logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 13.02.2020

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
13.02.2019 - 13.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR140
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR153
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR214
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3580
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3080
6.Král Jiří2000 BA Plzeň2980
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
8.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2840
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
10.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2320
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2140
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2040
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1750
15.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1460
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1420
20.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1400
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1240
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1230
26.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1180
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1180
28.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1150
29.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1120
30.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1090
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1080
32.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.1035
33.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor Praha1020
34.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1010
35.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1000
37.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.980
38.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.955
40.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Port Jan1972 Super Stars Most940
42.Šula Fabian1995 TJ Ostrov900
43.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.870
44.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.830
45.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
46.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.780
47.Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice750
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška750
49.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 730
50.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.710
51.Králíček Jan2000 Super Stars Most681
52.Král Martin1994 BK TJ Baník Most673
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha670
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.640
55.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň626
56.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
57.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.600
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
60.Drudík Ota1992 USK Plzeň560
61.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera520
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.520
63.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice510
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška510
65.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha500
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka500
67.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
68.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic480
70.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice475
71.Čechura Adam1989 BaC Kladno470
Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice470
73.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.460
74.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek455
75.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná450
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
77.Straka Jakub2000 Super Stars Most431
78.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín430
79.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava420
80.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton413
81.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka410
82.Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice400
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
85.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 390
86.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera385
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.385
89.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek377
90.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
91.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA370
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek370
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín370
94.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
95.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
97.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.350
100.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice345
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.345
102.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.343
103.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň339
104.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň338
105.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany323
106.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
108.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň313
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most313
110.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
111.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek308
112.Konupka Jiří1965 BaC Kladno305
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice305
114.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín300
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
118.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.287
119.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín285
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
122.Lundák Petr1988 SK Jupiter280
123.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.275
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most275
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
127.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava270
128.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň261
129.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera260
130.Helar Jakub1992 Start Jihlava255
Poříz Leoš1974 Start Jihlava255
132.Pašek Michal1987 SK Jupiter251
133.Altera Jan2004 BaC Kladno250
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
136.Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice243
137.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA242
139.Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
140.Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK235
141.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha230
142.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc225
143.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň220
147.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice219
148.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka218
149.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
150.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.213
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.213
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 213
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy213
154.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
156.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou206
157.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka205
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton205
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
160.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 200
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Oros Ladislav1971 Super Stars Most200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
165.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha195
Oros Marek2003 Super Stars Most195
167.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany188
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
169.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice185
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 185
171.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.181
172.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.175
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA175
177.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 173
178.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
180.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.163
181.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
182.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
186.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice143
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava143
188.Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice138
189.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
190.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Grace Yury1967 Start Jihlava125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň125
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany125
195.Hejna Luboš1975 SK Jupiter124
196.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
197.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
201.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně115
203.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.110
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.110
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
208.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany105
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.105
210.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
225.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.99
226.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň97
227.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
230.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice80
Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice80
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.80
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha80
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice80
237.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany75
244.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
245.Čapek Jiří1975 Super Stars Most70
246.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže69
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
248.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava60
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
256.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
257.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice55
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava55
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
265.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.50
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 50
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Schröfel Erik1972 SK Jupiter50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
289.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek49
290.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
291.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
292.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
293.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.38
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
297.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
298.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy31
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
301.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.30
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava30
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
305.Kudláček Alexandr2002 TJ ČZ Strakonice, spolek27
306.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Fiala Jiří1978 Spartak Chrást25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter25
Komarovský Petr1965 ABC Brno25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka25
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Suttr Martin1979 Spartak Chrást25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
327.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
329.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
330.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava13
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
333.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR80
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR80
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5280
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4480
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4260
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3760
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3520
9.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2600
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2550
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2420
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
14.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2380
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2340
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
17.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1990
18.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1970
19.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
20.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1820
21.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1800
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1800
24.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1720
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
26.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1660
29.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1640
30.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1600
31.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1550
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1550
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1550
34.Kural Martin1999 USK Plzeň1540
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1540
36.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1340
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice1340
38.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1320
39.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1300
40.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1290
42.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1270
43.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1250
44.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
45.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1180
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1140
47.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1138
48.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1130
49.Morávek Michal2002 BaC Kladno1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
51.Port Jan1972 Super Stars Most1095
52.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1090
53.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1075
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1050
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1020
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1020
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1020
59.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové940
60.Helar Jakub1992 Start Jihlava930
61.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
63.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška870
65.Král Martin1994 BK TJ Baník Most855
66.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
67.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.840
68.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA820
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná820
71.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha810
72.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera800
74.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.795
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 795
76.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice780
77.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná770
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška770
79.Drudík Ota1992 USK Plzeň763
80.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera750
81.Králíček Jan2000 Super Stars Most745
82.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek733
83.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka731
84.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.730
85.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.725
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.725
87.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 720
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton720
89.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň695
90.Straka Jakub2000 Super Stars Most683
91.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.680
92.Pašek Michal1987 SK Jupiter671
93.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
94.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka669
95.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
96.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.650
97.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany644
98.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
100.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín620
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.620
102.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.610
103.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.590
104.Altera Jan2004 BaC Kladno580
105.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno570
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc560
Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice560
Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice560
109.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha550
Oros Ladislav1971 Super Stars Most550
111.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek539
112.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice535
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná535
114.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.520
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 520
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň520
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha520
118.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
119.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava510
120.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most500
122.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.485
123.Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice480
124.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany476
125.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno475
126.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava460
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice460
128.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha450
133.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
134.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
135.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
136.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 420
137.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic405
138.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 400
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 400
143.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek395
144.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek394
145.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most380
146.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.375
147.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
Oros Marek2003 Super Stars Most370
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.370
151.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
152.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice360
153.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.356
154.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.352
155.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín350
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.350
158.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton345
159.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter338
160.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.325
161.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.320
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava320
163.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice310
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
165.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
166.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha300
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most300
Hejna Luboš1975 SK Jupiter300
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Louda Jiří1995 USK Plzeň300
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže300
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha300
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
176.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice285
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK285
178.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
183.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
184.Čechura Adam1989 BaC Kladno271
185.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany262
186.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice260
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno260
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera260
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice260
191.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 259
192.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy254
193.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
194.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.250
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.250
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany250
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava250
Šula Fabian1995 TJ Ostrov250
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA250
201.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
202.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
203.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka226
204.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek225
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
Suttr Martin1979 Spartak Chrást225
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou225
209.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové220
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava220
212.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
213.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
214.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná200
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice200
220.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.196
221.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže193
222.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
223.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy181
224.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
226.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň175
Komarovský Petr1965 ABC Brno175
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka175
229.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
230.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
231.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.160
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice160
234.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.157
235.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera150
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
255.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava135
256.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA134
257.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany131
258.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany126
259.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
260.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany122
261.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kopec Tomáš1971 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
273.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany119
274.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
275.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice110
276.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
278.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
279.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany103
280.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
281.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava100
Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
307.Vild Petr1974 SK Jupiter98
308.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter96
309.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice88
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka88
314.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice87
315.Gregar Jan2005 Start Jihlava75
316.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek72
317.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
319.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Vicenda Petr1977 Spartak Chrást60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
327.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
329.Schröfel Erik1972 SK Jupiter56
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha56
331.Slepička Martin1970 SK Jupiter54
332.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
333.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
348.Fiala Jiří1978 Spartak Chrást44
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
350.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
352.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
354.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany31
355.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice25
356.Kudláček Alexandr2002 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4420
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3080
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2970
6.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2780
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2540
8.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1980
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1640
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1640
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1470
14.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
15.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1290
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1290
17.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1280
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1250
19.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1220
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1180
21.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1175
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1170
23.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1160
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1130
25.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1050
26.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1020
27.Šula Fabian1995 TJ Ostrov1000
28.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
29.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže970
30.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.930
31.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice920
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice920
33.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň913
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most905
35.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice900
36.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.870
37.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
38.Pistulka Radek1997 USK Plzeň850
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové850
41.Port Jan1972 Super Stars Most820
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA820
43.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
44.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka775
46.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín720
47.Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice715
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.700
50.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
51.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň670
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha665
53.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany620
54.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
56.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
59.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.560
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.560
61.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.550
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
63.Helar Jakub1992 Start Jihlava548
64.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
65.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.535
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.535
67.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera485
68.Straka Jakub2000 Super Stars Most460
69.Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice450
70.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.435
71.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice430
72.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek420
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava420
74.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.410
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha410
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
78.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha400
81.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.375
82.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Král Martin1994 BK TJ Baník Most370
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.370
86.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka360
87.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice355
Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice355
89.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň350
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.350
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
92.Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice330
93.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná325
94.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
96.Lundák Petr1988 SK Jupiter319
97.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
99.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
100.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná285
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.285
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc275
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.275
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
106.Pašek Michal1987 SK Jupiter260
107.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Oros Ladislav1971 Super Stars Most250
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka250
113.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek244
114.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice240
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
116.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava235
117.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
118.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou231
119.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 230
121.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
122.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha220
123.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA210
124.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
130.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
131.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice180
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 180
135.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
136.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Poříz Leoš1974 Start Jihlava175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
141.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
143.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 168
144.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA163
145.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice160
147.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín150
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
156.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka145
157.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton135
158.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice130
159.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.128
160.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
165.Čechura Adam1989 BaC Kladno123
166.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
173.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
174.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.110
176.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
187.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
189.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Hejna Luboš1975 SK Jupiter88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
193.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
194.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
195.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
196.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.75
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany75
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha75
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany75
204.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
207.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
213.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň59
214.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
216.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň50
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
240.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice44
242.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
243.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany31
244.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava25
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně25
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava25
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.25
1.Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol KlimkoviceWR126
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR132
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR199
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3380
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3380
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2500
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2240
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2140
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
12.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1940
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
15.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1500
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
18.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1290
21.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1230
22.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1210
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1200
24.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1120
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1120
26.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1100
28.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
29.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice990
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.933
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton930
32.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
33.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.870
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.855
35.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.848
36.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové845
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice830
38.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice800
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha800
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže775
43.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
44.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most730
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 730
46.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.720
47.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň688
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň650
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.650
50.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.610
51.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
53.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice575
55.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
56.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most550
57.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.548
58.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava530
59.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.520
60.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
61.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.493
62.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
63.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha480
64.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek473
65.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter450
66.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most449
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most443
68.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže431
69.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
70.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka400
73.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.388
74.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice385
75.Polívková Eliška1998 USK Plzeň370
76.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek357
77.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice345
78.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou344
79.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
80.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany319
81.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
82.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
88.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
90.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
94.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.240
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
96.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany238
97.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.226
98.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.225
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
100.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice220
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.220
104.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Krocová Valerie1992 Super Stars Most200
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
113.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
114.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
116.Koldová Veronika1994 Super Stars Most180
117.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška175
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
121.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.163
122.Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.160
123.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 156
124.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany151
125.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
132.Pořízová Radka1977 Start Jihlava138
133.Motlíková Iva1993 SK Jupiter131
134.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
135.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK120
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
140.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava110
141.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter106
142.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
143.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.100
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vocelková Anna1994 USK Plzeň100
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže100
150.Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
151.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
153.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
155.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka60
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
157.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek56
160.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter50
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sárová Veronika1984 SK BC Premiera50
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
175.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany44
178.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
179.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
180.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera25
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR100
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3820
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2980
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2740
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2480
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2300
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2240
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
22.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1840
23.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1780
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1760
25.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1690
26.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1600
27.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
28.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1480
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1450
30.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1400
31.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
32.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1300
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1290
35.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
36.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
37.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1240
Krocová Martina1988 Super Stars Most1240
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1175
40.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1120
41.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1105
42.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1080
43.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1050
44.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1030
45.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1020
46.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1005
47.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice980
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.980
49.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera970
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň960
51.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most880
52.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice850
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.850
54.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
55.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 840
56.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.833
57.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.830
58.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice805
59.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 800
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
61.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.780
62.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
63.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň750
64.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 746
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 746
66.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň725
Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice725
68.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové680
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
73.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
75.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.620
76.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter613
77.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.600
78.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.570
79.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň550
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
81.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice548
82.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň540
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka540
84.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň527
85.Polívková Eliška1998 USK Plzeň523
86.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.520
87.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče490
88.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň486
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
90.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
91.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek475
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou475
93.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter463
94.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže455
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.455
96.Krocová Valerie1992 Super Stars Most450
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
98.Zachová Adéla2001 Start Jihlava445
99.Koldová Veronika1994 Super Stars Most440
100.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
101.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
102.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
103.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha380
105.Pořízová Radka1977 Start Jihlava375
106.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín350
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
112.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.325
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA325
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava325
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha325
116.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice320
117.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
126.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
127.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek288
128.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov275
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
130.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany264
131.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže256
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
134.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
135.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol Klimkovice240
137.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany232
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany232
139.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno225
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice225
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
Vítková Adéla1992 Start Jihlava225
145.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
147.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
148.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
149.Erbenová Monika1986 BaC Kladno200
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.200
156.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
157.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter185
158.Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK180
159.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany176
160.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava175
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná175
162.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
173.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.125
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
179.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.120
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
185.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
186.Motlíková Iva1993 SK Jupiter113
187.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc100
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice100
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
205.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
208.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera50
211.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5960
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2920
5.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice2780
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2680
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2340
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2180
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2100
11.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1800
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1750
13.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1740
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1400
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
18.Krocová Martina1988 Super Stars Most1220
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1220
20.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1210
21.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1190
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
24.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1080
27.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
28.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov975
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.960
30.Erbenová Monika1986 BaC Kladno950
31.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.940
32.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.920
33.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.900
34.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter875
35.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
Vocelková Anna1994 USK Plzeň850
37.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
38.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice780
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha770
40.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava760
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
42.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň738
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most720
45.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice715
46.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha710
47.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice700
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.700
49.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň675
50.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.670
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
52.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.660
53.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany650
55.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.630
56.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany620
57.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.610
58.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 600
60.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň583
61.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň550
62.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové540
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
64.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.535
65.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže525
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
67.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera485
68.Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
69.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek451
70.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 450
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most450
73.Koldová Veronika1994 Super Stars Most430
74.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
75.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
76.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
78.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice380
79.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška370
80.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek363
81.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
82.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň350
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.350
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
85.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže340
86.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice335
87.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče330
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
89.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava328
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha328
91.Pálková Tereza2002 Super Stars Most320
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové320
93.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň307
94.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.300
97.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka275
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.275
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.275
100.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
102.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most260
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.260
105.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice255
106.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Vítková Adéla1992 Start Jihlava250
108.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná245
Zachová Adéla2001 Start Jihlava245
110.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek244
111.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
112.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná235
113.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany231
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou231
115.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice230
116.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc225
Pořízová Radka1977 Start Jihlava225
118.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha220
119.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.216
120.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice210
121.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter204
122.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha200
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška200
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
130.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
131.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter175
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.175
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 175
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
140.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
141.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
142.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.160
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava160
146.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno150
Krocová Valerie1992 Super Stars Most150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
155.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka145
156.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
158.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice135
159.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové125
161.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno123
162.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.120
166.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
167.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
168.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
169.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže100
183.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
184.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice85
185.Motlíková Iva1993 SK Jupiter81
186.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
187.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
188.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
189.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezvalová Jana1988 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.60
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK60
195.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek56
196.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Gergelová Stanislava1971 Sokol Židlochovice50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
212.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Hazuková Jindřiška1993 TJ Sokol Vodňany44
215.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
216.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
217.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín25
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Jančatová Marta1995 VSK VŠB - TU Ostrava25
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice25
Marková Julie2005 Start Jihlava25
222.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany19
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
2GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
3GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
4GPD dospělých - TáborD02.03.2019
5GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
6VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
7GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
8GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
9GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
10GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
11GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
12Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
13GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
14GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
15GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
16GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
17GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
18GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
19GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
20GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
21GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
22GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
23GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
24Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
25GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
26GPC dospělých - MostC14.09.2019
27GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
28GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
29GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
30GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
31GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
32GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
33GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
34Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
35GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
36GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
37GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
38GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
39GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
40GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
41GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
42GPC dospělých - MostC03.11.2019
43GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
44GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
45GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
46GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
47GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD14.12.2019
48GPC dospělých - Praha VinořC14.12.2019
49GPC dospělých - ProboštovC15.12.2019
50GPC dospělých - Nové Město nad MetujíC21.12.2019
51OP dospělých - Brno SlatinaSKP04.01.2020
52OP dospělých - LanškrounSKP04.01.2020
53OP dospělých - PlzeňSKP04.01.2020
54OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP04.01.2020
55OP dospělých - Praha Hamr ŠtěrboholySKP04.01.2020
56GPD dospělých - StrakoniceD05.01.2020
57OP dospělých - VesecSKP05.01.2020
58OP dospělých - FajnéSKP05.01.2020
59GPD dospělých - KlatovyD11.01.2020
60Memoriál St. Krauze - Český TěšínA12.01.2020
61GPC dospělých - JihlavaC25.01.2020
62GPD dospělých - JihlavaD25.01.2020
63OP dospělých - Český KrumlovSKP25.01.2020
64TOTAL MČR dospělých Plzeň 2020 - PlzeňMČR02.02.2020
65GPE dospělých - StrakoniceE08.02.2020
66GPD dospělých - Plzeň- Bílá HoraD08.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading