logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 20.02.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.02.2019 - 20.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1830
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1430
4.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1300
5.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
6.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1240
7.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1200
8.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1150
9.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.980
11.Klokan Jakub2008 Super Stars Most940
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš915
13.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice890
15.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most850
16.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk830
17.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
19.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice790
20.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 730
21.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice705
22.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.703
23.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha650
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš650
27.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
28.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.600
29.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno593
30.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.570
31.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha550
32.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš533
33.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.500
34.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.483
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.483
36.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha476
37.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice450
38.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.446
39.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
40.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš443
41.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.438
42.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha436
43.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
44.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
45.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
46.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.375
47.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
48.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.351
49.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
50.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
51.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.325
52.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.321
53.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.313
54.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy303
55.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná301
56.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.298
57.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most294
58.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha289
Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
60.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice275
61.Macal Jiří2008 Super Stars Most274
62.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové273
63.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.266
64.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice263
65.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.260
67.Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.250
68.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.244
69.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.238
70.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
71.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.231
72.Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice230
73.Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš227
74.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.225
75.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.221
76.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
77.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk219
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.219
79.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.206
80.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA204
81.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže202
82.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
83.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
84.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.190
85.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.188
86.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha184
87.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most182
88.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA169
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.169
Kozák David2010 Badminton VK Aš169
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš169
92.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice167
93.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY163
94.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.160
95.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže158
97.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY157
98.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.155
99.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.151
100.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany148
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.148
103.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
104.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA140
105.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice136
106.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk133
107.Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.130
108.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha126
109.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice121
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha121
111.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.114
112.Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.113
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha113
114.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
115.Švestka René2009 Kabal team Karviná110
116.Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
117.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.101
120.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Morcinek Filip2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Tichý Ondřej2008 BK Králův Dvůr, z.s.100
125.Marx Max2008 Badminton VK Aš97
126.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA96
127.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
128.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha86
129.Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.81
130.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha78
131.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.76
132.Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové75
133.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha70
135.Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.69
136.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.68
137.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.65
138.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže63
141.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha61
142.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 60
144.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
145.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Teplý Miroslav2011 Badmintonový klub Holice, z.s.56
147.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.50
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
150.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.49
151.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice44
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík44
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík44
154.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže38
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany38
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice38
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha38
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice38
159.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
160.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.34
Vytisk Jan2008 BA Plzeň34
162.Šimeček Petr2009 SK Kuklenská Brno, z.s.31
163.Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
165.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
166.Hudec Jiří2009 T.J. Sokol Klimkovice20
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA20
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha20
171.Hrtoň Prokop2008 SK Kuklenská Brno, z.s.19
Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Rubáš Vítězslav2009 Sokol Židlochovice19
Trötzmüller Marek2009 BADMINTON FSpS MU, z.s.19
175.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.18
176.Kail Kryštof2008 BK ARION PRAHA14
Straka Jan2008 SK Prosek Praha14
178.Calda Dominik2008 SK Prosek Praha11
179.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3460
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha2380
3.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1880
4.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1850
5.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
7.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1500
9.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1350
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1200
12.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1140
14.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
15.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk1060
16.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1050
17.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
19.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1000
20.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice990
21.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
22.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice900
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.900
24.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
25.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
26.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
27.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha780
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha780
29.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
30.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
31.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš735
32.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
34.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most725
35.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš710
36.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha675
37.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
38.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha625
39.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
40.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná600
Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.600
43.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
45.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice570
47.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
48.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.530
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice530
50.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
51.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.495
52.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
53.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA458
54.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most450
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice450
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk450
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton450
58.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.445
59.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice430
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
62.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
63.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže420
66.Macal Jiří2008 Super Stars Most410
67.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže408
68.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
69.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
70.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.370
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice370
73.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.350
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.350
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice350
76.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA348
77.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.345
78.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha336
79.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA331
80.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
81.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha318
82.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA310
83.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
85.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
86.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.260
88.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY250
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.250
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
92.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
93.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové238
94.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY225
96.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
97.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
98.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.207
99.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice200
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.200
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice200
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha200
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš200
106.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
107.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
112.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
114.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
118.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
119.Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové125
120.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha118
121.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
123.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
124.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA100
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.100
Marx Max2008 Badminton VK Aš100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže100
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.100
139.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
140.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík75
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
145.Švestka René2009 Kabal team Karviná60
146.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
153.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2380
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1880
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
4.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1720
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1200
7.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1070
9.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
10.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha950
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
12.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.940
13.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
14.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
15.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.865
16.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk850
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.850
18.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha800
19.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
20.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 780
21.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
22.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
23.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.675
24.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
25.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
26.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
27.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
28.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha578
29.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice570
30.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.526
31.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice520
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
33.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha496
34.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
35.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
36.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.450
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš450
39.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most445
40.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
42.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice400
43.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
45.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.345
46.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná330
47.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.325
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha325
49.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA319
50.Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
51.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha280
55.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice270
56.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice260
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
59.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
61.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA223
62.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice210
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice210
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
67.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice200
69.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
70.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
71.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA184
72.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
73.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY175
74.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany160
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže160
77.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA151
78.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš150
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové150
83.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.145
84.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.130
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
87.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
90.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY113
91.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
93.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
94.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.100
Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže100
Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
108.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
109.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
110.Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
114.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
115.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
117.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže50
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové50
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík50
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Teplý Miroslav2011 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice50
138.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
140.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
141.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2000
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1950
3.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1550
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1450
5.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1340
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
7.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1000
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
9.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
10.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.925
11.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň840
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha840
13.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha800
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.800
15.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.790
16.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice675
17.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
18.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.657
19.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
20.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.625
21.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.620
22.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
23.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš601
24.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha600
25.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
26.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most595
27.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic583
28.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
29.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
30.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
31.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.525
32.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.475
33.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
34.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY418
35.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.408
36.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
37.Čechová Tereza2008 Super Stars Most380
38.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.376
39.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
40.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
41.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.338
42.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
43.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.318
44.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice313
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
46.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.312
47.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice310
48.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš308
49.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.301
50.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
52.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš296
55.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka294
56.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice293
57.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha290
58.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha289
59.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.273
60.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.260
61.Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.256
62.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.254
63.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
64.Jindrová Martina2009 USK Plzeň249
65.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany246
66.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 240
67.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové238
68.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice234
69.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
70.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA228
72.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.226
73.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná223
74.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.217
75.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.215
76.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton213
77.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany211
78.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
79.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
80.Pixová Aneta2008 BA Plzeň202
81.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha201
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice201
83.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
85.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná193
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
87.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
88.Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.181
89.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná180
90.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA174
91.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
92.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.171
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.171
94.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.169
95.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha167
96.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín160
97.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
98.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.154
100.Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou151
102.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
103.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
104.Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha142
105.Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.140
106.Marxová Nina2009 Badminton VK Aš134
107.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice133
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.133
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.133
110.Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
111.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.130
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.130
113.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
115.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
116.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY119
117.Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice115
118.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín113
120.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
121.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany111
122.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
124.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.109
125.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
126.Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub100
127.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.95
128.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.94
130.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
131.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY86
132.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.80
133.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín78
134.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha70
Kopečková Karolína2008 Lokomotiva Břeclav70
136.Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav69
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice69
138.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.63
Strouhalová Klaudie2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice63
141.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 62
142.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
143.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.56
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany56
145.Absatzová Elena2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Harničárová Ema2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Majerová Monika2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná50
152.Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice45
153.Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové44
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice44
155.Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
156.Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
157.Nidrlová Eliška2009 BK TU v Liberci, z.s.39
158.Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA38
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice38
162.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
163.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
164.Dobešová Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
165.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
166.Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.31
167.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Vodáková Barbora2009 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
170.Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná25
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.25
175.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.24
176.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
177.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Stejskalová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice20
179.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Teplá Natálie2009 Badmintonový klub Holice, z.s.19
181.Tulisová Adéla2010 SK Kuklenská Brno, z.s.16
182.Ďurišová Klára2009 T.J. Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
184.Bednářová Lucie2010 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
185.Babičová Johana2008 T.J. Sokol Klimkovice10
1.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha2100
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2100
3.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most2020
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk2020
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2020
7.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
8.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1450
9.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice1430
10.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1200
11.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1180
12.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1150
13.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1100
14.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.1090
15.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most1050
16.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
17.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1000
18.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha975
19.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
21.Čechová Tereza2008 Super Stars Most940
22.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
24.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň875
25.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
26.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
27.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
28.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic770
29.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
30.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.710
31.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
32.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.680
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.680
34.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice620
35.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha605
36.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.600
37.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha585
38.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
39.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha570
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
41.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
42.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
43.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
45.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice500
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice500
48.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA496
49.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.470
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA470
51.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.450
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton450
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
54.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
55.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
56.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
60.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
61.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka413
62.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.410
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná410
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná410
65.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.400
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
67.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.398
68.Křížková Eva2008 BaC Kladno375
69.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany370
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.370
71.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice350
73.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
74.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice334
75.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
76.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš325
77.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.310
80.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
82.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.295
83.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.279
84.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou275
85.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany270
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
87.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.260
88.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
89.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha250
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.250
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.250
92.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové234
93.Jindrová Martina2009 USK Plzeň232
94.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
96.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany220
97.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
98.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín200
Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.200
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.200
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
106.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
107.Pixová Aneta2008 BA Plzeň188
108.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín180
110.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš163
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš163
112.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub150
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice150
126.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
128.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
129.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 100
Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice100
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha100
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav100
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Kopečková Karolína2008 Lokomotiva Břeclav100
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA100
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná100
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná100
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice100
143.Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice80
144.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové75
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
148.Absatzová Elena2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice50
Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Majerová Monika2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Teplá Natálie2009 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
1.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1990
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1720
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
4.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1500
5.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
6.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1140
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1040
8.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha920
9.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk900
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
11.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň788
12.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.770
13.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
14.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
15.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
16.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice675
17.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
19.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
20.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.625
21.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
22.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
23.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.580
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
25.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.578
26.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice570
27.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha550
28.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY545
29.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš538
30.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.510
31.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic500
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.500
33.Čechová Tereza2008 Super Stars Most470
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
35.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.463
36.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.450
37.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most445
38.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
39.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
41.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
42.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice400
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha400
44.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
45.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.360
46.Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
47.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha333
48.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
49.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
51.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha264
52.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
53.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
56.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
57.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA230
59.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA228
60.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš225
61.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany220
62.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany210
68.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.205
69.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou200
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové200
71.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
72.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
73.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice185
74.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno175
75.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 160
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
78.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
80.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice150
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
87.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
88.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha135
89.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
90.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
91.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
93.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
94.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
96.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY104
97.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.100
Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Marxová Nina2009 Badminton VK Aš100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš100
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice100
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice100
113.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
115.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha50
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA50
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové50
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
131.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.30
133.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
21. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
3GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
4GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
5GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
6GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
7GPC U13 - MostC16.03.2019
8GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
9GPC U13 - AšC24.03.2019
10GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
11GPC U13 - BrnoC31.03.2019
12GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
13GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
14GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
15GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
16GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
17GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
18GPC U13 - OrlováC13.04.2019
19GPC U13 - KladnoC14.04.2019
20GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
21GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
22GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
232. GPA U13 - MostA05.05.2019
24GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
25GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
27GPC U13 - BrnoC18.05.2019
282. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
29GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
30GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
31OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
32GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
333. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
34OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
35GPD U13 - MostD15.09.2019
36GPC U13 - KladnoC15.09.2019
37GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
38GPD U13 - VesecD28.09.2019
39GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
40OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
41OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
42GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
43GPC U13 - MostC06.10.2019
44GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
45GPC U13 - KladnoC13.10.2019
46GPC U13 - VesecC19.10.2019
47GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
48GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
49GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
50OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
51GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
52GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
53GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
54GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
55GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
56GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
57GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
58GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
59GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
60GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
61GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
62OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
63OP U13 - MostSKP24.11.2019
64GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
65OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
66MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
67GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
68GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
69GPC U13 - LiberecC15.12.2019
70GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
71GPC U13 - České BudějoviceC04.01.2020
72GPD U13- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
73GPC U13 - Benátky nad JizerouC11.01.2020
74GPD U13 - VesecD11.01.2020
75GPC U13 - PřerovC11.01.2020
76GPC U13 - VendryněC11.01.2020
77GPC U13 - Praha VinořC12.01.2020
78GPC U13 - AšC18.01.2020
79GPD U13 - Brno KuklenskáD25.01.2020
801. GPA U13 - Hamr PrahaA26.01.2020
81GPD U13 - OsíkD01.02.2020
82GPD U13 - Kralupy nad VltavouD08.02.2020
83GPD U13 - PlzeňD08.02.2020
84GPC U13 - OlomoucC08.02.2020
85GPC U13 - AšC15.02.2020
86GPC U13 - BrnoC15.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading