logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 05.03.2020

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
05.03.2019 - 05.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR132
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR154
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR203
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3580
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3080
6.Král Jiří2000 BA Plzeň2980
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
8.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2840
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2540
10.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2320
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2150
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2140
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2040
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1750
15.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
18.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1420
19.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1400
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
21.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1310
23.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1290
24.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1230
26.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1190
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1180
28.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1150
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1130
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1120
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1080
32.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.1035
33.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor Praha1020
34.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1000
36.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.980
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
38.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Port Jan1972 Super Stars Most940
40.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.905
41.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.900
Šula Fabian1995 TJ Ostrov900
43.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.870
44.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 820
45.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.780
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.780
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 780
48.Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice750
49.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška710
50.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.700
51.Králíček Jan2000 Super Stars Most681
52.Král Martin1994 BK TJ Baník Most673
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha670
54.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň626
55.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
56.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.610
57.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
58.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
59.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.540
60.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera520
61.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice510
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška510
63.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha500
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka500
65.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
66.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice475
67.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.470
Čechura Adam1989 BaC Kladno470
69.Drudík Ota1992 USK Plzeň460
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.460
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek455
72.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
73.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná430
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín430
75.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava420
76.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton413
77.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka410
78.Straka Jakub2000 Super Stars Most406
79.Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice400
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
81.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA390
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 390
83.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.385
85.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
86.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek370
87.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek364
88.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
89.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera360
90.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
92.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.350
93.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha345
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.345
95.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň339
96.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň338
97.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
98.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.325
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.325
100.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
103.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň313
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most313
105.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
107.Konupka Jiří1965 BaC Kladno305
108.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany303
109.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.301
110.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
113.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín285
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera285
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 285
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
118.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
120.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek279
121.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most275
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.275
124.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň261
125.Helar Jakub1992 Start Jihlava255
Poříz Leoš1974 Start Jihlava255
127.Pašek Michal1987 SK Jupiter251
128.Altera Jan2004 BaC Kladno250
Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 250
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
Lundák Petr1988 SK Jupiter250
134.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
135.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava245
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň245
137.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA242
138.Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
139.Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK235
140.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice230
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha230
143.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc225
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
Oros Marek2003 Super Stars Most225
146.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice220
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín220
Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice220
151.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice219
152.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka218
153.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
154.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy213
155.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
156.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 208
157.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou206
158.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka205
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
160.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Oros Ladislav1971 Super Stars Most200
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
165.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany188
166.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice185
167.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
168.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.175
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA175
173.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 173
174.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
176.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
177.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
178.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.157
179.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
183.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava143
184.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice130
185.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.125
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Grace Yury1967 Start Jihlava125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň125
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany125
Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice125
192.Hejna Luboš1975 SK Jupiter124
193.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
194.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
198.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
199.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.110
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.110
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
204.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.105
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany105
206.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
220.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.99
221.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň97
222.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
223.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
225.Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.85
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
227.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice80
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.80
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha80
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice80
234.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany75
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
243.Čapek Jiří1975 Super Stars Most70
244.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže69
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
246.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
253.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
254.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice55
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
260.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 50
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Schröfel Erik1972 SK Jupiter50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín50
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
283.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek49
284.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
286.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
287.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
288.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.38
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
292.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
293.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy31
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
296.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice30
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.30
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha30
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava30
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava30
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.30
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
305.Kudláček Alexandr2002 TJ ČZ Strakonice, spolek27
306.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Fiala Jiří1978 Spartak Chrást25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter25
Komarovský Petr1965 ABC Brno25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka25
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha25
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Suttr Martin1979 Spartak Chrást25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
326.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
328.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
329.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
331.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5280
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4480
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4260
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3760
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3520
9.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2600
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2550
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2420
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
14.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2380
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2340
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
17.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1990
18.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1970
19.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1870
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1850
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
22.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1800
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
24.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1720
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
26.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1690
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1660
29.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1640
30.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1600
31.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1550
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1550
33.Kural Martin1999 USK Plzeň1490
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1490
35.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1400
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1400
37.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1350
38.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1340
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice1340
40.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1300
41.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1290
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
44.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1180
45.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1160
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1140
47.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1130
48.Morávek Michal2002 BaC Kladno1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
50.Port Jan1972 Super Stars Most1095
51.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1090
52.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1063
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1050
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
55.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1038
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1020
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1020
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1020
59.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA970
60.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové940
61.Helar Jakub1992 Start Jihlava930
62.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.920
63.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
64.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
65.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška870
66.Král Martin1994 BK TJ Baník Most855
67.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
68.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.840
69.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná820
71.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha810
72.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera800
74.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 795
75.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.783
76.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice780
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.780
78.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná770
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 770
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška770
81.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera750
82.Králíček Jan2000 Super Stars Most745
83.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka731
84.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton720
85.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek708
86.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň695
87.Straka Jakub2000 Super Stars Most683
88.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.680
89.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.675
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.675
91.Pašek Michal1987 SK Jupiter671
92.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.670
94.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka669
95.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
96.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.650
97.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany644
98.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín620
99.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.590
100.Altera Jan2004 BaC Kladno580
101.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 570
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno570
105.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.560
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc560
107.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 550
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha550
Oros Ladislav1971 Super Stars Most550
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 550
111.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek539
112.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná535
113.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 520
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň520
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha520
116.Drudík Ota1992 USK Plzeň513
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
118.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava510
119.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most500
Šula Fabian1995 TJ Ostrov500
122.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany476
123.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno475
124.Oros Marek2003 Super Stars Most470
125.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
126.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava460
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice460
Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice460
Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice460
130.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha450
135.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.440
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.440
137.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.435
Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice435
140.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
141.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most400
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
145.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek395
146.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most380
147.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.375
148.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
149.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
150.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice360
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek360
152.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.356
153.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín350
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
155.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter338
156.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
157.Čechura Adam1989 BaC Kladno321
158.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.320
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava320
160.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice310
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
162.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha300
Hejna Luboš1975 SK Jupiter300
Louda Jiří1995 USK Plzeň300
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže300
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha300
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
169.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton295
170.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.289
171.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice285
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK285
173.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic280
177.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
179.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany262
180.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno260
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice260
183.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy254
184.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
185.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.250
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany250
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava250
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA250
194.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.246
195.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
196.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice230
199.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka226
200.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
Suttr Martin1979 Spartak Chrást225
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou225
204.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové220
206.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
207.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera210
209.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most200
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná200
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 200
Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice200
215.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže193
216.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
217.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy181
218.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.180
222.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň175
Komarovský Petr1965 ABC Brno175
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka175
225.Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
226.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
227.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.162
228.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice160
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.160
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice160
232.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.157
233.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
250.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava135
251.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA134
252.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany131
253.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany126
254.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
255.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany122
256.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Kopec Tomáš1971 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.120
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
270.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany119
271.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
272.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice110
273.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
275.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
276.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany103
277.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
278.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
305.Vild Petr1974 SK Jupiter98
306.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter96
307.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice88
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka88
311.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice87
312.Gregar Jan2005 Start Jihlava75
313.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek72
314.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
315.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Vicenda Petr1977 Spartak Chrást60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
323.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
325.Schröfel Erik1972 SK Jupiter56
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha56
327.Slepička Martin1970 SK Jupiter54
328.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
329.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
347.Fiala Jiří1978 Spartak Chrást44
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
349.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
351.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
353.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany31
354.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice25
355.Kudláček Alexandr2002 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR76
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4420
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3080
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2970
6.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2780
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2540
8.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1980
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1640
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1640
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1470
14.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1440
15.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
16.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1320
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1290
18.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1280
19.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1250
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1220
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1220
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1180
23.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1160
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1130
25.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1070
26.Šula Fabian1995 TJ Ostrov1000
27.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň988
28.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera950
29.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
30.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice920
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.920
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice920
33.Králíček Jan2000 Super Stars Most905
34.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice900
35.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.870
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové850
39.Port Jan1972 Super Stars Most820
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA820
41.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most810
42.Pistulka Radek1997 USK Plzeň800
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
44.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.780
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka775
46.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.750
47.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
48.Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice690
49.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
50.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň670
51.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha665
52.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany620
53.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
55.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
58.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.560
59.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.550
60.Helar Jakub1992 Start Jihlava548
61.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
62.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.535
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.535
64.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera510
65.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška500
66.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín470
67.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.460
Straka Jakub2000 Super Stars Most460
69.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek420
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava420
71.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.410
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha410
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
76.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha400
79.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 380
80.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Král Martin1994 BK TJ Baník Most370
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.370
84.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka360
85.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň350
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.350
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice350
89.Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice330
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice330
91.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná325
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.325
93.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
95.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
97.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
98.Pašek Michal1987 SK Jupiter282
99.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
100.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc275
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.275
103.Lundák Petr1988 SK Jupiter269
104.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA260
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná260
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.260
107.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
108.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Oros Ladislav1971 Super Stars Most250
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka250
113.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek244
114.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice240
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
116.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava235
117.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
118.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou231
119.Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice230
120.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
123.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha220
124.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
129.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
130.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice180
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 180
134.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.178
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 178
136.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 175
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek175
Poříz Leoš1974 Start Jihlava175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
141.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
143.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 168
144.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA163
145.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice160
147.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín150
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
155.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka145
156.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
160.Čechura Adam1989 BaC Kladno123
161.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
168.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
169.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.110
170.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha100
184.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
186.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Hejna Luboš1975 SK Jupiter88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
189.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton85
191.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
192.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice80
193.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
194.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.75
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany75
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha75
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany75
202.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
204.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.60
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
211.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň59
212.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
214.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň50
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
237.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice44
239.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
240.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany31
241.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice25
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.25
245.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek19
1.Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol KlimkoviceWR128
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR129
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR201
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3380
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3380
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2500
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2240
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2140
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
12.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1940
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1900
15.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1500
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
18.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1290
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1290
22.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1230
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1200
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1150
25.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1120
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1120
27.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
28.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1033
29.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
30.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice990
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton930
32.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
33.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.870
34.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.848
35.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové845
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha800
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
38.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
39.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice760
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
41.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most730
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 730
43.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.720
44.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň688
45.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.650
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže650
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň638
48.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.610
49.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
50.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice580
52.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
53.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most550
Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice550
55.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.548
56.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
57.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.493
58.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.490
59.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
60.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava480
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha480
62.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.470
63.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter450
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.450
65.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most449
66.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou444
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most443
68.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
69.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek423
70.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA413
71.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka400
74.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka375
76.Polívková Eliška1998 USK Plzeň370
77.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice360
78.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
79.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice345
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže343
81.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.338
82.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
83.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany319
84.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek313
85.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
86.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
92.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
97.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
98.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
101.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice220
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.220
105.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter206
106.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
110.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany188
112.Koldová Veronika1994 Super Stars Most180
113.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.176
114.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška175
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
118.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.163
119.Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.160
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná160
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná160
122.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 156
123.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany151
124.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Vocelková Anna1994 USK Plzeň150
131.Pořízová Radka1977 Start Jihlava138
132.Motlíková Iva1993 SK Jupiter131
133.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
134.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK120
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
139.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava110
140.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
141.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.100
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín100
144.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
146.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
149.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
151.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka60
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
153.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek56
156.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter50
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krocová Valerie1992 Super Stars Most50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
169.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany44
172.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
173.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR99
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR99
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3820
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2980
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2740
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2480
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2300
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2240
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
22.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1840
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
24.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1780
25.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1690
26.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1600
27.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1500
30.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1480
31.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
32.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1300
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
34.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
35.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1240
Krocová Martina1988 Super Stars Most1240
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1240
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1175
40.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1170
41.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1120
42.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1105
43.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1080
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1050
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1035
46.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1030
47.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1020
48.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1005
49.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice980
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.980
51.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.893
52.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.880
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most880
54.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 840
55.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.833
56.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 800
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
58.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
59.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 746
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 746
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň725
Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice725
63.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.700
64.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové680
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
69.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice655
70.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.630
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.630
74.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.620
75.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter613
76.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice600
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.600
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
79.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou575
80.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.570
81.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň550
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň550
83.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice548
84.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň540
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka540
86.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň527
87.Polívková Eliška1998 USK Plzeň523
88.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče490
89.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň486
90.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
91.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek475
92.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter463
93.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže455
94.Zachová Adéla2001 Start Jihlava445
95.Koldová Veronika1994 Super Stars Most440
96.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA425
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha425
98.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
99.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
101.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
102.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
103.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha380
105.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
Pořízová Radka1977 Start Jihlava375
107.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
108.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
112.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter335
113.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany332
114.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava325
115.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice320
116.Erbenová Monika1986 BaC Kladno300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
124.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek288
125.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov275
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
127.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany264
128.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže256
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
131.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
133.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol Klimkovice240
135.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany232
136.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno225
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
Vítková Adéla1992 Start Jihlava225
141.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
143.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
144.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Krocová Valerie1992 Super Stars Most200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.200
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.200
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno200
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha200
154.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná195
155.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
156.Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK180
157.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany176
158.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.175
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava175
160.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
170.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.125
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
176.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
178.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.120
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
182.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.118
184.Motlíková Iva1993 SK Jupiter113
185.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 100
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc100
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
206.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná75
207.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
210.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
213.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR76
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5960
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2920
5.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice2780
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2680
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2340
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2180
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2100
11.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1800
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1750
13.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1740
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1400
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
18.Krocová Martina1988 Super Stars Most1220
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1220
20.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
22.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1160
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1140
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1080
27.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
28.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov975
29.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha970
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.960
31.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.920
32.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.900
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter900
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
35.Vocelková Anna1994 USK Plzeň850
36.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
37.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.825
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
39.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
40.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.750
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň738
42.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany720
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most720
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha710
45.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice690
46.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice680
47.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň675
48.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.670
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
50.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava660
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.660
52.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
53.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.630
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.610
55.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice600
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 600
58.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň583
59.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany575
60.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň550
61.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové540
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
63.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.535
64.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
65.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera510
66.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
67.Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
68.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek451
69.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 450
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most450
72.Koldová Veronika1994 Super Stars Most430
73.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
74.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
75.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže400
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
78.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice380
79.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha378
80.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška370
81.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
82.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.350
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
84.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče330
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
86.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava328
87.Pálková Tereza2002 Super Stars Most320
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové320
89.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek319
90.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice310
91.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň307
92.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA300
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.300
95.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou281
96.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
97.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka275
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.275
99.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
101.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most260
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most260
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.260
104.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice255
105.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter254
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže252
107.Vítková Adéla1992 Start Jihlava250
108.Zachová Adéla2001 Start Jihlava245
109.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek244
110.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
111.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany231
112.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice230
113.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc225
Pořízová Radka1977 Start Jihlava225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
116.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha220
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná220
118.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice210
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná210
120.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha200
Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň200
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
129.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
130.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
132.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter175
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.175
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 175
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.175
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
139.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
140.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.166
141.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
142.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.160
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava160
146.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno150
Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
156.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka145
157.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
159.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice135
160.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové125
161.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno123
162.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.120
166.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
167.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.110
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
169.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
170.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 100
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krocová Valerie1992 Super Stars Most100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha100
185.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
186.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice85
187.Motlíková Iva1993 SK Jupiter81
188.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
189.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
191.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
192.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezvalová Jana1988 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.60
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK60
197.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek56
198.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Gergelová Stanislava1971 Sokol Židlochovice50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
212.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Hazuková Jindřiška1993 TJ Sokol Vodňany44
215.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
216.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice25
Marková Julie2005 Start Jihlava25
218.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany19
219.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
2VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
3GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
4GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
5GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
6GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
7GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
8Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
9GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
10GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
11GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
12GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
13GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
14GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
15GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
16GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
17GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
18GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
19GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
20Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
21GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
22GPC dospělých - MostC14.09.2019
23GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
24GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
25GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
26GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
27GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
28GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
29GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
30Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
31GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
32GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
33GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
34GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
35GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
36GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
37GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
38GPC dospělých - MostC03.11.2019
39GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
40GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
41GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
42GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
43GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD14.12.2019
44GPC dospělých - Praha VinořC14.12.2019
45GPC dospělých - ProboštovC15.12.2019
46GPC dospělých - Nové Město nad MetujíC21.12.2019
47OP dospělých - Brno SlatinaSKP04.01.2020
48OP dospělých - LanškrounSKP04.01.2020
49OP dospělých - PlzeňSKP04.01.2020
50OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP04.01.2020
51OP dospělých - Praha Hamr ŠtěrboholySKP04.01.2020
52GPD dospělých - StrakoniceD05.01.2020
53OP dospělých - VesecSKP05.01.2020
54OP dospělých - FajnéSKP05.01.2020
55GPD dospělých - KlatovyD11.01.2020
56Memoriál St. Krauze - Český TěšínA12.01.2020
57GPC dospělých - JihlavaC25.01.2020
58GPD dospělých - JihlavaD25.01.2020
59OP dospělých - Český KrumlovSKP25.01.2020
60TOTAL MČR dospělých Plzeň 2020 - PlzeňMČR02.02.2020
61GPE dospělých - StrakoniceE08.02.2020
62GPD dospělých - Plzeň- Bílá HoraD08.02.2020
63GPC dospělých - Praha VinořC15.02.2020
64GPC dospělých - OstrovC29.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading