logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 05.03.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
05.03.2019 - 05.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ28
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ117
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ139
4.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ177
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ183
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 IvančiceWJ194
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2000
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1240
11.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
12.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
13.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
17.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava850
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
24.Altera Jan2004 BaC Kladno790
25.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.780
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice745
27.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most700
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Oros Marek2003 Super Stars Most700
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha675
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
33.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.630
34.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové610
35.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
36.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.545
37.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka543
38.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.535
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno530
40.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice510
41.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
44.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
46.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava440
47.Port Jan2003 BK TJ Baník Most438
48.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha433
49.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
51.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
52.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.395
54.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.386
55.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
56.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.326
57.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín320
58.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka310
59.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.295
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.293
61.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 283
62.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín280
63.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
64.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA260
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná251
66.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII238
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.238
68.Kóňa Jan2004 Super Stars Most221
69.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.220
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha212
71.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.210
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
73.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha208
74.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
75.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.189
76.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
77.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA174
78.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
79.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
80.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.170
81.Janáček David2004 BK ARION PRAHA166
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 166
83.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.163
84.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
86.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha153
87.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
90.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
91.Vlasák David2004 Super Stars Most138
92.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
93.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.129
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
96.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
97.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
99.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice113
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha113
102.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha110
103.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.108
105.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.105
106.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice100
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
116.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha99
117.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
118.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
121.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
122.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
127.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
128.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 50
138.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
141.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA25
143.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA20
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR77
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ68
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ85
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2360
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
6.Morávek Michal2002 BaC Kladno2320
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1980
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
9.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1640
10.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1480
11.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
12.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1400
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1330
Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
16.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
17.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
21.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1150
22.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha950
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
27.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 940
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
29.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.900
30.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
31.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
32.Altera Jan2004 BaC Kladno850
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice850
36.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.840
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín840
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno840
39.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
40.Oros Marek2003 Super Stars Most780
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
42.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.750
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
45.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové735
46.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha730
47.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice715
48.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
49.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.640
50.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.615
51.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná550
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka530
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton530
54.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
56.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII488
57.Matiska David2004 BK ARION PRAHA475
58.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
60.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
61.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.430
62.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.420
64.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.410
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA410
66.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná400
67.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha395
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
69.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA385
70.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín380
71.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.370
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
73.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.345
74.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
75.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.320
76.Port Jan2003 BK TJ Baník Most310
77.Kóňa Jan2004 Super Stars Most308
78.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
79.Janáček David2004 BK ARION PRAHA285
80.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava280
81.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha275
82.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.270
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha270
84.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha260
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha260
86.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.250
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.250
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha250
90.Vlasák David2004 Super Stars Most238
91.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha223
92.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
96.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
97.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín200
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
101.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha173
102.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
103.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice150
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice150
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice150
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
118.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
122.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
123.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
124.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA100
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 100
133.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
135.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka88
136.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
137.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
138.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ52
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
3.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2070
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
7.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1220
8.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
9.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1140
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1040
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha990
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno970
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
16.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín920
17.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.870
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
21.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.830
22.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha825
23.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
24.Altera Jan2004 BaC Kladno780
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.760
26.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice740
28.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice730
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
30.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
31.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
32.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
34.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
36.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka580
37.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
38.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
39.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.530
40.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
41.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
43.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha450
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
46.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.440
47.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.420
48.Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
49.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
50.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.310
51.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
55.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.280
56.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
58.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
59.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 250
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha250
62.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín230
63.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha220
64.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
66.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
71.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.191
72.Matiska David2004 BK ARION PRAHA188
73.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
75.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
76.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 160
78.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice150
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
85.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
86.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
89.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA110
90.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
91.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kóňa Jan2004 Super Stars Most100
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha100
Vlasák David2004 Super Stars Most100
103.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
106.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
107.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
109.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ34
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ108
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ135
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2560
6.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1600
7.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1500
8.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1480
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1340
10.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1270
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1190
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
16.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1050
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1000
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most990
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 920
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.890
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
22.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most850
23.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.825
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 713
27.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice680
28.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice573
34.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka535
35.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.525
36.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.518
38.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.508
39.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
40.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
41.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
42.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most480
Pálková Tereza2002 Super Stars Most480
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
45.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
46.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
47.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
48.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
49.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha413
50.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.410
51.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče400
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.400
55.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
56.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.388
58.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most383
59.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha380
60.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.375
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
62.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most346
63.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha340
64.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
65.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
66.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha288
67.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha280
68.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
69.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
71.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice260
72.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.250
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha250
76.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
77.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
78.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.238
79.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
80.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.200
86.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
87.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
88.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most171
89.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
93.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
94.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
95.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
99.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže118
100.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.100
107.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
108.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.76
109.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
110.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
112.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
113.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
115.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.38
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ31
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ31
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2120
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2120
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1920
8.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1900
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1900
10.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1880
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1760
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
13.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1700
14.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1580
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1550
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1540
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1300
19.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1190
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
22.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1140
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1140
25.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
26.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
31.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
32.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.830
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.830
34.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.795
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
36.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
38.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka725
39.Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
41.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice690
42.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA650
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.650
44.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
45.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
46.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.570
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.570
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.570
49.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
50.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most520
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.503
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
56.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
57.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice475
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
59.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
60.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.455
61.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
62.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
63.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.425
65.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most420
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
67.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče400
68.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice380
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
71.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
72.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka350
74.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
75.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
76.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
79.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
80.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha270
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha270
82.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň250
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.250
84.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka225
86.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
87.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
89.Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most150
93.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže125
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
96.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
98.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
113.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
115.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
116.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ59
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2070
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2060
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2040
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
7.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1340
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1120
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1040
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1000
14.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
Šmídová Martina2002 BA Plzeň900
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.870
17.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
18.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové820
20.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.800
21.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.780
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.770
23.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
25.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.710
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
31.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče650
32.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.640
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
34.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.620
35.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 600
36.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.591
37.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
38.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
39.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
40.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
41.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
42.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.520
43.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA500
Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
46.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
48.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
49.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.475
50.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha440
51.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
52.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka425
53.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
56.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.410
58.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.368
60.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
61.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.305
62.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.300
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
65.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.280
66.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.278
67.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
68.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
69.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most260
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most260
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most260
75.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha250
76.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
77.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
78.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
79.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 193
80.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
82.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
89.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
93.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha110
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
102.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
103.Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
106.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha50
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
2GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
3GPC U19 - NejdekC30.03.2019
4GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
5GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
6GPC U19 - KarvináC13.04.2019
7GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
82. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
9GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
10GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
11GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
12GPC U19 - MostC25.05.2019
13GPC U19 - BrnoC26.05.2019
142. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
15GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
16OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
173. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
18OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
19GPC U19 - MostC29.09.2019
20OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
21GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
22GPC U19 - KladnoC06.10.2019
23OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
24GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
25OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
26GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
27GPC U19 - VesecC17.11.2019
28GPC U19 - VendryněC23.11.2019
29GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
30GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
31GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
32OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
33GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
34OP U19 - VesecSKP08.12.2019
35GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
36OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
37MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
38GPC U19 - PřerovC04.01.2020
39GPC U19 - Praha VinořC05.01.2020
40GPC U19 - Ústí nad LabemC11.01.2020
41GPC U19 - ChropyněC12.01.2020
42GPC U19 - KladnoC12.01.2020
431. GPA U19 - Hamr PrahaA26.01.2020
44GPC U19 - Praha VinořC08.02.2020
45GPC U19 - MostC09.02.2020
46GPC U19 - PlzeňC09.02.2020
471. GPB U19 - BrnoB01.03.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading