logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 30.01.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.01.2019 - 30.01.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ28
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ111
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ132
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ155
5.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ182
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ183
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1750
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
11.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
12.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
13.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1000
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
17.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
20.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
21.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
Oros Marek2003 Super Stars Most800
23.Altera Jan2004 BaC Kladno790
24.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha780
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
26.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
27.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.705
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most700
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
30.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice645
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
33.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové635
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno630
35.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
37.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.535
38.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
39.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
40.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice510
41.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
42.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
43.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
44.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
45.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.450
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
48.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
51.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
52.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.380
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.370
54.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.345
55.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha333
56.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA330
57.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín320
58.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka310
59.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.301
60.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
61.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
62.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII238
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.238
64.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná231
65.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
66.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
67.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.189
68.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.186
69.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 183
70.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
72.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.176
74.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.175
75.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
76.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
77.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
78.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
79.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.170
80.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 166
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
82.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.160
83.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha158
85.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
89.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha144
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA144
91.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.143
92.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
93.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.129
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
96.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
97.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
99.Janáček David2004 BK ARION PRAHA116
100.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
101.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Kóňa Jan2004 Super Stars Most108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
104.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
115.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha99
116.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
117.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
121.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
122.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
128.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
129.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
140.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
144.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
145.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR75
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ51
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ71
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ100
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ100
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2580
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno2320
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1750
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1750
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1580
12.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1390
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1350
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
15.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
17.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1150
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1140
22.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
26.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
27.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha900
28.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 890
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
30.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
32.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.840
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.840
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín840
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno840
37.Oros Marek2003 Super Stars Most830
38.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice800
39.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
40.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
41.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
42.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.725
43.Altera Jan2004 BaC Kladno675
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
45.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice660
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové660
47.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.630
48.Port Jan2003 BK TJ Baník Most560
49.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná550
50.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka530
51.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
52.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton505
55.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
56.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.490
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.475
Matiska David2004 BK ARION PRAHA475
59.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.470
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA410
66.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná400
67.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
68.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA385
69.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín380
70.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha375
71.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.350
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
73.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII338
74.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
75.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.320
78.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.310
79.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
80.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
82.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha245
83.Janáček David2004 BK ARION PRAHA235
84.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
87.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha210
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha210
90.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín200
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
94.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
95.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
96.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
97.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
112.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha120
119.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
120.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
121.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
122.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
133.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
135.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha60
137.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1980
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
5.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1750
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
8.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1270
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1025
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1020
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1000
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.990
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava890
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
20.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.830
21.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
22.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha795
Morávek Michal2002 BaC Kladno795
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.760
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.735
26.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice730
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
28.Altera Jan2004 BaC Kladno680
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
31.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
32.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
33.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice610
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
36.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka580
37.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
38.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
41.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
42.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
44.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
45.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
46.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.430
47.Oros Marek2003 Super Stars Most400
48.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
49.Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha340
51.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
53.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.270
55.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
56.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.250
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
59.Matiska David2004 BK ARION PRAHA238
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.225
61.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
62.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 210
64.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
68.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
71.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
72.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.160
73.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA150
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 150
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice150
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
87.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.141
88.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
89.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.120
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
93.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha110
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA110
95.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
96.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
105.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
108.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
109.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
111.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ32
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ119
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ135
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.3060
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1680
7.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1600
8.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1500
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1340
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1170
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
16.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most990
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most980
20.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most900
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.890
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice800
25.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.775
26.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice680
27.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
31.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.640
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA600
34.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
35.Pálková Tereza2002 Super Stars Most530
36.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka523
37.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
38.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.518
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.508
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.500
42.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
43.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
44.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.450
47.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
48.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
49.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
51.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
52.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
53.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most383
54.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha380
55.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.375
56.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 363
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
58.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.351
59.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
60.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
61.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most330
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
63.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha326
64.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
65.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most321
66.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha313
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.313
68.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha288
69.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha280
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
72.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.250
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha250
75.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
76.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
78.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.238
79.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.210
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
83.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
84.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
85.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
86.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
87.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
90.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
91.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
92.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže118
97.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
105.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
106.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.76
107.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
108.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
110.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
111.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
116.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
118.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha30
119.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice20
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ51
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ51
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2420
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2420
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2260
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1980
9.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1900
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1900
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1760
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1620
13.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1580
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1550
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1550
16.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1340
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1290
19.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1190
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
22.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1140
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1140
25.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
26.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha950
27.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
29.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.900
32.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA850
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
35.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.795
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
40.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice690
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.670
Pálková Tereza2002 Super Stars Most670
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most670
45.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.663
46.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
48.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
51.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.520
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.520
55.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.503
56.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
58.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
59.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
61.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.455
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče425
63.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most420
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice380
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
67.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
68.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
70.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
71.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
72.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
74.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
75.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha270
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha270
77.Benediktová Klára2005 BA Plzeň250
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
79.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
80.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
81.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
82.Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
84.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most150
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
88.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
90.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
113.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
115.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
116.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
117.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ43
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ82
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2200
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2060
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1980
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1820
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1340
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1050
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1000
14.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most990
15.Šmídová Martina2002 BA Plzeň950
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.920
17.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové875
19.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
20.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.840
21.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
23.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.780
24.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.770
25.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
27.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.720
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.710
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.691
31.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha650
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče650
35.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
36.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA600
37.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
39.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
41.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
42.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
43.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.520
44.Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
46.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
48.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
49.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.470
50.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
51.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
52.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.425
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
57.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.368
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.310
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most310
62.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.278
66.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
68.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most260
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
71.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
73.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
74.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
75.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
78.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most160
80.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
87.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
91.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha110
92.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
102.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
103.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most60
Koloničná Hana2002 TJ Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
107.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
2GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
3GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
4GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
51. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
6GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
7GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
8GPC U19 - NejdekC30.03.2019
9GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
10GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
11GPC U19 - KarvináC13.04.2019
12GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
132. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
14GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
15GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
16GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
17GPC U19 - MostC25.05.2019
18GPC U19 - BrnoC26.05.2019
192. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
20GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
21OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
223. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
23OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
24GPC U19 - MostC29.09.2019
25OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
26GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
27GPC U19 - KladnoC06.10.2019
28OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
29GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
30OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
31GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
32GPC U19 - VesecC17.11.2019
33GPC U19 - VendryněC23.11.2019
34GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
35GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
36GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
37OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
38GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
39OP U19 - VesecSKP08.12.2019
40GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
41OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
42MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
43GPC U19 - PřerovC04.01.2020
44GPC U19 - Praha VinořC05.01.2020
45GPC U19 - Ústí nad LabemC11.01.2020
46GPC U19 - ChropyněC12.01.2020
47GPC U19 - KladnoC12.01.2020
481. GPA U19 - Hamr PrahaA26.01.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading