logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 13.02.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
13.02.2019 - 13.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ27
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ108
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ134
4.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ181
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ182
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ190
7.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.WJ199
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1750
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
12.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
13.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
14.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
17.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava850
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
24.Altera Jan2004 BaC Kladno790
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice745
27.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most700
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Oros Marek2003 Super Stars Most700
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
33.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.630
34.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
35.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové610
36.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
37.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.545
38.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka543
39.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.535
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno530
41.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
42.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice510
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
44.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
46.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.445
47.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.443
48.Port Jan2003 BK TJ Baník Most438
49.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha433
50.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
52.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
53.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
54.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.386
55.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.345
56.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.326
57.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín320
58.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka310
59.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.295
60.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
61.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA260
62.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava240
63.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII238
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.238
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná231
66.Kóňa Jan2004 Super Stars Most221
67.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.220
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha212
69.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.210
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
71.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
72.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.189
73.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 183
74.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
76.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA174
77.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
78.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
79.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.170
80.Janáček David2004 BK ARION PRAHA166
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 166
82.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.163
83.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha158
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
86.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha153
87.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
91.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
92.Vlasák David2004 Super Stars Most138
93.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
94.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.129
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
97.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
98.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
100.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice113
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha113
103.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha110
104.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
106.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.105
107.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice100
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
116.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha99
117.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
118.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
121.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
122.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
127.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
128.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
139.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
142.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA25
144.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA20
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR80
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ57
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ73
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ97
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2560
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2560
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno2320
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1780
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1740
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1740
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1580
12.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1340
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
17.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1150
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1140
22.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha950
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
27.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
29.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 890
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
31.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
32.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.840
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín840
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno840
37.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice800
38.Altera Jan2004 BaC Kladno775
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
40.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.750
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
42.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
43.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
Oros Marek2003 Super Stars Most730
45.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice715
46.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
47.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.640
48.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná550
49.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka530
50.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
51.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
53.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton505
54.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.500
55.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII488
56.Matiska David2004 BK ARION PRAHA475
57.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
59.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.445
60.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.438
61.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.430
62.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.420
63.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.410
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA410
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.400
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná400
67.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha395
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
69.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA385
70.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín380
71.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.370
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha370
74.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
75.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
76.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.320
78.Port Jan2003 BK TJ Baník Most310
79.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
80.Janáček David2004 BK ARION PRAHA285
81.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha275
82.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha270
84.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.250
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha250
87.Vlasák David2004 Super Stars Most238
88.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha223
89.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
91.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha210
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha210
94.Kóňa Jan2004 Super Stars Most208
95.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín200
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
99.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava180
100.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
101.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha173
102.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
103.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice150
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice150
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
118.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
123.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
124.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
125.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA100
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
136.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
138.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka88
139.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
140.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ55
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1980
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
5.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1750
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
8.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1220
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
10.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1040
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1020
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
15.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.870
16.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
19.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.830
20.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha825
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno795
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
23.Altera Jan2004 BaC Kladno780
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.760
25.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice740
27.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice730
28.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
31.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
32.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
33.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
35.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha590
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka580
38.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
39.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
40.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
42.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
44.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha450
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
48.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.420
49.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
50.Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
51.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
52.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.280
55.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
57.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.250
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha250
61.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha220
63.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha210
65.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
68.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.191
69.Matiska David2004 BK ARION PRAHA188
70.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín180
73.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
74.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.160
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 160
76.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice150
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
86.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
87.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
90.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA110
91.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
92.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kóňa Jan2004 Super Stars Most100
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vlasák David2004 Super Stars Most100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
103.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
106.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
107.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
109.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ33
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ123
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ133
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.3060
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
6.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1680
7.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1600
8.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1500
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1340
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
11.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1170
12.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1000
17.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most990
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most990
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 920
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.890
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
22.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most850
23.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.825
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice800
26.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice680
27.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.640
32.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 613
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice573
34.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče550
35.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka535
36.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.525
37.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
38.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.518
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.508
40.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.500
41.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
42.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
43.Pálková Tereza2002 Super Stars Most480
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
45.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.450
47.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most430
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
49.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.425
50.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
51.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
52.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha413
53.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.410
54.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
56.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
57.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.388
60.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most383
61.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha380
62.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
63.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
64.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most346
65.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
66.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
67.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha288
68.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha280
69.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
72.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice260
73.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.250
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha250
77.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
78.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
80.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.238
81.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
82.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
84.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
85.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
86.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
87.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most159
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
91.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
92.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
93.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
97.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže118
98.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.100
105.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
106.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.76
107.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
108.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
110.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
111.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
116.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.38
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ30
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ30
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2420
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2420
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2260
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
8.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1980
9.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1900
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1900
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1760
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1620
13.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1580
14.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1550
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1550
16.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1340
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1300
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
19.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1190
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
22.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1140
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1140
25.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
26.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
31.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
32.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.795
33.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.750
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
35.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka725
40.Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
42.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice690
43.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA650
44.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
45.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
46.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.570
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.570
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.570
49.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
50.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.563
51.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
52.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.503
55.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
57.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
58.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.475
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
60.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
61.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.455
62.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
63.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče425
65.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most420
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most420
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
68.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice380
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
71.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
72.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
74.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
75.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
76.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
77.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
79.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
80.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha270
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha270
82.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň250
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.250
84.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka225
86.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
87.Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
89.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most150
91.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže125
92.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
94.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
96.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
113.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
115.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
116.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
117.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ57
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2200
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2060
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1980
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1810
7.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1340
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
9.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1050
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1040
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
13.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.920
14.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
Šmídová Martina2002 BA Plzeň900
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.870
17.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.840
19.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
20.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové820
21.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.780
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.770
23.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
25.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
26.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.720
27.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.710
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.691
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
32.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
33.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče650
34.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
35.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.620
36.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
37.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
38.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
39.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
40.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
41.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.520
42.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 500
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA500
Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
47.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
49.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
52.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
53.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
54.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
57.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.410
59.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha390
60.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.368
61.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
62.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.278
66.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
68.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most260
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most260
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most260
73.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha250
74.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
75.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most210
76.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
77.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
78.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
81.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
82.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
89.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
93.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha110
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
103.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
104.Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
107.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
21. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
3GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
4GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
5GPC U19 - NejdekC30.03.2019
6GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
7GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
8GPC U19 - KarvináC13.04.2019
9GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
102. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
11GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
12GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
13GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
14GPC U19 - MostC25.05.2019
15GPC U19 - BrnoC26.05.2019
162. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
17GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
18OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
193. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
20OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
21GPC U19 - MostC29.09.2019
22OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
23GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
24GPC U19 - KladnoC06.10.2019
25OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
26GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
27OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
28GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
29GPC U19 - VesecC17.11.2019
30GPC U19 - VendryněC23.11.2019
31GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
32GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
33GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
34OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
35GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
36OP U19 - VesecSKP08.12.2019
37GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
38OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
39MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
40GPC U19 - PřerovC04.01.2020
41GPC U19 - Praha VinořC05.01.2020
42GPC U19 - Ústí nad LabemC11.01.2020
43GPC U19 - ChropyněC12.01.2020
44GPC U19 - KladnoC12.01.2020
451. GPA U19 - Hamr PrahaA26.01.2020
46GPC U19 - Praha VinořC08.02.2020
47GPC U19 - MostC09.02.2020
48GPC U19 - PlzeňC09.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading