logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 30.01.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.01.2019 - 30.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1830
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1430
4.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1300
5.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1290
7.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1200
8.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1150
9.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
10.Klokan Jakub2008 Super Stars Most990
11.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.980
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš915
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice890
14.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
15.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
17.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.740
18.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk730
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 730
20.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most725
21.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice705
22.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice665
23.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
24.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš625
25.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
27.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno593
28.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha588
29.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.570
30.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha550
31.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš533
32.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.483
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.483
34.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha476
35.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.446
36.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
38.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš418
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha418
40.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.401
41.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.388
42.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
43.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.351
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
45.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
46.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice345
47.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy344
48.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.338
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice338
50.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
51.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.324
52.Macal Jiří2008 Super Stars Most301
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.301
54.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.300
55.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most294
56.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná291
57.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha289
Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
59.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
60.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.267
61.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.266
62.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
63.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice259
64.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.244
65.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
66.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.231
67.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové229
68.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.226
69.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.216
70.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.215
71.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
72.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk206
73.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže202
74.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
75.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice200
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.200
77.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
78.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
79.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.188
80.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA186
81.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most182
82.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
83.Kozák David2010 Badminton VK Aš169
84.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice167
85.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže164
86.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice163
87.Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš159
88.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
89.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton157
90.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.155
91.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
92.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.148
94.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.144
95.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha142
96.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.139
97.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY138
98.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice136
99.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.133
101.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.132
102.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha122
103.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA120
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.120
105.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.113
106.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
107.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
109.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY106
110.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.101
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš101
113.Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Morcinek Filip2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
115.Marx Max2008 Badminton VK Aš97
116.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.93
117.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.90
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
119.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA89
120.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha86
121.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
122.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
123.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.81
125.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha80
127.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha79
128.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha77
129.Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
130.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice70
132.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.69
133.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha64
134.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže63
137.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.62
138.Švestka René2009 Kabal team Karviná60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
140.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
142.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.56
143.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha54
144.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
145.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
148.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.49
149.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže38
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany38
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
153.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
154.Šimeček Petr2009 SK Kuklenská Brno, z.s.31
155.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
156.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
158.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.25
160.Hudec Jiří2009 TJ Sokol Klimkovice20
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA20
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha20
165.Hrtoň Prokop2008 SK Kuklenská Brno, z.s.19
Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Rubáš Vítězslav2009 Sokol Židlochovice19
Trötzmüller Marek2009 BADMINTON FSpS MU, z.s.19
169.Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
170.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
171.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
173.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.9
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3460
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha2380
3.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1880
4.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
5.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
7.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1500
9.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1350
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1200
12.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1150
13.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
14.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
15.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1050
16.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
18.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
19.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice990
20.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk910
21.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
22.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
23.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice850
24.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
25.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.815
26.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha780
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.780
28.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most775
29.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
30.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
31.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš735
32.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha730
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
34.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha725
35.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš710
36.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
37.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
38.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha625
39.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
40.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná600
Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
42.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.580
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
45.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
46.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
47.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice530
48.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.525
49.Macal Jiří2008 Super Stars Most500
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
51.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
52.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
53.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA458
54.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice450
56.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
57.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
59.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
60.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže420
63.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže408
64.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
65.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.395
66.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
67.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice370
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
70.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA348
71.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha336
72.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA331
73.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
74.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha318
75.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA310
76.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
79.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
80.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.270
82.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.250
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
87.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
88.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.238
89.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
90.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
91.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
92.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY200
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha200
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš200
96.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
97.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
101.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
103.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.163
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.163
107.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
108.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.159
109.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.150
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice150
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice150
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
118.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové138
119.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
120.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
121.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.110
123.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
124.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA100
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Marx Max2008 Badminton VK Aš100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže100
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
138.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
139.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Švestka René2009 Kabal team Karviná60
141.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
150.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2380
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1880
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
4.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1720
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1200
7.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1070
9.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
10.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha950
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
12.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.940
13.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
14.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
15.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.865
16.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.820
17.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk800
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha800
19.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 780
20.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
21.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.740
22.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
23.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.675
24.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
25.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
26.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
27.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
28.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha578
29.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice570
30.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.526
31.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
32.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha496
33.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
34.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
35.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most470
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice470
37.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.450
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš450
40.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
42.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
43.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
45.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná330
46.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha325
48.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA319
49.Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
50.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha280
53.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice270
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
55.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
58.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
59.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA223
60.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice210
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
65.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
67.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
68.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
70.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA184
71.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.180
Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
74.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY175
75.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
76.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA151
77.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš150
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
80.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.145
82.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
83.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
85.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY113
86.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
89.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
90.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže100
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Lencse Štěpán2008 TJ Sokol Klimkovice100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
106.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
107.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
109.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
111.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
112.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
114.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže50
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
133.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
135.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
138.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2000
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1950
3.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1550
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1450
5.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1350
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
7.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1000
8.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
9.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.944
10.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha840
11.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha800
12.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.795
13.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň765
14.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice675
15.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
16.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.660
17.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.657
18.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.625
19.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš601
20.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most600
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha600
22.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic595
23.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
24.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.568
25.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.563
26.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.559
27.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
28.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
29.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.520
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
31.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.463
32.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.408
33.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.398
34.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.393
35.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY381
36.Čechová Tereza2008 Super Stars Most380
37.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.376
38.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.375
39.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.338
40.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.336
41.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
42.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice313
43.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.301
44.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
47.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
49.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš290
50.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton288
51.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
52.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.281
53.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany277
54.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice273
55.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka269
56.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
57.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha265
58.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha264
59.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.258
60.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.254
61.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.245
62.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.242
63.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice240
64.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
65.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA228
67.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.225
68.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná223
69.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice221
70.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice220
71.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
72.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 214
73.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany211
74.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
75.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha201
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton201
77.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.200
79.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové194
80.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná193
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
82.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.189
83.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš184
85.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA174
86.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.171
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
89.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
90.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.157
91.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
92.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.154
93.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou151
95.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín150
96.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
97.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
98.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.144
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.144
100.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha142
101.Marxová Nina2009 Badminton VK Aš134
102.Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
103.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany131
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.131
105.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
106.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha126
Jindrová Martina2009 USK Plzeň126
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
109.Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.119
110.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY115
Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice115
112.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
113.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany111
114.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.110
116.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.104
117.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
118.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
119.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
121.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.95
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.95
123.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.94
126.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
127.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.89
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.89
129.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín83
130.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná80
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.80
132.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice79
133.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 78
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY78
135.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.68
136.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.63
Strouhalová Klaudie2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
138.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
139.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha54
140.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Harničárová Ema2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kopečková Karolína2008 Lokomotiva Břeclav50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná50
147.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín48
148.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice45
149.Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
150.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
151.Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA38
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice38
155.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
156.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
157.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
159.Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrlová Eliška2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná25
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.25
165.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
166.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Stejskalová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice20
168.Dobešová Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Pixová Aneta2008 BA Plzeň19
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice19
175.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
176.Tulisová Adéla2010 SK Kuklenská Brno, z.s.16
177.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
179.Babičová Johana2008 TJ Sokol Klimkovice10
1.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha2100
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2100
3.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most2020
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk2020
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2020
7.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
8.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1450
9.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1430
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1180
11.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1150
12.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1100
13.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.1090
14.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most1050
15.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
16.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1000
17.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha975
18.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.970
19.Čechová Tereza2008 Super Stars Most940
20.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.900
21.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
23.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň875
24.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
25.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
26.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.820
27.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
28.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic770
29.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
30.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.710
31.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha705
32.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
33.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.680
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.680
35.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice620
36.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha585
37.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
38.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha570
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
40.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
41.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.550
42.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
43.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
44.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice500
46.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA496
47.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA470
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.470
49.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice460
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.460
51.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
52.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
53.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
54.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka426
55.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.420
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
61.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
62.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná410
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná410
64.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice400
65.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
Křížková Eva2008 BaC Kladno375
67.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.350
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
70.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
71.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.335
72.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš325
73.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
74.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
78.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
80.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.295
81.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.288
82.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
83.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou275
84.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany270
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.270
87.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
88.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
89.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha250
90.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice234
91.Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
92.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.210
94.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
96.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín200
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
103.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
104.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
105.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.179
106.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
107.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.160
108.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové159
109.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.150
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.150
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
119.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín130
120.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
121.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
122.Jindrová Martina2009 USK Plzeň107
123.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 100
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha100
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA100
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš100
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš100
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná100
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná100
137.Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice80
138.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
140.Pixová Aneta2008 BA Plzeň63
141.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
142.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice50
Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
1.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1990
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1720
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
4.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
5.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
6.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1140
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1040
8.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha920
9.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
11.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň788
12.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
13.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
14.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice675
15.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
16.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
18.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
20.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
21.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
22.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.580
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
24.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.578
25.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice570
26.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha550
27.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY545
28.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš538
29.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
32.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.500
33.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most470
Čechová Tereza2008 Super Stars Most470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
36.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.463
37.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
38.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
40.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
41.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice400
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha400
43.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
44.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
45.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
46.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha333
47.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
48.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
49.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
51.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany270
52.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha264
53.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
54.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
57.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
58.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.235
59.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA230
61.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA228
62.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš225
63.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany210
68.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.205
69.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou200
70.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
71.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
72.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha185
73.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno175
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice175
76.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
78.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
80.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.150
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
87.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
88.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
90.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
91.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
93.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
95.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
96.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
98.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY104
99.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice100
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hanáčková Barbora2009 TJ Sokol Klimkovice100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Marxová Nina2009 Badminton VK Aš100
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové100
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš100
110.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
112.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.55
113.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.50
Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
127.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
128.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
2GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
3GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
4GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
5GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
6GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
7GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
81. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
9GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
10GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
11GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
12GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
13GPC U13 - MostC16.03.2019
14GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
15GPC U13 - AšC24.03.2019
16GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
17GPC U13 - BrnoC31.03.2019
18GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
19GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
20GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
21GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
22GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
23GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
24GPC U13 - OrlováC13.04.2019
25GPC U13 - KladnoC14.04.2019
26GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
27GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
28GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
292. GPA U13 - MostA05.05.2019
30GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
31GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
32GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
33GPC U13 - BrnoC18.05.2019
342. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
35GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
36GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
37OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
38GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
393. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
40OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
41GPD U13 - MostD15.09.2019
42GPC U13 - KladnoC15.09.2019
43GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
44GPD U13 - VesecD28.09.2019
45GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
46OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
47OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
48GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
49GPC U13 - MostC06.10.2019
50GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
51GPC U13 - KladnoC13.10.2019
52GPC U13 - VesecC19.10.2019
53GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
54GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
55GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
56OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
57GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
58GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
59GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
60GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
61GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
62GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
63GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
64GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
65GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
66GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
67GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
68OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
69OP U13 - MostSKP24.11.2019
70GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
71OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
72MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
73GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
74GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
75GPC U13 - LiberecC15.12.2019
76GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
77GPC U13 - České BudějoviceC04.01.2020
78GPD U13- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
79GPC U13 - Benátky nad JizerouC11.01.2020
80GPD U13 - VesecD11.01.2020
81GPC U13 - PřerovC11.01.2020
82GPC U13 - VendryněC11.01.2020
83GPC U13 - Praha VinořC12.01.2020
84GPC U13 - AšC18.01.2020
85GPD U13 - Brno KuklenskáD25.01.2020
861. GPA U13 - Hamr PrahaA26.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading