logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 06.02.2020

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
06.02.2019 - 06.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2660
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2520
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2270
4.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1630
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1190
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
7.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1000
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
9.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
11.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.950
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.930
14.Altera Jan2004 BaC Kladno900
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.900
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
19.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice840
20.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA800
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha800
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
23.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
24.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
25.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.713
26.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice700
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.690
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha650
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
30.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka600
33.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.580
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
36.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.525
38.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
39.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
40.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha483
41.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
43.Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice445
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
45.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
46.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.423
47.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice420
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.420
51.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
52.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
53.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
54.Matiska David2004 BK ARION PRAHA388
55.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka380
56.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha375
58.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.360
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.360
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
61.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA350
63.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.348
64.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň334
65.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.333
66.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 318
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
68.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice300
70.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.298
71.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
72.Solar Jan2005 SK Prosek Praha278
73.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII276
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
75.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.260
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové260
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové260
80.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
81.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice250
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha250
84.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 248
85.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
86.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš226
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha226
88.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.225
89.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.220
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno213
91.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
92.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava210
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.210
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.210
95.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže205
96.Kóňa Jan2004 Super Stars Most201
97.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA184
99.Vlasák David2004 Super Stars Most183
100.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.180
102.Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice178
103.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
104.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
105.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA175
106.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.173
107.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.170
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava170
109.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha163
111.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.162
112.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.160
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
114.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
115.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Korynta Martin2004 BaC Kladno155
117.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
118.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín150
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
123.Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
124.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA140
125.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže135
126.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín130
127.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
130.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín120
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
132.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 115
133.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.113
136.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
137.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
138.Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
142.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice88
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
146.Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice85
147.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
148.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
151.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk79
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most79
153.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
154.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub75
160.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
161.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
162.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
163.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 60
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.60
167.Čech Patrik2005 BA Plzeň59
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 59
169.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
170.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.55
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 55
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 55
173.Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
174.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Kazík Matěj2005 BaC Kladno50
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
185.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
187.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
192.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
193.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
200.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.20
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.20
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 20
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
209.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
210.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
212.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2000
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1680
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1680
6.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1630
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1580
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1430
9.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1280
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
12.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
13.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1140
14.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
16.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
18.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice990
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.990
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.990
21.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice940
23.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA900
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha855
26.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
30.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
31.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.830
32.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka790
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton790
36.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
38.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
39.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
41.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.710
42.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha700
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.680
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.680
48.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
49.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.650
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka650
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice650
53.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha638
54.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
56.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
58.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 593
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice550
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice550
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.550
63.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
65.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno525
66.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice520
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
69.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
70.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.488
71.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava480
72.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
75.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
76.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
77.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha450
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
82.Matiska David2004 BK ARION PRAHA445
83.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
84.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
85.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice420
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
89.Vlasák David2004 Super Stars Most408
90.Janáček David2004 BK ARION PRAHA400
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.400
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice400
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII400
94.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš388
95.Korynta Martin2004 BaC Kladno375
96.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
98.Kóňa Jan2004 Super Stars Most358
99.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
100.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
101.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.313
102.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
105.Orany Vojtěch2004 Start Jihlava280
106.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
108.Hlad Adam2004 BaC Kladno250
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín250
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
114.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
115.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
116.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
117.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
118.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže220
Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.220
120.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 213
121.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín200
Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most200
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.200
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
130.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.175
131.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže170
135.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
145.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
147.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
153.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
156.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 113
157.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kazík Matěj2005 BaC Kladno100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
175.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
177.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 50
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
197.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
198.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
199.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1780
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1620
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
4.Altera Jan2004 BaC Kladno1100
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1040
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1000
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.990
11.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.940
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
14.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.890
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
16.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
17.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha850
18.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice830
19.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice790
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
22.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
25.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
26.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
27.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.650
28.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice640
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.640
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha640
31.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice630
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka620
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.600
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
39.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA570
40.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
41.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
42.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha501
43.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Solar Jan2005 SK Prosek Praha500
46.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.470
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
48.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.460
50.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha450
51.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka445
52.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
53.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.415
54.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 413
55.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
56.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.400
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
58.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
59.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
60.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.370
61.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice363
62.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové350
64.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
66.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
67.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.300
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
72.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.289
73.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 275
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
75.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
76.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Matiska David2004 BK ARION PRAHA250
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
81.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
82.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
83.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín225
84.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.223
85.Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice220
86.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš213
87.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže210
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Vlasák David2004 Super Stars Most210
92.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
93.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Kóňa Jan2004 Super Stars Most200
95.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže195
96.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.185
99.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
100.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
102.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
105.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín150
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice150
111.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
112.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín125
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.125
115.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
116.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
117.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
128.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
129.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
130.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové75
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
134.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
135.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
136.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
137.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
138.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
159.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
162.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most25
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava25
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
169.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.20
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2780
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1680
4.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1570
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1250
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
7.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1230
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
9.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1150
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha950
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
17.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.940
Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice940
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
22.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 850
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové840
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.840
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka815
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most790
29.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.775
30.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
31.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice740
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.678
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
34.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.655
35.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín630
36.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže625
37.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
38.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.590
39.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most580
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
41.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
43.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
44.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.550
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha550
46.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha545
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.530
48.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.523
49.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
50.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.513
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice513
52.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
53.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha483
54.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice470
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
57.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň463
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.463
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš453
60.Benediktová Klára2005 BA Plzeň450
61.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.426
62.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
63.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 400
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
66.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
67.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
68.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.383
69.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.373
70.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
71.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.335
72.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
73.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha321
74.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
76.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
78.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš304
79.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
80.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 289
81.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.288
82.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
83.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.283
84.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
85.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
86.Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
87.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.261
88.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.260
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.260
91.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
92.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš224
94.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.213
96.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
97.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.206
98.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš200
100.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.193
101.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.188
103.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
105.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
107.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
108.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
109.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
110.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
111.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
112.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
113.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic138
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
115.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.131
116.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.127
117.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
118.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.121
119.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
121.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
122.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
124.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
125.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.108
126.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice105
128.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
129.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Marková Julie2005 Start Jihlava100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
136.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
137.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
141.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
142.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
143.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín80
144.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
145.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
146.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
147.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
150.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
153.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Chvastková Julie2006 Start Jihlava50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
166.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
167.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
168.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kamarádová Zuzana2006 SK Vitality Slezsko, z.s.38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
174.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
175.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
176.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.20
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2660
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2660
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2420
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2380
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2380
6.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1440
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1440
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1400
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1350
10.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1280
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1280
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1230
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
14.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1190
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1180
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1150
17.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
18.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
20.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1040
21.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1000
22.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
24.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.950
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
28.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.940
31.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice930
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha900
33.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
35.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha840
36.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň825
37.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice790
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
39.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.755
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha755
41.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.750
43.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice715
46.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové700
47.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
48.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most675
49.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.650
50.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
51.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
55.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most625
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha625
57.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín600
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha595
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.595
61.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
62.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava580
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš575
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš575
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha575
66.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most570
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
70.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže555
71.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
73.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.530
74.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín525
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice520
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most520
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
80.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.470
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha413
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.405
85.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.401
86.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
89.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
90.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
91.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.375
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.370
93.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
94.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.350
96.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
97.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.325
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
99.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
100.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš300
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.300
102.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
104.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
106.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
107.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
108.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.250
Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 250
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
113.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
116.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
117.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
118.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
127.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
128.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
131.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka175
132.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
134.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín160
135.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
136.Chvastková Julie2006 Start Jihlava150
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno150
143.Javorská Anna2004 USK Plzeň146
144.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
147.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
148.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kamarádová Zuzana2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
167.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
170.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
172.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
173.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
174.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1780
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1680
4.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1640
5.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1450
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1380
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1000
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
10.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.990
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
13.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most940
14.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
15.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.900
16.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
17.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha850
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.800
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
21.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
22.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice770
23.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
24.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 730
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.730
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha720
27.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
30.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.695
31.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice690
32.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
33.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
35.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 640
36.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha620
37.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
38.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice590
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.583
40.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.580
41.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice570
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most570
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové570
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha570
46.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš560
47.Benediktová Klára2005 BA Plzeň550
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové550
49.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most520
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
54.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín500
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha500
56.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
57.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
58.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha443
59.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň438
60.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.430
61.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš413
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
65.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín410
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.410
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
68.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha400
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
73.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava385
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha385
75.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš375
76.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
80.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.355
81.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.350
83.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.335
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže320
85.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
86.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
88.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš308
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
91.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 275
92.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 263
93.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
94.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
96.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
97.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.200
102.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
103.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
105.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
106.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín160
107.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.155
108.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 150
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
115.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
116.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
118.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
119.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
120.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
121.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
122.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
123.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
131.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
132.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.85
133.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
134.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
136.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
137.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
140.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
156.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
157.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
159.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.25
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
ČísloTurnajGPDatum
11. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
2GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
3GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
4GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
5GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
6GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
7GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
8GPC U17 - AšC17.03.2019
91. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
10GPC U17 - LiberecC30.03.2019
11GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
12GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
13GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
14GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
15GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
16GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
17GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
18GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
19GPC U17 - MostC27.04.2019
20GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
21GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
22GPD U17 - TáborD04.05.2019
23GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
242. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
25OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
26GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
27GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
282. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
29GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
30GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
31GPC U17 - KladnoC01.09.2019
32GPC U17 - PřerovC07.09.2019
333. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
34GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
35GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
36OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
37GPC U17 - KladnoC29.09.2019
38GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
39OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
40GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
41OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
42GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
43OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
44GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
45GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
46GPC U17 kvalifikační - JihlavaC19.10.2019
47OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
48GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
49MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
50GPD U17 - MostD16.11.2019
51GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
52GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
53GPC U17 - KladnoC17.11.2019
54GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
55GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
56GPC U17 - VendryněC23.11.2019
57GPC U17 - MostC30.11.2019
58GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
59OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
60GPC U17 - OstravaC01.12.2019
61GPC U17 - PřerovC07.12.2019
62GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
63OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
64GPD U17- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
65GPC U17 - TáborC11.01.2020
66GPC U17 - ŠumperkC11.01.2020
67GPC U17 - Praha HamrC12.01.2020
68GPC U17 - Ústí nad LabemC19.01.2020
69GPC U17 - Králův DvůrC26.01.2020
70GPC U17 - Praha ZMC01.02.2020
71GPC U17 - OstravaC01.02.2020
72GPC U17 - VesecC02.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading