logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 30.01.2020

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.01.2019 - 30.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2660
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2270
4.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1630
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1190
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
7.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1000
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
9.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
11.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.950
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.930
14.Altera Jan2004 BaC Kladno900
15.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.880
17.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
18.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA800
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha800
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
21.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.713
23.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice700
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice690
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.690
27.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha650
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
31.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.583
32.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.580
33.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka550
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
36.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
37.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
40.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha483
41.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.475
42.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice445
43.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
45.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.423
46.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.420
50.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
51.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
52.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
53.Matiska David2004 BK ARION PRAHA388
54.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka380
55.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice370
56.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
57.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA350
59.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.338
60.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň334
61.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha325
62.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
63.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
64.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.298
65.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.290
66.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.285
67.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
68.Solar Jan2005 SK Prosek Praha278
69.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII276
70.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
71.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 268
73.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové260
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové260
78.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
79.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice250
81.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 248
82.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
83.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín230
84.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš226
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha226
86.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.225
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice225
88.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.220
89.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno213
90.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
91.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava210
Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.210
94.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže205
95.Kóňa Jan2004 Super Stars Most201
96.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
97.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
98.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.185
99.Janáček David2004 BK ARION PRAHA184
100.Vlasák David2004 Super Stars Most183
101.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.180
102.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
103.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
104.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
105.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.173
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice173
107.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.170
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín170
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava170
110.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha163
112.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.162
113.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
114.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
115.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Korynta Martin2004 BaC Kladno155
117.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
118.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
122.Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
123.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA140
124.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice138
125.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.135
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže135
127.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
128.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA125
132.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
133.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.113
136.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
137.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
138.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
142.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 95
143.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
144.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice85
145.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
146.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže80
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
149.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk79
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most79
151.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
154.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
155.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
156.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
157.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
161.Čech Patrik2005 BA Plzeň59
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 59
163.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
164.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 55
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 55
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub55
167.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
168.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Kazík Matěj2005 BaC Kladno50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
180.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
182.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.30
186.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
187.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
188.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
197.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.20
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.20
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 20
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
206.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
207.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
209.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1680
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1680
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1630
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1580
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1430
9.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1280
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
12.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
13.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1140
14.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
16.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
18.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice990
19.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.980
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.980
21.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice965
22.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
23.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
28.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
29.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA800
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka790
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton790
34.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha755
35.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
38.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
39.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
42.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.710
43.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha700
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.680
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.680
48.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka650
49.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha638
50.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
52.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
55.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 593
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.570
58.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
60.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno525
61.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
62.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
63.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice500
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice500
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.500
66.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.488
67.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava480
68.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.470
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice470
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
74.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
75.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
76.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha450
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice450
82.Matiska David2004 BK ARION PRAHA445
83.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
84.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
85.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
86.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice420
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
90.Vlasák David2004 Super Stars Most408
91.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII400
92.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš388
93.Korynta Martin2004 BaC Kladno375
94.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA360
96.Kóňa Jan2004 Super Stars Most358
97.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice350
99.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
100.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.320
101.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.313
102.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.300
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín300
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
107.Orany Vojtěch2004 Start Jihlava280
108.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
110.Hlad Adam2004 BaC Kladno250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín250
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
117.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
118.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
119.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
120.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
121.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže220
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
124.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most200
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
128.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.175
129.Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
132.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 163
133.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
142.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
144.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
150.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
153.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kazík Matěj2005 BaC Kladno100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
173.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
174.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 75
175.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 50
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
197.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
198.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1780
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1500
4.Altera Jan2004 BaC Kladno1100
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1040
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.990
10.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha950
12.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.940
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.940
14.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
15.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
16.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
17.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha850
18.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice790
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
20.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice730
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
25.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
26.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice655
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka620
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.600
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
36.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice590
37.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA570
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.540
39.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha501
40.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha500
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
43.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.470
44.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
45.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.460
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha450
48.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka445
49.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
50.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.415
52.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
53.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 400
56.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
57.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
58.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.375
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
60.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.370
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
62.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
63.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové350
65.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice345
66.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
67.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
68.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
69.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
73.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
74.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
75.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.251
76.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.250
Matiska David2004 BK ARION PRAHA250
81.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
82.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
83.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín225
84.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš213
85.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže210
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Vlasák David2004 Super Stars Most210
90.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
91.Kóňa Jan2004 Super Stars Most200
92.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže195
93.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.185
95.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
96.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
99.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.173
100.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
103.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
106.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
107.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.135
108.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.125
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 125
111.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
112.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
113.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
126.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
127.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
128.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové75
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
132.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
133.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
134.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
135.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice50
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice50
158.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
161.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most25
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava25
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2780
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1680
4.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1570
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1250
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1230
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
9.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1150
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha950
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.940
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice940
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 850
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 850
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové840
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka815
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
26.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.790
27.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.775
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha750
29.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice740
30.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.720
31.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most690
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.678
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
34.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.655
35.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže625
36.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
37.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.590
38.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most580
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín580
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
41.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
43.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
44.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha550
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.530
47.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.523
48.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
49.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.513
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice513
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha495
52.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
53.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice470
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha470
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
57.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň463
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.463
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš453
60.Benediktová Klára2005 BA Plzeň450
61.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
62.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.426
63.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
64.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.413
65.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 400
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
68.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
69.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
70.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.335
71.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha321
72.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.320
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
75.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
76.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.311
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
79.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš304
80.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
81.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 289
82.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
83.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.283
84.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
85.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
86.Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
87.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.261
88.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.260
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.260
91.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.250
92.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš224
94.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.213
96.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
97.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
98.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
99.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš200
101.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
102.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
104.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
105.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
106.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
107.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
108.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.150
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
111.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
112.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.143
113.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic138
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
116.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.131
117.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.127
118.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
120.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
122.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
123.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
124.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
125.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.108
126.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice105
128.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
129.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.103
130.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
135.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
138.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
139.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
140.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
141.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
143.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
144.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
146.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
149.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Chvastková Julie2006 Start Jihlava50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
164.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
165.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
166.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
170.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
171.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
172.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.20
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2660
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2660
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2420
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2380
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2380
6.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1440
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1440
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1400
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1350
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1280
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1280
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1230
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
14.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1190
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1180
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1150
17.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
19.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1040
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1000
21.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
23.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice950
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.950
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
28.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.940
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice930
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha900
33.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
35.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha840
36.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice790
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
38.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha755
39.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
40.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
43.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice715
44.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.705
45.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
46.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most675
48.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň663
49.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové650
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.650
51.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
55.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha625
56.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most620
57.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice600
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha595
60.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
62.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava580
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš575
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš575
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín575
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha575
67.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most570
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
71.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže555
72.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
73.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.545
74.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most520
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
79.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín475
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.475
81.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.470
84.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
85.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha413
86.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.405
87.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.401
88.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
91.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.370
93.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.350
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.350
96.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
97.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
98.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš300
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.300
101.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
102.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín285
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
104.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
106.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
107.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.250
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 250
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
112.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
113.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
115.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
116.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
117.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
123.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
125.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
128.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka175
129.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
131.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
132.Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno150
138.Javorská Anna2004 USK Plzeň146
139.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
142.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
143.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
164.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
167.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
169.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
170.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
171.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1780
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1680
4.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1640
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1500
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1380
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1000
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
10.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.990
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most940
13.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
14.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
15.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.850
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha850
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha850
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.800
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
20.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice770
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
24.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 730
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.730
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha720
27.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice690
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.650
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
33.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.645
34.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 640
35.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
37.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice590
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.583
39.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice570
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové570
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha570
43.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš560
44.Benediktová Klára2005 BA Plzeň550
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové550
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice545
47.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.535
48.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.530
49.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most520
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most520
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
54.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
55.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha470
57.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín460
58.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha450
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha443
60.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň438
61.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš413
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
65.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
66.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
71.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava385
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha385
73.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.380
74.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš375
76.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
78.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
81.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.355
82.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže320
85.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
86.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
87.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín310
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
89.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš308
90.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
92.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 275
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.275
94.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín260
95.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 250
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
98.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
99.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava200
100.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
101.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.175
102.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
104.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.160
105.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.155
106.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.125
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
116.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
117.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
118.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
119.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
120.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
121.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
131.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
132.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.85
133.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
134.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
136.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
137.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
140.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
156.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
157.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
159.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.25
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - PodivínC02.02.2019
2GPC U17 - OpavaC03.02.2019
31. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
4GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
5GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
6GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
7GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
8GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
9GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
10GPC U17 - AšC17.03.2019
111. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
12GPC U17 - LiberecC30.03.2019
13GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
14GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
15GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
16GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
17GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
18GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
19GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
20GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
21GPC U17 - MostC27.04.2019
22GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
23GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
24GPD U17 - TáborD04.05.2019
25GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
262. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
27OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
28GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
29GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
302. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
31GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
32GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
33GPC U17 - KladnoC01.09.2019
34GPC U17 - PřerovC07.09.2019
353. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
36GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
37GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
38OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
39GPC U17 - KladnoC29.09.2019
40GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
41OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
42GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
43OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
44GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
45OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
46GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
47GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
48GPC U17 kvalifikační - JihlavaC19.10.2019
49OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
50GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
51MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
52GPD U17 - MostD16.11.2019
53GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
54GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
55GPC U17 - KladnoC17.11.2019
56GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
57GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
58GPC U17 - VendryněC23.11.2019
59GPC U17 - MostC30.11.2019
60GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
61OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
62GPC U17 - OstravaC01.12.2019
63GPC U17 - PřerovC07.12.2019
64GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
65OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
66GPD U17- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
67GPC U17 - TáborC11.01.2020
68GPC U17 - ŠumperkC11.01.2020
69GPC U17 - Praha HamrC12.01.2020
70GPC U17 - Ústí nad LabemC19.01.2020
71GPC U17 - Králův DvůrC26.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading