logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 13.02.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
13.02.2019 - 13.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1830
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1430
4.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1300
5.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1290
7.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1200
8.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1150
9.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.980
11.Klokan Jakub2008 Super Stars Most940
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš915
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice890
14.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
15.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
17.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice790
18.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.740
19.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk730
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 730
21.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most725
22.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice705
23.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
24.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš625
25.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
27.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno593
28.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha588
29.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.570
30.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha550
31.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš533
32.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.500
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.500
34.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.483
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.483
36.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha476
37.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.446
38.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
39.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
40.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš418
41.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
42.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.401
43.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice400
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
45.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha393
46.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.375
47.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
48.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.351
49.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
50.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
51.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
52.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.325
53.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy303
54.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná301
55.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most294
56.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
57.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha289
Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
59.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.283
60.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice275
61.Macal Jiří2008 Super Stars Most274
62.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové273
63.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.266
64.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.260
66.Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.250
67.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.244
68.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.238
69.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
70.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.231
71.Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice230
72.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.225
73.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.221
74.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.219
75.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk206
76.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA204
77.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže202
78.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
79.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
80.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.190
81.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.188
82.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha184
83.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most182
84.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany179
85.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton177
86.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA169
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.169
Kozák David2010 Badminton VK Aš169
89.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice167
90.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže164
91.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY163
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice163
93.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.162
94.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.160
95.Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš159
96.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
97.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY157
98.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.155
99.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.148
101.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
102.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA140
103.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice136
104.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.133
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
106.Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.130
107.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha126
108.Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha121
109.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.114
110.Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha113
111.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
112.Švestka René2009 Kabal team Karviná110
113.Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
114.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.101
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš101
118.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Morcinek Filip2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Tichý Ondřej2008 BK Králův Dvůr, z.s.100
123.Marx Max2008 Badminton VK Aš97
124.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA96
125.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.93
126.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
127.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha86
128.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice83
129.Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.81
130.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha78
131.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.76
132.Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.75
Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové75
134.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha70
136.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.69
137.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.68
138.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice63
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže63
142.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha61
143.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
145.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
146.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Teplý Miroslav2011 Badmintonový klub Holice, z.s.56
148.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
151.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.49
152.Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík44
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík44
154.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže38
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany38
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice38
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
159.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
160.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.34
Vytisk Jan2008 BA Plzeň34
162.Šimeček Petr2009 SK Kuklenská Brno, z.s.31
163.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
165.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
166.Hudec Jiří2009 T.J. Sokol Klimkovice20
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA20
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha20
171.Hrtoň Prokop2008 SK Kuklenská Brno, z.s.19
Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Rubáš Vítězslav2009 Sokol Židlochovice19
Trötzmüller Marek2009 BADMINTON FSpS MU, z.s.19
175.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.18
176.Kail Kryštof2008 BK ARION PRAHA14
Straka Jan2008 SK Prosek Praha14
178.Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
179.Calda Dominik2008 SK Prosek Praha11
180.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3460
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha2380
3.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1880
4.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
5.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
7.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1500
9.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1350
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1200
12.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1140
14.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
15.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1050
16.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
18.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
19.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice990
20.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk960
21.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
22.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice900
23.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
24.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.830
25.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
26.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.815
27.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha780
28.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most775
29.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
30.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
31.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš735
32.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha730
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
34.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha725
35.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš710
36.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
37.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
38.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha625
39.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
40.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná600
Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.600
43.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.580
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
46.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
47.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
48.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice530
49.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
50.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
51.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
52.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
53.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA458
54.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice450
56.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
57.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
59.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
60.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže420
63.Macal Jiří2008 Super Stars Most410
64.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže408
65.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
66.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.395
67.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
68.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.370
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice370
71.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.350
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.350
73.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA348
74.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha336
75.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA331
76.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
77.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha318
78.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA310
79.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk300
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
82.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice280
83.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
84.Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.260
85.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY250
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.250
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
90.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
91.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové238
92.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY225
94.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
95.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
96.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.207
97.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.200
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice200
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice200
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha200
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš200
104.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
105.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
110.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
112.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
113.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
117.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
118.Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové125
119.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
120.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
122.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
123.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA100
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.100
Marx Max2008 Badminton VK Aš100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže100
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.100
139.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
140.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík75
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
145.Švestka René2009 Kabal team Karviná60
146.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
154.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2380
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1880
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
4.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1720
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1200
7.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1070
9.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
10.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha950
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
12.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.940
13.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
14.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
15.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.865
16.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.820
17.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk800
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha800
19.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 780
20.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
21.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.740
22.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
23.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.675
24.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
25.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
26.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
27.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
28.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha578
29.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice570
30.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.526
31.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
32.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha496
33.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
34.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
35.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice470
36.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.450
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš450
39.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most445
40.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
42.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
43.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
45.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.345
46.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná330
47.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha325
49.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA319
50.Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
51.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha280
54.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice270
55.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
58.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
59.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA223
60.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice210
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
65.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
67.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
68.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany185
70.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA184
71.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
73.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY175
74.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
75.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA151
76.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš150
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové150
80.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice145
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.145
82.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.130
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
84.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
86.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY113
87.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice110
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
90.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
91.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže100
Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
106.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
107.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
109.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
113.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
114.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
116.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže50
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové50
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík50
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Teplý Miroslav2011 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
138.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
140.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
141.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2000
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1950
3.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1550
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1450
5.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1340
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
7.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1000
8.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
9.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.944
10.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha840
11.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.825
12.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha800
13.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň765
14.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.750
15.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice675
16.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
17.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
18.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.660
19.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.657
20.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.625
21.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.620
22.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš601
23.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most600
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha600
25.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic595
26.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.584
27.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.568
28.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
29.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
30.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
31.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.500
32.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.438
33.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
34.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY418
35.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.408
36.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
37.Čechová Tereza2008 Super Stars Most380
38.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.376
39.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
40.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.338
41.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.336
42.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
43.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice313
44.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice310
45.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton309
46.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.301
47.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
49.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
51.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka294
52.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton292
53.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš290
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha290
55.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha289
56.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.281
57.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany277
58.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice273
59.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.260
60.Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.256
61.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.254
62.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
63.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 240
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice240
65.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové238
66.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
67.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.229
68.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA228
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš228
71.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.226
72.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.225
73.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná223
74.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice220
75.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.217
76.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
77.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany211
78.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
79.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
80.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha201
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton201
82.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
83.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná193
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
85.Jindrová Martina2009 USK Plzeň185
86.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
87.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná180
88.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA174
89.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
90.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
92.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.169
93.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha167
94.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín160
95.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.157
96.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
97.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.154
99.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou151
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.151
102.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
103.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
104.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha142
105.Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.140
106.Marxová Nina2009 Badminton VK Aš134
107.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice133
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.133
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.133
110.Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
111.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.130
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.130
113.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
114.Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
115.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
116.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY119
117.Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice115
118.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín113
120.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
121.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany111
122.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
123.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
124.Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub100
125.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.95
126.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pixová Aneta2008 BA Plzeň94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.94
130.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.89
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.89
132.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY86
133.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.80
134.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín78
135.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha70
136.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.63
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.63
Strouhalová Klaudie2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
139.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 62
140.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
141.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany56
142.Absatzová Elena2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Harničárová Ema2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Kopečková Karolína2008 Lokomotiva Břeclav50
Majerová Monika2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná50
150.Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice45
151.Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové44
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice44
153.Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
154.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
155.Nidrlová Eliška2009 BK TU v Liberci, z.s.39
156.Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA38
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice38
160.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
161.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
162.Dobešová Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
163.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
164.Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.31
165.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
167.Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná25
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.25
172.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.24
173.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
174.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Stejskalová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice20
176.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav19
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Teplá Natálie2009 Badmintonový klub Holice, z.s.19
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice19
182.Tulisová Adéla2010 SK Kuklenská Brno, z.s.16
183.Ďurišová Klára2009 T.J. Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
185.Bednářová Lucie2010 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
186.Babičová Johana2008 T.J. Sokol Klimkovice10
1.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha2100
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2100
3.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most2020
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk2020
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2020
7.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
8.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1450
9.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice1430
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1180
11.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1150
12.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1100
13.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.1090
14.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1070
15.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most1050
16.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
17.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1000
18.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha975
19.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
21.Čechová Tereza2008 Super Stars Most940
22.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
24.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň875
25.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
26.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
27.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
28.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic770
29.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
30.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.710
31.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
32.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.680
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.680
34.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice620
35.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha605
36.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.600
37.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha585
38.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
39.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha570
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
41.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
42.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
43.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
45.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice500
47.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA496
48.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.470
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA470
50.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice460
51.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.450
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
53.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
54.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
55.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
60.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
61.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka413
62.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.410
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná410
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná410
65.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.400
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice400
67.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.398
68.Křížková Eva2008 BaC Kladno375
69.Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.370
70.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
73.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
74.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.335
75.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice334
76.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
77.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš325
78.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
79.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.310
82.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
84.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.295
85.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou275
86.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany270
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
88.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.260
89.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
90.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha250
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.250
92.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové234
93.Jindrová Martina2009 USK Plzeň232
94.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
96.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
97.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín200
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.200
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
107.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
108.Pixová Aneta2008 BA Plzeň188
109.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín180
111.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
112.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš163
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš163
114.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.150
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub150
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
126.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
128.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
129.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 100
Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice100
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha100
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA100
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná100
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná100
141.Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice80
142.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové75
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
146.Absatzová Elena2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice50
Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Majerová Monika2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Teplá Natálie2009 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
1.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1990
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1720
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
4.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
5.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
6.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1140
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1040
8.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha920
9.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
11.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň788
12.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
13.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
14.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice675
15.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
16.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
18.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
20.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.625
21.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
22.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
23.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.580
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
25.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.578
26.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice570
27.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha550
28.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY545
29.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš538
30.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic525
32.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.500
33.Čechová Tereza2008 Super Stars Most470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
35.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.463
36.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most445
37.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
38.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
40.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
41.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice400
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha400
43.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
44.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
45.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
46.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha333
47.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
48.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
50.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany270
51.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha264
52.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
53.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.250
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
57.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
58.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA230
60.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA228
61.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš225
62.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany210
68.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.205
69.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou200
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové200
71.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
72.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
73.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno175
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice175
76.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
78.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
80.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
85.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
86.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice135
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha135
89.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
90.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
93.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
95.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
96.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
98.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY104
99.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Marxová Nina2009 Badminton VK Aš100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš100
111.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
113.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha50
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové50
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
129.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.30
131.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
2GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
3GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
41. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
5GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
6GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
7GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
8GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
9GPC U13 - MostC16.03.2019
10GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
11GPC U13 - AšC24.03.2019
12GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
13GPC U13 - BrnoC31.03.2019
14GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
15GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
16GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
17GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
18GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
19GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
20GPC U13 - OrlováC13.04.2019
21GPC U13 - KladnoC14.04.2019
22GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
23GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
24GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
252. GPA U13 - MostA05.05.2019
26GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
27GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
28GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
29GPC U13 - BrnoC18.05.2019
302. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
31GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
32GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
33OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
34GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
353. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
36OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
37GPD U13 - MostD15.09.2019
38GPC U13 - KladnoC15.09.2019
39GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
40GPD U13 - VesecD28.09.2019
41GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
42OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
43OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
44GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
45GPC U13 - MostC06.10.2019
46GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
47GPC U13 - KladnoC13.10.2019
48GPC U13 - VesecC19.10.2019
49GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
50GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
51GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
52OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
53GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
54GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
55GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
56GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
57GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
58GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
59GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
60GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
61GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
62GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
63GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
64OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
65OP U13 - MostSKP24.11.2019
66GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
67OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
68MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
69GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
70GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
71GPC U13 - LiberecC15.12.2019
72GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
73GPC U13 - České BudějoviceC04.01.2020
74GPD U13- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
75GPC U13 - Benátky nad JizerouC11.01.2020
76GPD U13 - VesecD11.01.2020
77GPC U13 - PřerovC11.01.2020
78GPC U13 - VendryněC11.01.2020
79GPC U13 - Praha VinořC12.01.2020
80GPC U13 - AšC18.01.2020
81GPD U13 - Brno KuklenskáD25.01.2020
821. GPA U13 - Hamr PrahaA26.01.2020
83GPD U13 - OsíkD01.02.2020
84GPD U13 - Kralupy nad VltavouD08.02.2020
85GPD U13 - PlzeňD08.02.2020
86GPC U13 - OlomoucC08.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading