logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 27.02.2020

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
27.02.2019 - 27.02.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3020
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2720
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2460
4.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1780
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1350
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1350
7.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1330
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
10.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
12.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.950
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.950
15.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA900
16.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice890
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
18.Altera Jan2004 BaC Kladno850
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové850
23.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha800
24.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
25.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
26.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.713
27.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice700
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka600
33.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.580
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
38.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.525
39.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
40.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha483
41.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
43.Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice445
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
45.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
46.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha425
47.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.423
48.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice420
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.420
52.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
53.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
54.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
55.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka389
56.Matiska David2004 BK ARION PRAHA388
57.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
58.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.360
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.360
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
61.Solar Jan2005 SK Prosek Praha353
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA350
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.348
65.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň334
66.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.333
67.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 318
68.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
69.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice300
71.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.298
72.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII289
73.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
74.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.273
75.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
76.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.263
77.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.260
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové260
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové260
81.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
82.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice250
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha250
85.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 248
86.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš247
87.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže243
88.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
89.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha226
90.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.220
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno213
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha213
93.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
94.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava210
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.210
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.210
97.Kóňa Jan2004 Super Stars Most201
98.Orany Vojtěch2004 Start Jihlava195
99.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
100.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.185
101.Janáček David2004 BK ARION PRAHA184
102.Vlasák David2004 Super Stars Most183
103.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.180
105.Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice178
106.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
107.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
108.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA175
110.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.173
111.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.170
112.Hlad Adam2004 BaC Kladno163
113.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.162
114.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.160
115.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
116.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Korynta Martin2004 BaC Kladno155
118.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže153
119.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
120.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
124.Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
125.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.141
126.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA140
127.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín130
128.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
131.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín120
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
133.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 115
134.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.114
135.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.113
138.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
139.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
140.Gregar Jan2005 Start Jihlava100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
143.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice88
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
147.Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice85
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.85
149.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.83
151.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže80
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
154.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk79
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most79
156.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
157.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub75
163.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
164.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
165.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
166.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 60
168.Čech Patrik2005 BA Plzeň59
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 59
170.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
171.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.55
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 55
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 55
174.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Kazík Matěj2005 BaC Kladno50
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
185.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
187.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha34
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
189.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
194.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk29
195.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
202.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.20
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.20
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 20
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
211.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
212.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
214.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2400
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2080
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
6.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1980
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1980
8.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1430
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1430
10.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1280
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
13.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA1150
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1150
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1150
17.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1140
18.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
20.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
22.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
25.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice990
26.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice940
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
29.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha855
30.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka840
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton840
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
38.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
39.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
41.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.710
42.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka700
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha700
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.680
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.680
49.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
50.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha651
51.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.650
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice650
54.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
56.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
58.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 593
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice550
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice550
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.550
63.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
65.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno525
66.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice520
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
70.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.501
72.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava480
73.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
75.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
76.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
77.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.450
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha450
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
83.Matiska David2004 BK ARION PRAHA445
84.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
86.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice420
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
90.Vlasák David2004 Super Stars Most408
91.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Janáček David2004 BK ARION PRAHA400
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice400
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII400
95.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš388
96.Korynta Martin2004 BaC Kladno375
97.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
99.Kóňa Jan2004 Super Stars Most358
100.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
101.Orany Vojtěch2004 Start Jihlava330
102.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
103.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.313
104.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže308
105.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín300
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
108.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
109.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
111.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
112.Hlad Adam2004 BaC Kladno250
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.250
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín250
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
118.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
119.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
120.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
121.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
122.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 213
123.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most200
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
130.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.175
131.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
135.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Gregar Jan2005 Start Jihlava150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
147.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
149.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
155.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
157.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 113
158.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kazík Matěj2005 BaC Kladno100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
175.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
177.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 50
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
198.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
199.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
200.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1820
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1540
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1380
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1350
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
8.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1140
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1100
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1040
12.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1000
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
14.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
15.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.890
16.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
17.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha850
19.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice815
21.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.770
24.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
26.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
27.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA720
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
29.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.650
30.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice640
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.640
32.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice630
33.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka620
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.600
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.600
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
40.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
41.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha526
42.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
43.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Solar Jan2005 SK Prosek Praha500
46.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.470
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
48.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.460
50.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.451
51.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha450
52.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka445
53.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
54.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.415
55.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 413
56.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
57.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.400
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.400
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové400
61.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
62.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
63.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.370
64.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice363
65.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš338
67.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
68.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
69.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
70.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
71.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.300
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
75.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže283
76.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 275
77.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
78.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
79.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno250
Matiska David2004 BK ARION PRAHA250
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
83.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
84.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
85.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín225
86.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.223
87.Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice220
88.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže210
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Vlasák David2004 Super Stars Most210
93.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
94.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava200
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Kóňa Jan2004 Super Stars Most200
97.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.185
100.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
101.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín175
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
104.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
107.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice150
111.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
112.Gregar Jan2005 Start Jihlava125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín125
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.125
116.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
117.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
118.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha105
119.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
129.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
130.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
131.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové75
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
135.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
136.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
137.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
138.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
139.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha56
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
141.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava50
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
163.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
165.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most25
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
173.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.20
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2980
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1980
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
4.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1680
5.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1570
6.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1550
7.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1430
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.990
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha950
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
17.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice940
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
22.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 850
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most840
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka840
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.840
28.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
29.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.775
30.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
31.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice740
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.715
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice710
34.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.690
35.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
36.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.655
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže655
38.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín630
39.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň613
40.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
41.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most580
42.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
43.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
45.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 550
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha550
47.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha545
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.530
49.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.523
50.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
51.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.513
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice513
53.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
54.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha483
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
56.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice470
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
59.Benediktová Klára2005 BA Plzeň463
60.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš453
61.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.450
62.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.426
63.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
64.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
66.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
67.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha396
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
69.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.383
70.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.373
71.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
72.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.335
73.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
74.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
76.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš316
77.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
78.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
79.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 289
80.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.288
81.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
82.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.283
83.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
84.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
85.Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
86.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.261
87.Boháčková Tereza2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.260
90.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
91.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
92.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha225
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš224
94.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.213
96.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
97.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.206
98.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš200
100.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.193
101.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.188
103.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
105.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
107.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
108.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
109.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
110.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
111.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub150
113.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
114.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic138
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
116.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.131
117.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.127
118.Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka125
Marková Julie2005 Start Jihlava125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
121.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.121
122.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
124.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
125.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
127.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
128.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.108
129.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice105
131.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
132.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
137.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
138.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
143.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
144.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
145.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín80
146.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
147.Chvastková Julie2006 Start Jihlava75
148.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
149.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
150.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
153.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
156.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
167.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
168.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
169.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kamarádová Zuzana2006 SK Vitality Slezsko, z.s.38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
175.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
176.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
177.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.20
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3260
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2780
3.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2660
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2320
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2180
6.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1830
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1830
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1700
10.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1580
11.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1440
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1440
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1380
14.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1250
15.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
16.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1190
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1150
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1150
19.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
20.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
22.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1040
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice1040
24.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1000
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
26.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.950
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
31.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.940
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.930
Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice930
36.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha890
37.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
38.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň850
40.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice790
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
43.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.755
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha755
45.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové750
46.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
48.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
49.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most675
50.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.650
51.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
52.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
56.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most625
57.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín600
58.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha595
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.595
60.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže593
61.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
62.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava580
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš575
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš575
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha575
66.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most570
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
70.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
72.Boháčková Tereza2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton530
73.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín525
74.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice520
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most520
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
79.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 500
80.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.470
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha413
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.405
85.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.401
86.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
90.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
91.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
92.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.375
93.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.370
94.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.350
96.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
97.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.325
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
99.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
100.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš300
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.300
102.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
104.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
106.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
107.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
108.Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.250
Marková Julie2005 Start Jihlava250
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic250
113.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
116.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
117.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
118.Chvastková Julie2006 Start Jihlava200
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
128.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
129.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
132.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka175
133.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
135.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín160
136.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
137.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno150
143.Javorská Anna2004 USK Plzeň146
144.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
147.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
148.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kamarádová Zuzana2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
167.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka88
171.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
173.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
174.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
175.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany50
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2180
2.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1840
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1680
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1540
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1480
6.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1450
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1180
9.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
11.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
12.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.990
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
14.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
15.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.900
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.900
17.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
18.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha850
19.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.830
21.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.800
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
24.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice770
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
26.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.755
27.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
28.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 730
29.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha720
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha720
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
33.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.695
34.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice690
35.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
36.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové620
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha620
38.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
39.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice590
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 590
41.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš585
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.583
43.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.580
44.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň575
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice570
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most570
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.570
49.Benediktová Klára2005 BA Plzeň563
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
51.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most520
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
55.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín500
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha500
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové500
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha475
60.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.430
61.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš413
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
65.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín410
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.410
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava410
69.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha400
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
73.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha385
74.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš375
75.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
76.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
79.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže358
80.Boháčková Tereza2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
81.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.350
83.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.335
84.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
85.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
86.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
87.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš308
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
90.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 275
91.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 263
92.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
93.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
95.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
96.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.200
102.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
103.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
105.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
106.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín160
107.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.155
108.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 150
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
115.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
116.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka125
119.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
120.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
121.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
122.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
123.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
124.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
132.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
133.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.85
134.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
135.Marková Julie2005 Start Jihlava75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
139.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
140.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
143.Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka56
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha56
145.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
160.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
161.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
163.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.25
Chvastková Julie2006 Start Jihlava25
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
2GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
3GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
4GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
5GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
6GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
7GPC U17 - AšC17.03.2019
81. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
9GPC U17 - LiberecC30.03.2019
10GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
11GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
12GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
13GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
14GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
15GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
16GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
17GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
18GPC U17 - MostC27.04.2019
19GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
20GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
21GPD U17 - TáborD04.05.2019
22GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
232. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
24OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
25GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
26GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
272. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
28GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
29GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
30GPC U17 - KladnoC01.09.2019
31GPC U17 - PřerovC07.09.2019
323. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
33GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
34GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
35OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
36GPC U17 - KladnoC29.09.2019
37GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
38OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
39GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
40OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
41GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
42OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
43GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
44GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
45GPC U17 kvalifikační - JihlavaC19.10.2019
46OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
47GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
48MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
49GPD U17 - MostD16.11.2019
50GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
51GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
52GPC U17 - KladnoC17.11.2019
53GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
54GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
55GPC U17 - VendryněC23.11.2019
56GPC U17 - MostC30.11.2019
57GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
58OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
59GPC U17 - OstravaC01.12.2019
60GPC U17 - PřerovC07.12.2019
61GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
62OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
63GPD U17- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
64GPC U17 - TáborC11.01.2020
65GPC U17 - ŠumperkC11.01.2020
66GPC U17 - Praha HamrC12.01.2020
67GPC U17 - Ústí nad LabemC19.01.2020
68GPC U17 - Králův DvůrC26.01.2020
69GPC U17 - Praha ZMC01.02.2020
70GPC U17 - OstravaC01.02.2020
71GPC U17 - VesecC02.02.2020
72GPD U17 - PlzeňD08.02.2020
73GPC U17 - PlzeňC09.02.2020
741. GPA U17 - Hradec KrálovéA16.02.2020
75GPC U17 - BrnoC22.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading