logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 06.02.2020

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
06.02.2019 - 06.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR140
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR153
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR215
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3580
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3080
6.Král Jiří2000 BA Plzeň2980
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
8.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2840
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
10.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2320
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2140
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2040
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1750
Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1750
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1460
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1420
20.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1400
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1250
25.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1240
26.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1210
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1180
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1180
29.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1150
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1120
31.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1090
32.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1080
33.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.1035
34.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor Praha1020
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1010
36.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1000
38.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.980
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.955
40.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Port Jan1972 Super Stars Most940
42.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.930
43.Šula Fabian1995 TJ Ostrov900
44.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.870
45.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
46.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška800
47.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.780
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 780
49.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha770
50.Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice750
51.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.710
52.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava695
53.Králíček Jan2000 Super Stars Most681
54.Král Martin1994 BK TJ Baník Most673
55.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň663
56.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.640
57.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
59.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
61.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera570
62.Drudík Ota1992 USK Plzeň560
63.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.520
64.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice510
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška510
66.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha500
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka500
68.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
69.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic480
71.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice475
72.Čechura Adam1989 BaC Kladno470
Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice470
74.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.460
75.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek455
76.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná450
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
78.Straka Jakub2000 Super Stars Most431
79.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín430
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
81.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton413
82.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka410
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera410
84.Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice400
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
86.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 390
87.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.385
89.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava380
90.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň375
93.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA370
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek370
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín370
96.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most363
97.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
98.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
100.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň351
101.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.350
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.350
104.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice345
105.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.343
106.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
107.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek333
108.Helar Jakub1992 Start Jihlava330
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton330
110.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín325
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most325
112.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany323
113.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
115.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera310
117.Konupka Jiří1965 BaC Kladno305
118.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
121.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek291
122.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.287
123.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín285
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 285
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
127.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Lundák Petr1988 SK Jupiter280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA280
131.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.275
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
134.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava270
135.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava268
136.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň261
137.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou256
138.Altera Jan2004 BaC Kladno250
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
141.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň244
142.Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice243
143.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
144.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
146.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha235
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK235
148.Pašek Michal1987 SK Jupiter225
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA225
150.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka224
151.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň220
155.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.213
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 213
157.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka212
158.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
160.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
161.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 200
Grace Yury1967 Start Jihlava200
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Oros Ladislav1971 Super Stars Most200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
167.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha195
Oros Marek2003 Super Stars Most195
169.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 193
170.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany188
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
172.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice185
173.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.181
174.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.175
178.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
180.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy169
181.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.163
182.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
183.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice156
184.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
188.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice143
189.Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice138
190.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha130
192.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň128
193.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany125
197.Hejna Luboš1975 SK Jupiter124
198.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
199.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice120
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
204.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně115
206.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.110
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.110
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
211.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany105
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.105
213.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno100
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
230.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.99
231.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
232.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
235.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice80
Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice80
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.80
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice80
241.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany75
249.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
250.Čapek Jiří1975 Super Stars Most70
251.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže69
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
253.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava60
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
261.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.58
262.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
263.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice55
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava55
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
271.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 50
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
291.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
293.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter44
294.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
295.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
298.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
299.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy31
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
304.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.30
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava30
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
308.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín25
Komarovský Petr1965 ABC Brno25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
324.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
327.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek19
329.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava13
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
332.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR75
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR75
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5280
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4480
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4260
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3760
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3520
9.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2600
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2550
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2420
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
14.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2380
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2340
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
17.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1990
18.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1970
19.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
20.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1820
21.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1800
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1800
24.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1720
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
26.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
27.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1700
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
29.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1660
30.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1640
31.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1600
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1550
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1550
34.Kural Martin1999 USK Plzeň1540
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1540
36.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1340
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice1340
38.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1320
39.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1300
40.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1290
42.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1270
43.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1250
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1250
45.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
46.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1180
47.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1138
48.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1130
49.Morávek Michal2002 BaC Kladno1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
51.Port Jan1972 Super Stars Most1095
52.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1090
53.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1063
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1050
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1020
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1020
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1020
59.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera950
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera950
61.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové940
62.Helar Jakub1992 Start Jihlava930
63.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha910
64.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
66.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška870
68.Král Martin1994 BK TJ Baník Most855
69.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
70.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.840
71.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA820
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná820
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška820
75.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
76.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.795
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 795
78.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice780
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.780
80.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná770
81.Drudík Ota1992 USK Plzeň763
82.Králíček Jan2000 Super Stars Most745
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň745
84.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka743
85.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek733
86.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.725
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.725
88.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 720
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton720
90.Straka Jakub2000 Super Stars Most683
91.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.680
92.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
93.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka669
94.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
95.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.650
96.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň645
97.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany644
98.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
100.Pašek Michal1987 SK Jupiter627
101.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín620
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.620
103.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.610
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava610
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc600
106.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.590
107.Altera Jan2004 BaC Kladno580
108.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava575
109.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 570
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno570
111.Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice560
Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice560
113.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 550
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha550
Oros Ladislav1971 Super Stars Most550
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most550
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 550
118.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava545
119.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek539
120.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice535
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná535
122.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.520
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha520
124.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany514
125.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
126.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín500
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha500
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
131.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton495
132.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
133.Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice480
134.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno475
135.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 470
136.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice460
137.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
142.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
143.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
144.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
145.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
147.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
148.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha400
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava400
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
153.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek395
154.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek394
155.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter392
156.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most380
157.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
158.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
Oros Marek2003 Super Stars Most370
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.370
162.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
163.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice360
164.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.356
165.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.352
166.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.350
168.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.330
169.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.325
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou325
171.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.320
172.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice310
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera310
174.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
175.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most300
Hejna Luboš1975 SK Jupiter300
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Louda Jiří1995 USK Plzeň300
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže300
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA300
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
183.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice285
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK285
185.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
189.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka275
191.Čechura Adam1989 BaC Kladno271
192.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka267
193.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany262
194.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice260
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno260
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice260
198.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 259
199.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
200.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.250
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.250
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany250
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
205.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
206.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
207.Grace Yury1967 Start Jihlava225
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek225
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
212.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy222
213.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň221
214.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové220
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava220
217.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
218.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
219.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná200
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice200
224.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže193
225.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
226.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy181
227.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
229.Komarovský Petr1965 ABC Brno175
230.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
231.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
232.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.160
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice160
234.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter159
235.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.157
Vild Petr1974 SK Jupiter157
237.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.152
238.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera150
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
259.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava135
260.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA134
261.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany131
262.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany126
263.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
264.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany122
265.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kopec Tomáš1971 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
277.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany119
278.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
Slepička Martin1970 SK Jupiter113
280.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice110
281.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
283.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
284.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany103
285.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
286.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava100
Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín100
Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Suttr Martin1979 Spartak Chrást100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
314.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice88
318.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice87
319.Gregar Jan2005 Start Jihlava75
320.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
322.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Vicenda Petr1977 Spartak Chrást60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
330.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
332.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
333.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
353.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
354.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
355.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
357.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
358.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany31
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4420
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3080
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2970
6.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2780
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2540
8.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1980
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1640
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1640
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1470
14.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
15.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1290
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1290
17.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1280
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
19.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1220
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1220
21.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1200
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1180
23.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1175
24.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1160
25.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1130
26.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1020
27.Šula Fabian1995 TJ Ostrov1000
28.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
29.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže970
30.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.930
31.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice920
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice920
33.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň913
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most905
35.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice900
36.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.870
37.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
38.Pistulka Radek1997 USK Plzeň850
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové850
41.Port Jan1972 Super Stars Most820
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA820
43.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
44.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka775
46.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
48.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín720
49.Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice715
50.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.700
52.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
54.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň670
55.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška650
56.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany620
57.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera610
59.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
62.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.585
63.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.575
64.Helar Jakub1992 Start Jihlava573
65.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.560
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.560
67.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
68.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava520
69.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.510
70.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
71.Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice450
72.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.435
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton435
74.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice430
75.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha410
77.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.400
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha400
81.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 380
82.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.375
83.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Král Martin1994 BK TJ Baník Most370
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek370
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.370
88.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka360
89.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice355
Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice355
91.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
92.Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice330
93.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc325
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná325
95.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
97.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
98.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
101.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka294
102.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
103.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava285
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná285
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.285
106.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou281
107.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.275
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
111.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Oros Ladislav1971 Super Stars Most250
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
116.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek244
117.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice240
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
119.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA238
120.Pašek Michal1987 SK Jupiter235
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton235
122.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
123.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
124.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
127.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha220
128.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA210
129.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
137.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
138.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka189
139.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany181
140.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice180
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 180
144.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
145.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Poříz Leoš1974 Start Jihlava175
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
151.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
153.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 168
154.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice160
156.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
162.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice130
163.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
167.Čechura Adam1989 BaC Kladno123
168.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
175.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
176.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň115
177.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.110
179.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.103
180.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
193.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
195.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
196.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Hejna Luboš1975 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
200.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
201.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
202.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
203.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.75
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter75
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany75
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany75
211.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
214.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
220.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
222.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
243.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice44
245.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany31
246.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava25
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně25
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol KlimkoviceWR126
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR133
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR199
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3380
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3380
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2500
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2240
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2140
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
12.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1940
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
15.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1500
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
18.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1290
21.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1230
22.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1210
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1200
24.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1120
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1120
26.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
28.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1030
29.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
30.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice990
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.933
32.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
33.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.870
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.855
35.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.848
36.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové845
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice830
38.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice800
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha800
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže775
43.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
44.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most730
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 730
46.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.720
47.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň650
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.650
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
51.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň613
52.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
55.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.595
56.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice575
58.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
59.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.556
60.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice550
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most550
62.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava530
63.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
64.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
65.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha480
66.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.450
67.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most449
68.Pálková Tereza2002 Super Stars Most443
69.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže431
70.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
71.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek423
72.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek407
73.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka400
76.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou394
77.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.388
78.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice385
79.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc375
80.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.363
81.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice345
82.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
83.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany319
84.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
85.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
89.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
92.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
95.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
96.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.240
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
98.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany238
99.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
100.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.225
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
102.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice220
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.220
106.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
107.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Krocová Valerie1992 Super Stars Most200
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
116.Pořízová Radka1977 Start Jihlava188
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
118.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
120.Koldová Veronika1994 Super Stars Most180
121.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška175
124.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.163
125.Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.160
126.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 156
127.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany151
128.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
136.Zachová Adéla2001 Start Jihlava138
137.Motlíková Iva1993 SK Jupiter131
138.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
140.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK120
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
145.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka116
146.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava110
147.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
148.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Sárová Veronika1984 SK BC Premiera100
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže100
155.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
156.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
158.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
160.Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
161.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek56
164.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Vocelková Anna1994 USK Plzeň50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
176.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany44
179.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
180.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
181.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín25
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3820
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2980
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2740
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2480
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2300
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2240
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
22.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1840
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
24.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1780
25.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1740
26.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1600
27.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
28.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1480
29.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1450
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1450
31.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
32.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1300
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1290
35.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
36.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
37.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1240
Krocová Martina1988 Super Stars Most1240
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1175
40.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1120
41.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1105
42.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1080
43.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1070
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1050
45.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1030
46.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1020
47.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1005
48.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice980
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.980
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň935
51.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most880
52.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.870
53.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice850
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.850
55.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
56.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 840
57.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.830
58.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň825
59.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice805
60.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 800
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
62.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.795
63.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.780
64.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
65.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň750
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter750
67.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 746
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 746
69.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.745
70.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče740
71.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice725
72.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové680
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
77.Pořízová Radka1977 Start Jihlava650
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou650
79.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
81.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.600
82.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek575
83.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.570
84.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
85.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice548
86.Zachová Adéla2001 Start Jihlava545
87.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň540
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka540
89.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň539
90.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter525
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
92.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha490
93.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
94.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
95.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže455
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.455
97.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň450
Krocová Valerie1992 Super Stars Most450
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
100.Koldová Veronika1994 Super Stars Most440
101.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava425
103.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
105.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň398
Polívková Eliška1998 USK Plzeň398
107.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
108.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
109.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha380
111.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
112.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín350
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
117.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.325
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha325
121.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice320
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany320
124.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
131.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
132.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek288
133.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov275
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera275
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
137.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany264
138.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže256
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
141.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
142.Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol Klimkovice240
143.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno225
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice225
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
Vítková Adéla1992 Start Jihlava225
149.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
151.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
152.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
153.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.200
160.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
161.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter185
162.Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK180
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany176
164.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava175
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná175
166.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
175.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.125
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
181.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
183.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.120
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
187.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
188.Motlíková Iva1993 SK Jupiter113
189.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice100
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín100
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
207.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
211.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
213.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5960
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2920
5.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice2780
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2680
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2340
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2180
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2100
11.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1800
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1750
13.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1740
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1400
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
17.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1310
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
19.Krocová Martina1988 Super Stars Most1220
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1220
21.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1190
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
24.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
25.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
26.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1100
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1080
29.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov975
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.960
31.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.940
32.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.920
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.910
34.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.900
35.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter875
36.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
Vocelková Anna1994 USK Plzeň850
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
39.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice780
40.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.775
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most770
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha770
43.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava760
44.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
45.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň738
46.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice715
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha710
48.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice700
Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.700
51.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň675
52.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.670
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
54.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.660
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.660
56.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany650
57.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.630
58.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany620
59.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera610
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.610
61.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava603
62.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 600
64.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň583
65.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň575
66.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové540
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
68.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže525
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
70.Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
71.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek451
72.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 450
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most450
75.Koldová Veronika1994 Super Stars Most430
76.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
77.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.400
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.400
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
81.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče380
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice380
83.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha378
84.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.375
85.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška370
86.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek363
87.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
88.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň350
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
90.Zachová Adéla2001 Start Jihlava345
91.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže340
92.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice335
93.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
94.Pořízová Radka1977 Start Jihlava325
95.Pálková Tereza2002 Super Stars Most320
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové320
97.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou306
98.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
100.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc275
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
103.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
105.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most260
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.260
108.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň257
109.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice255
110.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter250
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Vítková Adéla1992 Start Jihlava250
114.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná245
115.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek244
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
117.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
118.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná235
119.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany231
120.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice230
121.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter229
122.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
123.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha220
124.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
125.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice210
127.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha200
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška200
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
135.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
136.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka189
137.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
140.Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.175
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 175
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
144.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
145.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
146.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.160
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava160
150.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno150
Krocová Valerie1992 Super Stars Most150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
160.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
162.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice135
163.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové125
165.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno123
166.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.120
170.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
171.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
172.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
173.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera100
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže100
185.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
186.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice85
187.Motlíková Iva1993 SK Jupiter81
188.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
189.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
190.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
191.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezvalová Jana1988 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.60
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK60
197.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek56
198.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Gergelová Stanislava1971 Sokol Židlochovice50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
213.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Hazuková Jindřiška1993 TJ Sokol Vodňany44
216.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
217.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
218.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín25
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice25
Marková Julie2005 Start Jihlava25
223.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany19
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
2GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
3GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
4GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
5GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
6GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
7GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
8GPD dospělých - TáborD02.03.2019
9GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
10VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
11GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
12GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
13GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
14GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
15GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
16Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
17GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
18GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
19GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
20GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
21GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
22GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
23GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
24GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
25GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
26GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
27GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
28Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
29GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
30GPC dospělých - MostC14.09.2019
31GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
32GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
33GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
34GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
35GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
36GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
37GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
38Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
39GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
40GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
41GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
42GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
43GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
44GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
45GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
46GPC dospělých - MostC03.11.2019
47GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
48GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
49GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
50GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
51GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD14.12.2019
52GPC dospělých - Praha VinořC14.12.2019
53GPC dospělých - ProboštovC15.12.2019
54GPC dospělých - Nové Město nad MetujíC21.12.2019
55OP dospělých - Brno SlatinaSKP04.01.2020
56OP dospělých - LanškrounSKP04.01.2020
57OP dospělých - PlzeňSKP04.01.2020
58OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP04.01.2020
59OP dospělých - Praha Hamr ŠtěrboholySKP04.01.2020
60GPD dospělých - StrakoniceD05.01.2020
61OP dospělých - VesecSKP05.01.2020
62OP dospělých - FajnéSKP05.01.2020
63GPD dospělých - KlatovyD11.01.2020
64Memoriál St. Krauze - Český TěšínA12.01.2020
65GPC dospělých - JihlavaC25.01.2020
66GPD dospělých - JihlavaD25.01.2020
67OP dospělých - Český KrumlovSKP25.01.2020
68TOTAL MČR dospělých Plzeň 2020 - PlzeňMČR02.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading