560
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.560
68.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
70.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava520
71.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 500
72.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
73.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
74.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice450
75.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.435
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton435
77.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice430
78.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha410
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.400
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha400
83.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.390
84.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.375
85.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Král Martin1994 BK TJ Baník Most370
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek370
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno370
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.370
91.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice355
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice355
93.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
94.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc325
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná325
96.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
98.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
99.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
101.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka294
102.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
103.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava285
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná285
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.285
106.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou281
107.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
111.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Oros Ladislav1971 Super Stars Most250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
116.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek244
117.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka240
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
120.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA238
121.Pašek Michal1987 SK Jupiter235
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton235
123.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
124.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
125.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
128.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha220
129.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA210
130.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
138.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
139.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka189
140.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany181
141.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice180
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 180
145.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
146.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Poříz Leoš1974 Start Jihlava175
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
152.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
154.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 168
155.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice160
157.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
163.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice130
164.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
168.Čechura Adam1989 BaC Kladno123
169.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.120
177.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
178.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň115
179.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.110
181.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.103
182.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
195.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
197.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
198.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Hejna Luboš1975 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
202.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
203.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
204.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
205.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.75
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter75
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany75
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany75
213.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
216.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
222.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
224.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
245.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice44
247.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany31
248.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava25
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně25
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR126
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR133
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR199
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3380
6.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3300
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2620
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2500
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
11.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2000
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
13.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1930
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1900
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1620
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1400
18.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
19.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1320
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1290
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1290
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1200
23.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1190
24.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
27.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1070
28.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1030
29.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1000
30.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice990
31.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.975
32.Dobrovolná Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
33.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.933
34.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže895
36.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.870
37.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.848
38.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové845
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice800
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha800
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
42.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
43.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.770
44.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
45.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most730
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 730
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha720
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.720
49.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň650
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
52.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň613
53.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
56.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.595
57.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice575
59.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.556
61.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice550
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most550
63.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
64.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava530
65.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka520
66.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
67.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.450
68.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most449
69.Pálková Tereza2002 Super Stars Most443
70.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže431
71.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek423
72.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek407
73.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
75.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou394
76.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.388
77.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice385
78.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
79.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc375
80.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice365
81.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.363
82.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice345
83.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
84.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany319
85.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
86.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
87.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Koldová Veronika1994 Super Stars Most300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
92.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
95.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
98.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
99.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.240
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
101.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany238
102.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
103.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.225
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
105.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice220
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice220
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.220
109.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
110.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Krocová Valerie1992 Super Stars Most200
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
119.Pořízová Radka1977 Start Jihlava188
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
121.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
123.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška175
126.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.163
127.Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.160
128.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 156
129.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany151
130.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
138.Zachová Adéla2001 Start Jihlava138
139.Motlíková Iva1993 SK Jupiter131
140.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
142.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK120
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
147.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka116
148.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava110
149.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
150.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sárová Veronika1984 SK BC Premiera100
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže100
157.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
158.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
160.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
162.Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
163.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek56
166.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Vocelková Anna1994 USK Plzeň50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
178.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany44
181.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
182.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
183.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín25
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3880
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3600
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3240
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3220
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3180
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2800
13.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2540
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2440
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2440
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2250
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2200
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1840
Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1840
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
25.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1740
26.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1520
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1490
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1450
29.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1340
30.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
31.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1315
32.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1290
35.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
36.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
37.Krocová Martina1988 Super Stars Most1240
38.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1170
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1170
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
41.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1120
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1105
43.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1070
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1050
45.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1030
46.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1020
47.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1005
48.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1000
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1000
50.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň990
51.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže935
Vocelková Anna1994 USK Plzeň935
53.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most880
54.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.870
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice850
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.850
57.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 840
61.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.830
62.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň825
63.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice805
64.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 800
65.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.795
66.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.780
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
68.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter750
69.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 746
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 746
71.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.745
72.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče740
73.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice725
74.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
75.Koldová Veronika1994 Super Stars Most680
Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové680
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most680
80.Pořízová Radka1977 Start Jihlava650
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou650
82.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
84.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.600
85.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek575
86.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.570
87.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
88.Zachová Adéla2001 Start Jihlava545
89.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň539
90.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter525
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
92.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha490
93.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.455
94.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň450
Krocová Valerie1992 Super Stars Most450
96.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
97.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava425
99.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
101.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň398
Polívková Eliška1998 USK Plzeň398
103.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
104.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
105.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha380
107.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
108.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín350
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
113.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.325
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha325
117.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice320
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany320
120.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice308
121.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň300
Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
130.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
131.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek288
132.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov275
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
136.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany264
137.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže256
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
140.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
141.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice245
142.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
143.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno225
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice225
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
Vítková Adéla1992 Start Jihlava225
149.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice220
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
151.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
152.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
153.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.200
160.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
161.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter185
162.Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK180
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany176
164.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava175
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná175
166.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
175.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.125
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
181.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
183.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.120
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
187.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
188.Motlíková Iva1993 SK Jupiter113
189.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
207.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
211.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
213.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5960
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3680
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2440
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2420
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2340
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2300
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2140
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1980
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1750
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1400
15.Krocová Martina1988 Super Stars Most1340
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
17.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1320
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1310
19.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
20.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1220
21.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1190
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
24.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1100
25.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1090
26.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
27.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1020
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1020
29.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov975
30.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice960
31.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice920
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.920
33.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.890
34.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
35.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter875
36.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.870
37.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
Vocelková Anna1994 USK Plzeň850
39.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.840
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
41.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové780
42.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most770
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha770
45.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava760
46.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň738
48.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
49.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice715
50.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha710
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.700
54.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň675
55.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.670
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
58.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.660
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.660
60.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany650
61.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.630
62.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany620
63.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera610
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.610
65.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava603
66.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň583
67.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň575
68.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže525
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
70.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 480
71.Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
72.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek451
73.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 450
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most450
76.Koldová Veronika1994 Super Stars Most430
77.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
78.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.400
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.400
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
81.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče380
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice380
83.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha378
84.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.375
85.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška370
86.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek363
87.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň350
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
89.Zachová Adéla2001 Start Jihlava345
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže340
91.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice335
92.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
93.Pořízová Radka1977 Start Jihlava325
94.Pálková Tereza2002 Super Stars Most320
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové320
96.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou306
97.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
100.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
103.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Srbová Adéla2000 BaC Kladno270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
106.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most260
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.260
109.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň257
110.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice255
111.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Vítková Adéla1992 Start Jihlava250
115.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná245
116.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek244
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
118.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha240
122.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná235
123.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany231
124.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice230
125.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter229
126.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
127.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha220
128.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
129.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice210
131.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha200
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
139.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
140.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka189
141.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
144.Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.175
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 175
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
148.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
149.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
150.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.160
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava160
154.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno150
Krocová Valerie1992 Super Stars Most150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
165.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice135
166.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové125
168.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno123
169.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.120
172.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
173.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
174.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
175.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera100
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže100
187.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
188.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice85
189.Motlíková Iva1993 SK Jupiter81
190.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
191.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
192.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
193.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezvalová Jana1988 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.60
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK60
199.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek56
200.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Gergelová Stanislava1971 Sokol Židlochovice50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
215.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Hazuková Jindřiška1993 TJ Sokol Vodňany44
218.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
219.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
220.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín25
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice25
Marková Julie2005 Start Jihlava25
225.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany19
ČísloTurnajGPDatum
1MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
2GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
3GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
4GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
5GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
6GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
7GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
8GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
9GPD dospělých - TáborD02.03.2019
10GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
11VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
12GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
13GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
14GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
15GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
16GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
17Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
18GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
19GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
20GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
21GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
22GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
23GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
24GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
25GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
26GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
27GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
28GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
29Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
30GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
31GPC dospělých - MostC14.09.2019
32GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
33GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
34GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
35GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
36GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
37GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
38GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
39Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
40GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
41GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
42GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
43GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
44GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
45GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
46GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
47GPC dospělých - MostC03.11.2019
48GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
49GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
50GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
51GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
52GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD14.12.2019
53GPC dospělých - Praha VinořC14.12.2019
54GPC dospělých - ProboštovC15.12.2019
55GPC dospělých - Nové Město nad MetujíC21.12.2019
56OP dospělých - Brno SlatinaSKP04.01.2020
57OP dospělých - LanškrounSKP04.01.2020
58OP dospělých - PlzeňSKP04.01.2020
59OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP04.01.2020
60OP dospělých - Praha Hamr ŠtěrboholySKP04.01.2020
61GPD dospělých - StrakoniceD05.01.2020
62OP dospělých - VesecSKP05.01.2020
63OP dospělých - FajnéSKP05.01.2020
64GPD dospělých - KlatovyD11.01.2020
65Memoriál St. Krauze - Český TěšínA12.01.2020
66GPC dospělých - JihlavaC25.01.2020
67GPD dospělých - JihlavaD25.01.2020
68OP dospělých - Český KrumlovSKP25.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading