logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 12.03.2020

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
10.03.2019 - 12.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR132
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR158
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR199
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3580
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3080
6.Král Jiří2000 BA Plzeň2980
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
8.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2840
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2740
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2400
11.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2320
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2140
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2040
14.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1750
15.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
18.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1420
19.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1400
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno1390
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1390
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
23.Kural Martin1999 USK Plzeň1310
24.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1280
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1230
26.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1190
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1180
28.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1150
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1130
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1120
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1080
32.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.1035
33.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor Praha1020
34.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1000
36.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.980
37.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.970
38.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
39.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
Port Jan1972 Super Stars Most940
41.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.930
42.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.900
Šula Fabian1995 TJ Ostrov900
44.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 880
45.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 870
46.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.830
47.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.780
48.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice770
49.Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice750
50.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška710
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.710
52.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.700
53.Králíček Jan2000 Super Stars Most681
54.Král Martin1994 BK TJ Baník Most673
55.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha670
56.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň626
57.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
58.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
60.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.540
61.Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice525
62.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera520
63.Drudík Ota1992 USK Plzeň510
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška510
65.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha500
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka500
67.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 485
69.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.470
Čechura Adam1989 BaC Kladno470
71.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.460
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 460
73.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek455
74.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
75.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.435
76.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná430
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín430
78.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava420
79.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton413
80.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice410
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka410
82.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek408
83.Straka Jakub2000 Super Stars Most406
84.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA400
Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice400
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
88.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.385
89.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most375
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most375
91.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek371
92.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
93.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera360
94.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava355
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná355
96.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha345
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.345
98.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň339
99.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň338
100.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic330
102.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek327
103.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.325
Oros Marek2003 Super Stars Most325
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.325
106.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové320
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
109.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň313
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most313
111.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
112.Konupka Jiří1965 BaC Kladno305
113.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany303
114.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.301
115.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 300
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín300
Palán Václav2001 SK Prosek Praha300
119.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín285
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera285
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.285
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno285
123.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
125.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.275
127.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.273
128.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň261
129.Helar Jakub1992 Start Jihlava255
Poříz Leoš1974 Start Jihlava255
131.Pašek Michal1987 SK Jupiter251
132.Altera Jan2004 BaC Kladno250
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice250
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.250
Lundák Petr1988 SK Jupiter250
138.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava245
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň245
140.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA242
141.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha240
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
143.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek238
144.Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK235
145.Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice230
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha230
147.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 226
148.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc225
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
150.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice220
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín220
Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice220
155.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice219
156.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka218
157.Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
158.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy213
159.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
160.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou206
161.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka205
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná205
163.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.200
Oros Ladislav1971 Super Stars Most200
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vícen Jarolím1989 SK Brno Slatina, z.s.200
168.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.195
169.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany188
170.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice185
171.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
172.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha175
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.175
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA175
176.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 173
177.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
179.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
180.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
181.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno150
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha150
186.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava143
187.Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.135
188.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice130
189.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.125
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Grace Yury1967 Start Jihlava125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň125
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany125
Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice125
196.Hejna Luboš1975 SK Jupiter124
197.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
198.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
202.Doležel Zdeněk1981 SK BC Premiera115
203.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.110
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.110
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové110
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany110
208.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.105
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany105
210.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná100
Dao Anh Tuan1982 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno100
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška100
Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno100
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
225.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.99
226.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň97
227.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
228.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
230.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
231.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice80
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava80
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno80
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.80
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha80
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice80
238.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 75
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany75
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
247.Čapek Jiří1975 Super Stars Most70
248.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže69
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
250.Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
251.König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezval Tomáš1987 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava60
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň60
258.Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
259.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice55
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové55
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
265.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 50
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Schröfel Erik1972 SK Jupiter50
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 50
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín50
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
287.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek49
288.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
290.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany41
291.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.38
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.38
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
296.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII35
297.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy31
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter31
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany31
300.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice30
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.30
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha30
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava30
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava30
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.30
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
309.Kudláček Alexandr2002 TJ ČZ Strakonice, spolek27
310.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Fiala Jiří1978 Spartak Chrást25
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter25
Komarovský Petr1965 ABC Brno25
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Navrátil Štěpán2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka25
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha25
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Suttr Martin1979 Spartak Chrást25
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.25
330.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 20
332.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
333.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.13
335.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5280
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4480
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4260
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3760
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3520
9.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2800
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2800
11.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2600
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2420
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
14.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2380
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2340
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2050
17.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1990
18.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1970
19.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
20.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1870
21.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1850
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
23.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1800
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1790
25.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1720
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
27.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1660
29.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1640
30.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1600
31.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1550
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1550
33.Kural Martin1999 USK Plzeň1490
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1490
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1490
36.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1400
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1400
38.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1350
39.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1340
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice1340
41.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1300
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1300
43.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1290
44.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1240
45.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1180
46.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1160
47.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1150
48.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň1130
49.Morávek Michal2002 BaC Kladno1100
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1100
51.Port Jan1972 Super Stars Most1095
52.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1090
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1050
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
55.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1038
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1020
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1020
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň1020
59.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1010
60.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA970
61.Král Martin1994 BK TJ Baník Most955
62.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 950
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 950
64.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové940
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.940
66.Helar Jakub1992 Start Jihlava930
67.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.920
68.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 895
71.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 870
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška870
73.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň850
74.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.820
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná820
77.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera800
80.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.783
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek783
82.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice780
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.780
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná770
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška770
86.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera750
87.Králíček Jan2000 Super Stars Most745
88.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka731
89.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton720
90.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň695
91.Straka Jakub2000 Super Stars Most683
92.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.680
93.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.675
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.675
95.Pašek Michal1987 SK Jupiter671
96.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
97.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka669
98.Konupka Jiří1965 BaC Kladno655
99.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.650
100.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek645
101.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany644
102.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín620
103.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most600
104.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.590
105.Altera Jan2004 BaC Kladno580
106.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 570
Oros Marek2003 Super Stars Most570
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno570
111.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.560
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc560
113.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha550
Oros Ladislav1971 Super Stars Most550
115.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná535
116.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic530
117.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 520
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň520
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha520
121.Drudík Ota1992 USK Plzeň513
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka513
123.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava510
124.Šula Fabian1995 TJ Ostrov500
125.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany476
126.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno475
127.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava460
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice460
Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice460
Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice460
131.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.450
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha450
136.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.440
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.440
138.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.435
Kozák Michal1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice435
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek435
142.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most425
143.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most400
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.400
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno400
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
147.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek395
148.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.389
149.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most380
150.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.375
151.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
152.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.362
153.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice360
154.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.356
155.Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín350
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
157.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter338
158.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek325
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.325
160.Čechura Adam1989 BaC Kladno321
161.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.320
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava320
163.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice310
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
165.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha300
Hejna Luboš1975 SK Jupiter300
Louda Jiří1995 USK Plzeň300
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže300
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 300
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha300
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka300
173.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton295
174.Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice285
Zahradnický Martin1987 Allivictus Zlín BK285
176.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
179.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.275
181.Mlejnek Stanislav1969 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
182.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany262
183.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno260
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice260
186.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy254
187.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
188.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.250
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany250
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava250
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA250
198.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.246
199.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka244
200.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice230
203.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka226
204.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
Suttr Martin1979 Spartak Chrást225
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou225
207.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové220
209.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
210.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera210
212.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most200
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.200
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná200
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 200
Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice200
218.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže193
219.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 188
220.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy181
221.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.180
225.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň175
Komarovský Petr1965 ABC Brno175
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka175
228.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.167
229.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.162
230.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice160
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.160
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice160
234.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.157
235.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška150
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice150
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně150
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera150
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.150
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wagner Adam2003 Badminton VK Aš150
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.150
252.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava135
253.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA134
254.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany131
255.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany126
256.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
257.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany122
258.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná120
Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Kopec Tomáš1971 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.120
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
272.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany119
273.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
274.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice110
275.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
277.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
278.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany103
279.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany102
280.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.100
Dao Anh Tuan1982 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.100
Drahoš Bohuslav1983 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 100
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.100
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Horák Jakub2001 T.J. Sokol Klimkovice100
Jenčík Martin1980 BaC Kladno100
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.100
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín100
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.100
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany100
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové100
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.100
310.Vild Petr1974 SK Jupiter98
311.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter96
312.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany88
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice88
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka88
316.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice87
317.Gregar Jan2005 Start Jihlava75
318.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek72
319.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
320.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná60
Orany Vojtěch2004 Start Jihlava60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Vicenda Petr1977 Spartak Chrást60
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
328.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
330.Schröfel Erik1972 SK Jupiter56
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha56
332.Slepička Martin1970 SK Jupiter54
333.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII53
334.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha50
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha50
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Schmied Martin1982 TJ Chropyně50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sochna Radek1989 SK Badminton Tábor, z.s.50
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 50
Vrbka Tomáš2005 SK Kuklenská Brno, z.s.50
352.Fiala Jiří1978 Spartak Chrást44
Zavadil Jindřich1968 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
354.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy41
356.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň32
358.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany31
359.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice25
360.Kudláček Alexandr2002 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4420
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3080
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2970
6.Budzel Filip1996 T.J. Sokol Klimkovice2780
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2540
8.Helar Ondřej1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1980
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
11.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1740
12.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1700
13.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1470
15.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
16.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1320
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1290
18.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1280
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1280
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1280
21.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást1250
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1220
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1220
24.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1160
26.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1070
27.Šula Fabian1995 TJ Ostrov1000
28.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
29.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň988
30.Králíček Jan2000 Super Stars Most955
31.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera950
32.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice920
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.920
Somerlík Jan1998 T.J. Sokol Klimkovice920
35.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice900
36.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.870
37.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha858
38.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most850
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška850
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové850
41.Port Jan1972 Super Stars Most820
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA820
43.Pistulka Radek1997 USK Plzeň800
44.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.780
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka775
46.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.750
47.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha725
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
49.Závodný Ondřej1999 T.J. Sokol Klimkovice690
50.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň683
51.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň670
52.Klimaj Jan1979 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
53.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany620
54.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.610
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
56.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.600
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň600
60.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.560
61.Helar Jakub1992 Start Jihlava548
62.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.535
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.535
64.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek513
65.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha510
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera510
67.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška500
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha500
69.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín470
70.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA460
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.460
Straka Jakub2000 Super Stars Most460
73.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 428
74.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava420
75.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové410
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.410
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
79.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
81.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 380
82.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Král Martin1994 BK TJ Baník Most370
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.370
87.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka360
88.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň350
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.350
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Vašátko Michal1998 T.J. Sokol Klimkovice350
93.Slíva Jan1999 T.J. Sokol Klimkovice330
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice330
95.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná325
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.325
97.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška320
98.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
101.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.288
102.Pašek Michal1987 SK Jupiter282
103.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc275
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.275
107.Lundák Petr1988 SK Jupiter269
108.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná260
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.260
110.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
111.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Oros Ladislav1971 Super Stars Most250
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno250
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka250
116.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek244
117.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice240
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha240
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
120.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava235
121.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany232
122.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou231
123.Tomala Petr1990 T.J. Sokol Klimkovice230
124.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín225
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
127.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha220
128.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice200
Ježík Miroslav1988 SK BC Premiera200
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha200
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
134.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
135.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice180
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 180
139.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.178
140.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 175
Poříz Leoš1974 Start Jihlava175
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Zahradník Karel1990 SK HIT Hradec Králové, z.s.175
144.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
146.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 168
147.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA163
148.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Broda Ondřej2001 T.J. Sokol Klimkovice160
150.Červeň Martin1993 BK ARION PRAHA150
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Kostrhun Adam2000 TJ Slavoj Podivín150
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
158.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka145
159.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany125
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice125
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
163.Čechura Adam1989 BaC Kladno123
164.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Rutar Filip1997 VSK VŠB - TU Ostrava120
171.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže118
172.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.110
173.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most100
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.100
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.100
Mašín Matěj2001 SK Péřák z.s.100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
Sousedík Pavel1984 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha100
187.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 94
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka94
189.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Hejna Luboš1975 SK Jupiter88
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany88
192.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton85
194.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany81
195.Halfar Jiří1983 T.J. Sokol Klimkovice80
196.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
197.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.75
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany75
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha75
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava75
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň75
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany75
205.Holeček Václav2001 TJ Sokol Vodňany63
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
207.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 60
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.60
König Marián1975 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
Šimo Marian1978 Allivictus Zlín BK60
214.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň59
215.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
217.Borský Radek1975 SK HIT Hradec Králové, z.s.50
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Gregar Jan2005 Start Jihlava50
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Horn Martin1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň50
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň50
Říha Jan1973 SK UP Olomouc50
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové50
Venclů Filip1986 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Zrůna Michal1987 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
240.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice44
242.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany31
243.Černík Tomáš2001 T.J. Sokol Klimkovice25
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.25
247.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek19
1.Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol KlimkoviceWR126
2.Švábíková Tereza2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.WR128
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR200
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3880
5.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3380
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3380
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2880
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2500
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2240
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2140
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2040
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2000
13.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1950
14.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1940
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
16.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1890
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
18.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1350
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1330
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1290
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1290
22.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1230
23.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1200
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1200
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1150
26.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1120
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1120
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1120
29.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
30.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice990
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton930
32.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany920
33.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.870
34.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.848
35.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové845
36.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most830
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 830
38.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha800
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
40.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
41.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice760
42.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
43.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.720
44.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň688
45.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.650
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže650
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most650
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň638
49.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.610
50.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.605
51.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
52.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice580
53.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
54.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice550
55.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.548
56.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
57.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.493
58.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.490
59.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
60.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava480
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha480
62.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.470
63.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter450
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.450
65.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most449
66.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou444
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most443
68.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
69.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek423
70.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA413
71.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno400
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most400
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka400
75.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka375
77.Polívková Eliška1998 USK Plzeň370
78.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice360
79.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
80.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice345
81.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže343
82.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.338
83.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 320
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.320
85.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany319
86.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek313
87.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
88.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.300
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
95.Koldová Veronika1994 Super Stars Most280
96.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice250
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
101.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
102.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
105.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice220
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.220
109.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter206
110.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most200
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.200
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
115.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most188
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany188
117.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.176
118.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.175
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška175
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
123.Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.163
124.Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.160
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná160
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná160
127.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 156
128.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany151
129.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Vocelková Anna1994 USK Plzeň150
136.Pořízová Radka1977 Start Jihlava138
137.Motlíková Iva1993 SK Jupiter131
138.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
140.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK120
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
144.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava110
145.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
146.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.100
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.100
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín100
Škarková Anna2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
151.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Zachová Adéla2001 Start Jihlava88
153.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov75
156.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
158.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka60
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
160.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň56
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek56
163.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter50
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Krocová Valerie1992 Super Stars Most50
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň50
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice50
Marková Julie2005 Start Jihlava50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
177.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter44
Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany44
180.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
181.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.30
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR98
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR98
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4760
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3820
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3760
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2980
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2780
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2740
14.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2700
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2700
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2480
18.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2300
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2300
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2080
22.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.1990
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1800
24.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1780
25.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1690
26.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice1600
27.Krocová Martina1988 Super Stars Most1540
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1530
29.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1500
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1500
31.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1480
32.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1330
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
34.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1300
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1300
36.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1280
38.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1250
40.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1240
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1240
42.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1175
43.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1170
44.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.1120
45.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1105
46.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1100
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1080
Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice1080
49.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1040
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1035
51.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera1020
52.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.980
53.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.893
54.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.880
55.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.833
56.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 800
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
58.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.770
59.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 746
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 746
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň725
Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice725
63.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.700
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.700
65.Pálková Tereza2002 Super Stars Most680
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové680
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
70.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter675
71.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.670
72.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice655
73.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.630
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.630
77.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.620
78.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice600
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
80.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha580
81.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou575
82.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň550
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň550
84.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice548
85.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň540
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka540
Koldová Veronika1994 Super Stars Most540
88.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň527
89.Polívková Eliška1998 USK Plzeň523
90.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče490
91.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň486
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice485
93.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek475
94.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter463
95.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže455
96.Zachová Adéla2001 Start Jihlava445
97.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha440
98.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA425
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha425
100.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.420
101.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek413
102.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most400
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most400
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.400
106.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
107.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
108.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
109.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.375
Pořízová Radka1977 Start Jihlava375
111.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
112.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
116.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter335
117.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany332
118.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava325
119.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice320
120.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha300
Erbenová Monika1986 BaC Kladno300
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
128.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.288
129.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov275
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
131.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany264
132.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.256
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže256
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
135.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň250
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
137.Tomalová Kateřina1992 T.J. Sokol Klimkovice240
138.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany232
139.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno225
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice225
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most225
Vítková Adéla1992 Start Jihlava225
144.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice220
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.220
146.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
147.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Krocová Valerie1992 Super Stars Most200
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.200
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.200
Škarková Anna2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno200
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha200
157.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná195
158.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
159.Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK180
160.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany176
161.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.175
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava175
163.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice150
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Marková Julie2005 Start Jihlava150
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
173.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.125
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.125
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže125
179.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy122
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.120
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
185.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter118
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.118
187.Motlíková Iva1993 SK Jupiter113
188.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 100
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 100
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín100
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc100
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most100
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
212.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná75
213.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany63
Froňková Jitka1982 TJ Bílá Hora Plzeň63
Mühlfeitová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň63
216.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany50
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
219.Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.44
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5960
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2920
5.Budzelová Dominika1998 T.J. Sokol Klimkovice2780
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2680
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2340
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2300
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2180
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2040
12.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha1800
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1750
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1700
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1400
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1330
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
18.Krocová Martina1988 Super Stars Most1220
Šmídová Martina2002 BA Plzeň1220
20.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1160
25.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1140
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1080
27.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
28.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov975
29.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha970
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.960
31.Nováčková Anežka1999 BK Králův Dvůr, z.s.930
32.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.920
33.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter918
34.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.900
35.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.890
36.Vocelková Anna1994 USK Plzeň850
37.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
38.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.825
39.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha810
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 800
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most770
44.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
45.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.750
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň738
47.Frischová Kateřina1999 T.J. Sokol Klimkovice730
48.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany720
49.Závodná Adéla2001 T.J. Sokol Klimkovice690
50.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň675
51.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.670
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
53.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava660
Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.660
55.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.610
56.Bláhová Zuzana1996 T.J. Sokol Klimkovice600
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
58.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň583
59.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany575
60.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň550
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most550
62.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové540
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
64.Nečasová Jitka1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.535
65.Koldová Veronika1994 Super Stars Most530
66.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.525
67.Sárová Veronika1984 SK BC Premiera510
68.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
69.Lubinová Livie1987 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
70.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek451
71.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 450
73.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
74.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
75.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže400
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
78.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice380
79.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha378
80.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška370
81.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most360
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
83.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.350
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.350
85.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče330
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
87.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava328
88.Pálková Tereza2002 Super Stars Most320
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové320
90.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek319
91.Otisková Hana2001 T.J. Sokol Klimkovice310
92.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň307
93.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha300
Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 300
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA300
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.300
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha300
100.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou281
101.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
102.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka275
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.275
104.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
106.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most260
Sejková Patricie2001 SK Brno Slatina, z.s.260
108.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice255
109.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter254
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže252
111.Vítková Adéla1992 Start Jihlava250
112.Zachová Adéla2001 Start Jihlava245
113.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek244
114.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
115.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany231
116.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice230
117.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc225
Pořízová Radka1977 Start Jihlava225
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.225
120.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha220
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná220
122.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice210
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná210
124.Davidová Marika1997 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.200
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň200
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha200
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška200
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
132.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
133.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
135.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter175
Fričová Anna1993 Badminton Proboštov z.s.175
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.175
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 175
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.175
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
143.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
144.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.166
145.Polívková Eliška1998 USK Plzeň163
146.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.160
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava160
150.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most150
Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno150
Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Srbová Adéla2000 BaC Kladno150
160.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka145
161.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany144
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 144
163.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice135
164.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.125
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové125
166.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno123
167.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka120
Mazurová Michaela1993 VSK VŠB - TU Ostrava120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.120
171.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže118
172.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.110
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
174.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter107
175.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 100
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice100
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Krocová Valerie1992 Super Stars Most100
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK Kuklenská Brno, z.s.100
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha100
187.Bednářová Beata1999 SK Troja, z.s.94
188.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice85
189.Motlíková Iva1993 SK Jupiter81
190.Hamerníková Kateřina1994 TJ Bílá Hora Plzeň78
191.Moravcová Michaela2000 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.75
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
193.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
194.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Nezvalová Jana1988 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.60
Škodová Simona1983 Allivictus Zlín BK60
199.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek56
200.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Gergelová Stanislava1971 Sokol Židlochovice50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín50
Jelínková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pastorková Nikol1985 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
215.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Hazuková Jindřiška1993 TJ Sokol Vodňany44
218.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň31
219.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice25
Marková Julie2005 Start Jihlava25
221.Mašlová Kateřina1992 TJ Sokol Vodňany19
222.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
2VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
3GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
4GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
5GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
6GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
7GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
8Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
9GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
10GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
11GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
12GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
13GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
14GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
15GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
16GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
17GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
18GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
19GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
20Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA01.09.2019
21GPC dospělých - OlomoucC14.09.2019
22GPC dospělých - MostC14.09.2019
23GPC dospělých - Praha VinořC15.09.2019
24GPB Pustějov - PustějovB22.09.2019
25GPC dospělých - OlomoucC05.10.2019
26GPD dospělých - OlomoucD05.10.2019
27GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň- Bílá HoraD05.10.2019
28GPD dospělých - VodňanyD12.10.2019
29GPC dospělých - IvančiceC12.10.2019
30Memoriál K. Holobradého - Praha VinořA13.10.2019
31GPC dospělých - KladnoC20.10.2019
32GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC02.11.2019
33GPC dospělých - PlzeňC02.11.2019
34GPC dospělých - Hradec KrálovéC02.11.2019
35GPC dospělých - ChropyněC03.11.2019
36GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD03.11.2019
37GPE dospělých - PlzeňE03.11.2019
38GPC dospělých - MostC03.11.2019
39GPC dospělých - StrakoniceC09.11.2019
40GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB10.11.2019
41GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC17.11.2019
42GPC dospělých - Plzeň- Bílá HoraC23.11.2019
43GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD14.12.2019
44GPC dospělých - Praha VinořC14.12.2019
45GPC dospělých - ProboštovC15.12.2019
46GPC dospělých - Nové Město nad MetujíC21.12.2019
47OP dospělých - Brno SlatinaSKP04.01.2020
48OP dospělých - LanškrounSKP04.01.2020
49OP dospělých - PlzeňSKP04.01.2020
50OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP04.01.2020
51OP dospělých - Praha Hamr ŠtěrboholySKP04.01.2020
52GPD dospělých - StrakoniceD05.01.2020
53OP dospělých - VesecSKP05.01.2020
54OP dospělých - FajnéSKP05.01.2020
55GPD dospělých - KlatovyD11.01.2020
56Memoriál St. Krauze - Český TěšínA12.01.2020
57GPC dospělých - JihlavaC25.01.2020
58GPD dospělých - JihlavaD25.01.2020
59OP dospělých - Český KrumlovSKP25.01.2020
60TOTAL MČR dospělých Plzeň 2020 - PlzeňMČR02.02.2020
61GPE dospělých - StrakoniceE08.02.2020
62GPD dospělých - Plzeň- Bílá HoraD08.02.2020
63GPC dospělých - Praha VinořC15.02.2020
64GPC dospělých - OstrovC29.02.2020
65GPC dospělých - TáborC07.03.2020
66GPB Pohár Akademie - MostB08.03.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading