logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 06.02.2020

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
06.02.2019 - 06.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1480
2.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice1150
3.Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice1100
4.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
7.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
8.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice930
9.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.900
10.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice890
11.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.875
12.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.850
13.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže800
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 800
15.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
16.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany725
17.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.700
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové700
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
22.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.613
23.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.580
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
25.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha575
26.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
27.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
28.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové545
29.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.520
30.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
31.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.493
32.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.480
33.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
34.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.470
35.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín450
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.450
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
38.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.425
39.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
40.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.398
41.Jonáš Václav2006 BaC Kladno385
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.385
43.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.376
44.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic371
45.Klokan Jakub2008 Super Stars Most350
46.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno330
47.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub323
48.Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice311
49.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.310
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.310
52.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha303
53.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
55.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň298
56.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.285
57.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha283
58.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
59.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha275
60.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.273
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.273
62.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic271
63.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most263
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Vališ Jan2006 Super Stars Most263
66.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.255
67.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.251
68.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš250
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.250
70.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
71.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže247
72.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.236
73.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.230
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton230
75.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha226
77.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha213
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 213
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.213
80.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
81.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 209
82.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 201
83.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
84.Suchopár Jan2006 Super Stars Most191
85.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Gašparín Adam2007 Super Stars Most188
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.188
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš188
90.Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice176
91.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk175
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.175
93.Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice168
94.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.163
95.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA154
96.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
97.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
98.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice150
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
104.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.138
105.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové137
106.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most134
107.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.133
109.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín125
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.125
111.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
113.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
114.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš101
115.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové100
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
124.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.89
125.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
126.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
127.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 79
128.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.76
129.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice75
130.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 74
131.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
132.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš63
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
135.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA60
136.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové59
137.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín50
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná50
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.50
159.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
160.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
161.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
162.Šimáně David2006 BK ARION PRAHA40
163.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
164.Čermák Vítek2006 SK Péřák z.s.38
Mrózek Daniel2007 T.J. Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 T.J. Sokol Klimkovice38
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže38
168.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 31
171.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 30
173.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA29
174.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ondraszek Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Opluštil Petr2007 TJ Slavoj Podivín25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
183.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha20
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most20
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA20
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové20
189.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
192.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
194.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
196.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice1780
2.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1720
3.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1140
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1090
5.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1080
6.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice1050
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
11.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany990
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže990
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most990
14.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové950
16.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
19.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.875
20.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.850
21.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.830
22.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.800
23.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.790
24.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kundrát David2006 Badminton VK Aš750
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.740
27.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
28.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná700
29.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.680
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové680
32.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.675
33.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
34.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.645
35.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.630
36.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.625
Jonáš Václav2006 BaC Kladno625
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno625
39.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín620
40.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.600
41.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.575
42.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.570
Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice570
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.570
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.570
46.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
47.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš540
48.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most530
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
50.Vališ Jan2006 Super Stars Most520
51.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha513
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha513
53.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.500
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha500
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
56.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš499
57.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže475
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.470
60.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
61.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Klokan Jakub2008 Super Stars Most450
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk450
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.450
65.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
66.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 443
67.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA438
68.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice425
69.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.420
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Suchopár Jan2006 Super Stars Most420
72.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.410
73.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic402
74.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň401
75.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín400
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.400
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.400
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice400
81.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno395
82.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
83.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice370
85.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 363
86.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
87.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.350
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.350
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.350
90.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.335
91.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha326
92.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
93.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
94.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most306
95.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.300
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.300
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
100.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 283
101.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 271
102.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
103.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
104.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub250
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.250
106.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
107.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
108.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
109.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
110.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA210
111.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
116.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
117.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.183
118.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany181
119.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
120.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 170
121.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.150
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
133.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
134.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA138
135.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
136.Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín100
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš100
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Čermák Vítek2006 SK Péřák z.s.100
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka100
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Mácka Michal2007 TJ Chropyně100
Ondraszek Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA100
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA100
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš100
161.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
163.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha63
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha63
165.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
166.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Boček Albert2010 TJ Montas Hradec Králové50
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA50
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná50
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
188.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
189.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1280
2.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1000
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.940
5.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
8.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice850
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 850
12.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
14.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.790
15.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže780
16.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany775
17.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
19.Jonáš Václav2006 BaC Kladno740
20.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
21.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
22.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín630
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.630
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.620
25.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.600
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.600
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
28.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.570
Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.570
31.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
32.Kundrát David2006 Badminton VK Aš525
33.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice500
36.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.493
37.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš485
38.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové460
39.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav450
40.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.420
41.Klokan Jakub2008 Super Stars Most400
42.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.395
43.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.370
45.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most363
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže363
47.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
48.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
49.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.348
50.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA330
51.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.323
52.Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice310
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
Vališ Jan2006 Super Stars Most310
55.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
56.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice260
58.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.256
59.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové250
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.250
61.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic248
62.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
63.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub235
64.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
65.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic214
66.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 210
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.210
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha210
71.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň201
72.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín200
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice200
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.200
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice200
83.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most198
84.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.191
85.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 188
88.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.185
89.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.175
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha175
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha175
92.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.170
93.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
94.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
101.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.125
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha125
Gašparín Adam2007 Super Stars Most125
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno125
107.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 123
108.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
109.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
110.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Opluštil Petr2007 TJ Slavoj Podivín100
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
121.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové88
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII88
123.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.75
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka75
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
126.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 65
127.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
128.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA55
129.Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Čermák Vítek2006 SK Péřák z.s.50
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Mrózek Daniel2007 T.J. Sokol Klimkovice50
Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice50
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice50
Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
153.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
155.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín25
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA25
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
169.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
170.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
2.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1730
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1600
4.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice1230
5.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1200
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
7.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
8.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1000
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1000
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha990
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.940
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice900
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.900
19.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.830
20.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA800
22.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha790
23.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most745
24.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
26.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.690
27.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.675
28.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
29.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
30.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš600
31.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice580
32.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.570
33.Jonášová Klára2006 BaC Kladno560
34.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná550
35.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové545
36.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.535
37.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice480
39.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha475
40.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.470
41.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany463
42.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha450
43.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš435
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
45.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav430
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most420
48.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
50.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
51.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA376
52.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.373
53.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha363
54.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
55.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.350
57.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové339
58.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk326
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice326
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice326
61.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
62.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA313
63.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most308
64.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
67.Čížová Veronika2007 T.J. Sokol Klimkovice298
68.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 288
69.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.283
70.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY276
71.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.273
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.273
73.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.271
74.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most266
75.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
76.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
77.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
78.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
79.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.238
80.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná236
81.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice235
82.Hejnová Sára2007 USK Plzeň226
83.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha225
84.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.223
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha222
86.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové214
87.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
89.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.209
90.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.208
91.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha207
92.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.204
93.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
96.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
97.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice191
98.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
99.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.185
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha185
101.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice181
103.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.176
Zvěřinská Tereza2006 T.J. Sokol Klimkovice176
105.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
107.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.170
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
109.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.169
110.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.163
111.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
112.Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
113.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
114.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín155
115.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
116.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice148
117.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha147
118.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové144
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
120.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.138
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
122.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.136
123.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
124.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
125.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.125
127.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA124
128.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 120
129.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice117
130.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
131.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.113
132.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
133.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň101
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš101
135.Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
138.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha99
139.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.93
140.Dvorníková Emma2006 T.J. Sokol Klimkovice88
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
142.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha83
143.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 79
144.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha75
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Vraštilová Terezie2007 SK Kuklenská Brno, z.s.75
148.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.74
149.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno70
150.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka68
151.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.63
158.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš59
159.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice55
160.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové51
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.51
162.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav50
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub50
173.Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
174.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
176.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
178.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.38
179.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín25
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín25
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín25
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
196.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha20
Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.20
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka20
201.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
202.Chvastková Julie2006 Start Jihlava18
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2120
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2120
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2020
4.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1680
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1450
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
7.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1430
9.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1330
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
13.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1050
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1050
16.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
18.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice990
19.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha950
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha950
21.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice890
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.890
23.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
24.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
25.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most805
26.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 800
27.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA750
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice740
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš740
31.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
32.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha725
33.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.700
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka700
35.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.680
36.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice675
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice675
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.675
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most675
40.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.673
41.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.670
42.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice655
43.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany650
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk650
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice650
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové650
48.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most645
49.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav630
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín630
51.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná620
Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno620
54.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.600
55.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.570
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.570
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.570
60.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
62.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš525
63.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA500
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové500
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha500
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice500
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové500
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most500
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
70.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.495
71.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.470
72.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most455
73.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton450
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín450
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
76.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice430
78.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha420
81.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY413
82.Čížová Veronika2007 T.J. Sokol Klimkovice410
83.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
84.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.400
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.400
87.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
88.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.383
89.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
90.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 360
91.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
94.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
96.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha344
97.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
98.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.327
99.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.300
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.300
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice300
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 300
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
110.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.288
111.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha285
112.Hejnová Sára2007 USK Plzeň281
113.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň276
114.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha275
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha275
117.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.268
119.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA250
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové250
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
124.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.244
125.Čechová Tereza2008 Super Stars Most225
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.225
127.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
129.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno200
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice200
Vraštilová Terezie2007 SK Kuklenská Brno, z.s.200
136.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.188
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.188
138.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
139.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
140.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
142.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Zvěřinská Tereza2006 T.J. Sokol Klimkovice150
148.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka147
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka147
150.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha138
151.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
152.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
153.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice110
154.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav100
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav100
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.100
174.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
175.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
177.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín50
Dvorníková Emma2006 T.J. Sokol Klimkovice50
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav50
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
195.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
197.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1640
2.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
3.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
4.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1080
5.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1050
6.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1000
7.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
8.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
11.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.875
12.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň850
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
14.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.840
15.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice820
16.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
18.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.780
19.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany775
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice770
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA750
23.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná700
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
25.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice650
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.650
27.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
28.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.630
29.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
30.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
31.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
32.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín550
33.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
34.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav520
35.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most510
36.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové500
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.500
39.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
40.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk470
41.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín420
42.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most410
43.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA406
44.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice400
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.400
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
47.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.399
48.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.388
49.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
50.Čížová Veronika2007 T.J. Sokol Klimkovice360
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha360
52.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha359
53.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice358
54.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA350
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice350
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka350
57.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.345
58.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
59.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš329
60.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
62.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice305
63.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
67.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most295
68.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most288
69.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
70.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.273
71.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
73.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
74.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 266
75.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY263
76.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.260
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most260
81.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha250
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové250
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
84.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.225
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
87.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
88.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
90.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 200
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
93.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha194
94.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
95.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové188
96.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové175
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.175
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.175
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
100.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
101.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha163
103.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Čechová Tereza2008 Super Stars Most150
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
109.Hejnová Sára2007 USK Plzeň144
110.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA138
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň138
112.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha134
113.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
114.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.125
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.125
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha125
119.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
120.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.110
122.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 100
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav100
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové100
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
134.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.94
135.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
136.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
137.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
138.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice75
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.75
Zvěřinská Tereza2006 T.J. Sokol Klimkovice75
143.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha50
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno50
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha50
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha50
Vraštilová Terezie2007 SK Kuklenská Brno, z.s.50
167.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka38
168.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
169.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín25
Dvorníková Emma2006 T.J. Sokol Klimkovice25
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav25
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
ČísloTurnajGPDatum
11. GPA U15 - MostA10.02.2019
2GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
3GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
4GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
5GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
6GPC U15 - MostC24.02.2019
7GPC U15 - BrnoC02.03.2019
81. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
9GPD U15 - TáborD23.03.2019
10GPC U15 - LiberecC23.03.2019
11GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
12GPC U15 - AšC30.03.2019
13GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
14GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
15GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
16GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
17GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
18GPC U15 - MostC14.04.2019
19GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
20GPC U15 - PřerovC20.04.2019
21GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
22GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
23GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
24GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
25GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
26GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
27GPC U15 - BrnoC05.05.2019
28GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
292. GPA U15 - AšA12.05.2019
302. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
31OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
32GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
33OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
34OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
35GPC U15 - OpavaC07.09.2019
36GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
37OP U15 - AšSKP08.09.2019
38GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
39GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
40GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
41GPD U15 - VesecD21.09.2019
42GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
433. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
44GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
45GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
46OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
47GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
48GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
49GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
50GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
51OP U15 - VesecSKP05.10.2019
52OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
53GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
54MČR U15 - MostMČR13.10.2019
55OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
56GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
57GPC U15 - KladnoC03.11.2019
58GPC U15 - VendryněC09.11.2019
59GPC U15 - VesecC10.11.2019
60GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
61GPC U15 - MostC16.11.2019
62GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
63GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
64GPD U15 - MostD23.11.2019
65GPD U15- dvouhry - Praha JeremiD30.11.2019
66GPD U15 - TáborD01.12.2019
67GPC U15- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC01.12.2019
68GPC U15 - Hradec KrálovéC14.12.2019
69GPC U15 - Králův DvůrC14.12.2019
70GPC U15 - OstravaC14.12.2019
71GPC U15- Přebor Prahy - Praha ZMC14.12.2019
72GPC U15- dvouhry - AšC15.12.2019
73GPD U15 - DobruškaD04.01.2020
74GPC U15 - OlomoucC04.01.2020
75GPD U15- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
76GPC U15 - Nové Město nad MetujíC18.01.2020
77GPC U15 - VendryněC18.01.2020
78GPC U15 - BřeclavC18.01.2020
79GPC U15 - Praha HamrC18.01.2020
80GPC U15 - MostC18.01.2020
81GPC U15 - Ústí nad LabemC25.01.2020
82GPC U15 - AšC01.02.2020
83GPC U15 - Benátky nad JizerouC02.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading