logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 05.03.2020

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
05.03.2019 - 05.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3020
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2720
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2460
4.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1780
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1350
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1350
7.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1330
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1140
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
10.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
12.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.950
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.950
15.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA900
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
17.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice890
18.Altera Jan2004 BaC Kladno850
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové850
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové850
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.840
23.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.813
24.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha800
25.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
26.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
27.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice700
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka600
33.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.580
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
38.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.525
39.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
40.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha483
41.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
43.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.448
44.Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice445
45.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
46.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha425
47.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.423
48.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice420
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.420
52.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
53.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
54.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
55.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka389
56.Matiska David2004 BK ARION PRAHA388
57.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.363
58.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.360
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.360
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
61.Solar Jan2005 SK Prosek Praha353
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA350
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.348
65.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň334
66.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.333
68.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 318
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
70.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice300
72.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.298
73.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII289
74.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.273
75.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
76.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.263
77.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.260
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové260
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové260
81.Jonáš Václav2006 BaC Kladno255
82.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice250
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha250
85.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 248
86.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš247
87.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže243
88.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha239
89.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
90.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.220
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno213
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha213
93.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.211
94.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava210
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.210
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.210
97.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.207
98.Kóňa Jan2004 Super Stars Most201
99.Orany Vojtěch2004 Start Jihlava195
100.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno190
101.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.185
102.Janáček David2004 BK ARION PRAHA184
103.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Vlasák David2004 Super Stars Most183
105.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.180
107.Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice178
108.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
109.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA175
111.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.173
112.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.170
113.Gregar Jan2005 Start Jihlava163
Hlad Adam2004 BaC Kladno163
115.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.162
116.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.160
117.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.159
118.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Korynta Martin2004 BaC Kladno155
120.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže153
121.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic151
Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 151
123.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín150
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
126.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
Suchopár Jan2006 Super Stars Most149
128.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.141
129.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA140
130.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín130
131.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.125
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.125
135.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín120
136.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 115
137.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.114
138.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.113
140.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže110
141.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
144.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice88
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
148.Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice85
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.85
150.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš83
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.83
152.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.80
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
154.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most79
155.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
156.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.75
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.75
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub75
162.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
163.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.65
164.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
165.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
166.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 60
168.Čech Patrik2005 BA Plzeň59
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 59
170.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY58
171.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.55
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 55
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 55
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.55
175.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Kazík Matěj2005 BaC Kladno50
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
187.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
190.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha34
191.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.30
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
195.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
202.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.20
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.20
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.20
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 20
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 20
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno20
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Vališ Jan2006 Super Stars Most20
212.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha19
213.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY15
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
215.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA10
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 10
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2620
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2400
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2080
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
6.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1980
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1980
8.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1430
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1430
10.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1280
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
13.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA1150
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1150
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1150
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1150
17.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1140
18.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
20.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1050
22.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
25.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice990
26.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice940
28.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
29.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha855
31.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka840
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton840
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha800
39.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.740
40.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
42.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.710
43.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka700
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.680
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.680
49.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
51.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha651
52.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.650
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice650
55.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.630
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.630
57.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
59.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 593
60.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.570
61.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice550
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice550
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.550
64.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
65.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
67.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno525
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
69.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice520
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
72.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.501
74.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava480
75.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
77.Kundrát David2006 Badminton VK Aš463
78.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.450
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha450
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha450
Solar Jan2005 SK Prosek Praha450
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA450
84.Matiska David2004 BK ARION PRAHA445
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
86.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.420
Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice420
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA420
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA420
90.Vlasák David2004 Super Stars Most408
91.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Janáček David2004 BK ARION PRAHA400
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice400
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII400
95.Korynta Martin2004 BaC Kladno375
96.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.370
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
98.Kóňa Jan2004 Super Stars Most358
99.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
100.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava330
102.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.323
103.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.313
104.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže308
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže308
106.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín300
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
109.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš288
110.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.270
111.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
113.Gregar Jan2005 Start Jihlava250
Hlad Adam2004 BaC Kladno250
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.250
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín250
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.250
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
120.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
121.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
122.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha235
123.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 223
124.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 213
125.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže200
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most200
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
132.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.175
133.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Jonáš Václav2006 BaC Kladno170
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
137.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 150
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
149.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
150.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 125
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš125
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
156.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
158.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 113
159.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kazík Matěj2005 BaC Kladno100
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most100
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub100
176.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
178.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 50
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 50
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno50
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
201.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš44
202.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
203.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1820
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1540
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1450
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1380
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1350
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1190
7.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
8.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1140
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1100
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1040
12.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1000
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.1000
14.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
15.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.890
16.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
17.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha850
19.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.830
21.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice815
22.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.770
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
27.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton730
28.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA720
29.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.650
30.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice640
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.640
32.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice630
33.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka620
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.600
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.600
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
42.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha526
43.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
44.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Solar Jan2005 SK Prosek Praha500
46.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha475
47.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.470
Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.470
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
50.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.460
51.Novák Matěj2005 SK Péřák z.s.451
52.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka445
53.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha425
54.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.415
55.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 413
56.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
57.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.400
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.400
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové400
63.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha385
64.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.370
65.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš338
67.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
68.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
69.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
70.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
71.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.300
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII300
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
75.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže283
76.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 275
77.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
78.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
79.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno250
Matiska David2004 BK ARION PRAHA250
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
83.Kretek Tomáš2004 BA Plzeň238
84.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
85.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín225
86.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.223
87.Pospíšek Adam2004 T.J. Sokol Klimkovice220
88.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže210
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice210
Suchopár Jan2006 Super Stars Most210
Vlasák David2004 Super Stars Most210
93.Kundrát David2006 Badminton VK Aš208
94.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava200
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Kóňa Jan2004 Super Stars Most200
98.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
100.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.185
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.185
103.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha181
104.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín175
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.175
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš175
107.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno170
108.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.150
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice150
111.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
112.Gregar Jan2005 Start Jihlava125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín125
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.125
116.Zahradník Petr2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.110
117.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
118.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha105
119.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most100
Hlad Adam2004 BaC Kladno100
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice100
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
129.Danys Jakub2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.85
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.85
131.Janáček David2004 BK ARION PRAHA80
132.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové75
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš75
137.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
138.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka63
139.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka59
140.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha56
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
142.Bardoň Ondřej2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk50
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice50
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava50
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice50
166.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA30
168.Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
176.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.20
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2980
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1980
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
4.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1680
5.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1570
6.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1550
7.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1430
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.990
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha950
16.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice940
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.930
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
22.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 850
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most840
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka840
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.840
28.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 800
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha800
30.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.775
31.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.750
32.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice740
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.715
34.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice710
35.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.690
36.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
37.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže655
38.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
39.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.630
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín630
41.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň613
42.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most580
43.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
44.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice568
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
46.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha550
47.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha545
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.530
49.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.523
50.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.520
51.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.513
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice513
53.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
54.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha483
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
56.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice470
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.470
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.470
59.Benediktová Klára2005 BA Plzeň463
60.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.461
61.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš453
62.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.450
63.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.426
64.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
67.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha396
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 396
69.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.383
70.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.373
71.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
72.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha338
73.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.335
74.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
75.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava320
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most320
77.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš316
78.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
79.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
80.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 289
81.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.288
82.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
83.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.283
84.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
85.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
86.Jonášová Klára2006 BaC Kladno270
87.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.261
88.Boháčková Tereza2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.260
91.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
92.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka226
93.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha225
94.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš224
95.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha214
96.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.213
97.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.206
98.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
99.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš200
101.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.193
102.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.190
103.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.188
104.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice183
106.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
107.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice180
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava180
109.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
110.Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
111.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice168
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
113.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.161
114.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic158
115.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub150
118.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
119.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.138
120.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.127
121.Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka125
Marková Julie2005 Start Jihlava125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
124.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.121
125.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
127.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
129.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha110
130.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.108
131.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.105
132.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
133.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice100
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
139.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
140.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany88
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most88
146.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
147.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
148.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín80
149.Javorská Anna2004 USK Plzeň79
150.Chvastková Julie2006 Start Jihlava75
151.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.69
152.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
153.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.63
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové63
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.63
156.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA60
159.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY50
169.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.45
170.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
171.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kamarádová Zuzana2006 SK Vitality Slezsko, z.s.38
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
178.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice30
179.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
180.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
181.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.20
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3260
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2780
3.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2660
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2320
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2180
6.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1830
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1830
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1700
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1700
10.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1580
11.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1440
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1440
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1380
14.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1230
15.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.1190
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1150
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1150
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1140
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
20.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
22.Benediktová Klára2005 BA Plzeň1040
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice1040
24.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1000
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1000
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka990
28.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.950
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.950
31.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.940
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.940
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.930
Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice930
36.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha890
37.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
38.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň850
40.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice790
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
43.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.780
44.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.755
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha755
46.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové750
47.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.730
48.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 700
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
50.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most675
51.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.650
53.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
54.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.630
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
58.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most625
59.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže605
60.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín600
61.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha595
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.595
63.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
64.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava580
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš575
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš575
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha575
68.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most570
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.570
72.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 550
73.Boháčková Tereza2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton530
74.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín525
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice520
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most520
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.520
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.520
80.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.470
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha413
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.405
85.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.401
86.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 400
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava400
89.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
90.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
92.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.375
93.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.370
94.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
95.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic350
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.350
97.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš338
98.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.325
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
100.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
101.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš300
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.300
104.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
105.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.275
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.275
107.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.270
108.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
109.Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.250
Marková Julie2005 Start Jihlava250
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
113.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice244
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice240
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
116.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.225
117.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
119.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA210
120.Chvastková Julie2006 Start Jihlava200
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš200
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most200
130.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
131.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
134.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka175
135.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín160
136.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
137.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany150
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno150
144.Javorská Anna2004 USK Plzeň146
145.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
148.Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.118
149.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice100
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice100
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kamarádová Zuzana2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice100
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice100
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most100
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
171.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka88
Důrová Lucie2005 USK Plzeň88
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka88
175.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš75
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš75
177.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY63
178.Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín60
179.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2180
2.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1840
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1680
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1540
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1480
6.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1450
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1180
9.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1150
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1150
11.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
12.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.990
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
14.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.930
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
16.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.900
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.900
18.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
19.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha850
20.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.830
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.800
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
24.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice770
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
26.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.755
27.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
28.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 730
29.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha720
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha720
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.700
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
33.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.695
34.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice690
35.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha650
36.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové620
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha620
38.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
39.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice590
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 590
41.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš585
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.583
43.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.580
44.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň575
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice570
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most570
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha570
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.570
49.Benediktová Klára2005 BA Plzeň563
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
51.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most520
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.520
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
55.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice505
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín500
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha500
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové500
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha475
60.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
61.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.430
62.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
64.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš413
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
66.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín410
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.410
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.410
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava410
70.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha400
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.400
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.400
74.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha385
75.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš375
76.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most370
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
80.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže358
81.Boháčková Tereza2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton355
82.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.350
83.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
84.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.316
85.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
86.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš308
87.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
89.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 275
90.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 263
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice260
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.260
93.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
94.Jonášová Klára2006 BaC Kladno220
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
96.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
97.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany200
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava200
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
Skýpalová Natálie2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.200
104.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
106.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
107.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.180
108.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
109.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín160
110.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.155
111.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 150
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Šindelářová Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
117.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka126
118.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.125
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka125
121.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice120
122.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
123.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.113
124.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.110
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
126.Javorská Anna2004 USK Plzeň101
127.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš100
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most100
134.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
135.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
136.Marková Julie2005 Start Jihlava75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš75
140.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
141.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
143.Beránková Karolína2004 TJ Sokol Doubravka56
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha56
145.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice50
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice50
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice50
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové50
Martincová Terezie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Žurková Adéla2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
164.Důrová Lucie2005 USK Plzeň38
165.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha30
Polášková Alexandra2005 TJ Slavoj Český Těšín30
167.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.25
Chvastková Julie2006 Start Jihlava25
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most25
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
2GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
3GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
4GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
5GPC U17 - AšC17.03.2019
61. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
7GPC U17 - LiberecC30.03.2019
8GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
9GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
10GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
11GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
12GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
13GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
14GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
15GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
16GPC U17 - MostC27.04.2019
17GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
18GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
19GPD U17 - TáborD04.05.2019
20GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
212. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
22OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
23GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
24GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
252. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
26GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
27GPC U17 Open Drive- čtyřhry, mixy - AšC31.08.2019
28GPC U17 - KladnoC01.09.2019
29GPC U17 - PřerovC07.09.2019
303. GPB U17 - Ústí nad LabemB15.09.2019
31GPD U17 - PlzeňD21.09.2019
32GPC U17 - PlzeňC22.09.2019
33OP U17 - České BudějoviceSKP28.09.2019
34GPC U17 - KladnoC29.09.2019
35GPC U17 - Praha RadotínC29.09.2019
36OP U17 - Karlovy VarySKP05.10.2019
37GPC U17 kvalifikační - TáborC19.10.2019
38OP U17 - Praha VinořSKP19.10.2019
39GPC U17 kvalifikační - Hradec KrálovéC19.10.2019
40OP U17 - Ústí nad LabemSKP19.10.2019
41GPC U17 kvalifikační - Karlovy VaryC19.10.2019
42GPC U17 kvalifikační - Králův DvůrC19.10.2019
43GPC U17 kvalifikační - JihlavaC19.10.2019
44OP U17 - OpavaSKP26.10.2019
45GPD U17- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
46MČR U17 - Sportovní Centrum OstravaMČR03.11.2019
47GPD U17 - MostD16.11.2019
48GPC U17 - KlimkoviceC16.11.2019
49GPD U17 - Praha JeremiD17.11.2019
50GPC U17 - KladnoC17.11.2019
51GPC U17 - Ústí nad LabemC23.11.2019
52GPC U17 - OlomoucC23.11.2019
53GPC U17 - VendryněC23.11.2019
54GPC U17 - MostC30.11.2019
55GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
56OP U17 - PardubiceSKP30.11.2019
57GPC U17 - OstravaC01.12.2019
58GPC U17 - PřerovC07.12.2019
59GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
60OP U17 - BrnoSKP21.12.2019
61GPD U17- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
62GPC U17 - TáborC11.01.2020
63GPC U17 - ŠumperkC11.01.2020
64GPC U17 - Praha HamrC12.01.2020
65GPC U17 - Ústí nad LabemC19.01.2020
66GPC U17 - Králův DvůrC26.01.2020
67GPC U17 - Praha ZMC01.02.2020
68GPC U17 - OstravaC01.02.2020
69GPC U17 - VesecC02.02.2020
70GPD U17 - PlzeňD08.02.2020
71GPC U17 - PlzeňC09.02.2020
721. GPA U17 - Hradec KrálovéA16.02.2020
73GPC U17 - BrnoC22.02.2020
74GPC U17 - České BudějoviceC29.02.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading