logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 12.03.2020

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
12.03.2019 - 12.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha2080
2.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1880
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1580
4.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1300
5.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1290
6.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1250
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1250
8.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1240
9.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1150
10.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
11.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.980
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš915
13.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most900
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice870
16.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 855
17.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk830
18.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
20.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice790
21.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice755
22.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha700
23.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.675
24.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.670
25.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.653
26.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš650
28.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.645
29.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.620
30.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha600
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.600
32.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno593
33.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš533
34.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha526
35.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.500
36.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.495
37.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice450
38.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.446
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.446
40.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš443
41.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.438
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.438
43.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha436
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 428
45.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.425
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice425
47.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.375
48.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy369
49.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno358
50.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
51.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
52.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
53.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.321
54.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.316
55.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice312
56.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most310
57.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná301
58.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.298
59.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha289
Škvára Kristian2008 BaC Kladno289
61.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most281
62.Tichý Ondřej2008 BK Králův Dvůr, z.s.276
63.Macal Jiří2008 Super Stars Most274
64.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.273
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové273
66.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.260
68.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk258
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.250
71.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.244
72.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice238
73.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.233
74.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.231
75.Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice230
76.Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš227
77.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.226
78.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.225
79.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže223
80.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.221
81.Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
82.Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk219
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.219
84.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA212
85.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.206
86.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice204
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA204
88.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY201
90.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
91.Foukal Ondřej2008 SK Kuklenská Brno, z.s.188
92.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha184
93.Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové175
94.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY170
95.Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.169
Kozák David2010 Badminton VK Aš169
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš169
98.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice167
99.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.165
100.Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice163
101.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.160
102.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška158
103.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.155
104.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže151
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.151
106.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany148
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.148
109.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
110.Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA140
112.Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.130
113.Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha126
114.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice121
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha121
117.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.114
118.Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.113
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha113
120.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
121.Švestka René2009 Kabal team Karviná110
122.Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.104
123.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.101
125.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Morcinek Filip2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha100
129.Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.99
130.Marx Max2008 Badminton VK Aš97
131.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA96
132.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY90
133.Mareš Štěpán2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
Mestic Samuel2008 Sokol Radotín Meteor Praha88
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice88
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice88
137.Minařík Josef2008 TJ Slovan Vesec, z.s.81
138.Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha78
139.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.76
140.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.70
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha70
142.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže69
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.69
144.Přibáň Martin2010 SK JEREMI, z.s.68
145.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže63
148.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha61
149.Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
150.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
151.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Teplý Miroslav2011 Badmintonový klub Holice, z.s.56
153.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
Neubauer René2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
156.Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 49
157.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice44
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík44
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík44
160.Mojdl Jakub2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany38
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha38
163.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.34
Vytisk Jan2008 BA Plzeň34
Žaba Adam2008 TJ Sokol Poděbrady34
166.Koukal František2008 SK Badminton Tábor, z.s.31
Šimeček Petr2009 SK Kuklenská Brno, z.s.31
Šmíd Jáchym2009 TJ Sokol České Budějovice31
169.Pětioký Vilém2009 BK TU v Liberci, z.s.29
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most29
Ženíšek Tomáš2009 TJ Sokol Doubravka29
172.Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.25
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 25
174.Hudec Jiří2009 T.J. Sokol Klimkovice20
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA20
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 20
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 20
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha20
179.Basík Matouš2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Glaser Kryštof2009 TJ Sokol České Budějovice19
Hrtoň Prokop2008 SK Kuklenská Brno, z.s.19
Kalčík Šimon2011 TJ Sokol Vodňany19
Lorenc Radim2009 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Rubáš Vítězslav2009 Sokol Židlochovice19
Štika Martin2011 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Trötzmüller Marek2009 BADMINTON FSpS MU, z.s.19
187.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.18
188.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.16
189.Kail Kryštof2008 BK ARION PRAHA14
Novák Matyáš2009 SK Badminton Tábor, z.s.14
Straka Jan2008 SK Prosek Praha14
192.Calda Dominik2008 SK Prosek Praha11
193.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Machálek Daniel2008 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha3460
2.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha2580
3.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2000
4.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1980
5.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1680
7.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
8.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1500
9.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1430
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1350
11.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
12.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1140
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1140
14.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1090
15.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk1060
16.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 1050
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice1050
18.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1040
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
20.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1030
21.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.950
22.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice900
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.900
24.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno860
25.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.825
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
27.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha800
28.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.790
29.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha780
30.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš765
31.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
32.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš735
33.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.730
34.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most725
35.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš710
36.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha700
37.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
38.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha675
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.675
40.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.645
41.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy615
42.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná600
Škvára Kristian2008 BaC Kladno600
44.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.595
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice595
46.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.580
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.580
49.Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
50.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
51.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice530
52.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most525
53.Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno500
55.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice495
56.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA488
57.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most470
58.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice450
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk450
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton450
61.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
62.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice430
63.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
64.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice420
66.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA416
67.Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže408
68.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
69.Hamr Lukáš2010 Badminton Sharks Brno, z.s.370
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
71.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha369
72.Macal Jiří2008 Super Stars Most360
73.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.350
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.350
75.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.345
76.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA331
77.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
78.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže320
80.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha318
81.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA310
82.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.300
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk300
85.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
86.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
87.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY268
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY268
89.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
90.Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.260
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.260
92.Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.250
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.250
Ponec Jiří2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.250
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
97.Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.241
98.Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové238
99.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
100.Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.220
101.Tichý Ondřej2008 BK Králův Dvůr, z.s.213
102.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.210
103.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha201
104.DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice200
Hartl David2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.200
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice200
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha200
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš200
111.Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš188
112.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže175
Hašek Matyáš2010 Sokol Radotín Meteor Praha175
Kozák David2010 Badminton VK Aš175
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice175
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.175
118.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany170
119.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.150
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice150
125.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha135
126.Mojdl Jakub2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové125
128.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice110
130.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
131.Calta Václav2010 BK ARION PRAHA100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Jašek Jakub2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Kopecký Tomáš2009 BK ARION PRAHA100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.100
Marx Max2008 Badminton VK Aš100
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže100
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.100
142.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
143.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík75
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík75
Šmíd Jáchym2009 TJ Sokol České Budějovice75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
149.Švestka René2009 Kabal team Karviná60
150.Basík Matouš2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beneš Jakub2011 TJ Sokol Vodňany50
Glaser Kryštof2009 TJ Sokol České Budějovice50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kalčík Šimon2011 TJ Sokol Vodňany50
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Neubauer René2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štika Martin2011 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most50
164.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Koukal František2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Novák Matyáš2009 SK Badminton Tábor, z.s.25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2380
2.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
3.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1820
4.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha1680
5.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
6.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1200
7.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
8.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
9.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice1010
10.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš1000
11.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha950
12.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.940
13.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.880
14.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.865
15.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk850
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.850
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice850
18.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha800
19.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.790
20.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 780
21.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
22.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
23.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
24.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.675
25.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha670
26.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
27.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most595
28.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most580
29.Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice570
30.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha558
31.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice520
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
33.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.510
34.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno480
35.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
36.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.450
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš450
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
40.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.426
41.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.425
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice425
43.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
45.Macal Jiří2008 Super Stars Most370
Michl Lukáš2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
47.Andreas Jonáš2008 BK ARION PRAHA348
48.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.345
49.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná330
50.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha325
51.Škvára Kristian2008 BaC Kladno300
52.Klimeš Vít2008 TJ Sokol České Budějovice295
53.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Klapal Tomáš2010 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
Pelinka Richard2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha280
57.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
58.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA261
59.Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.260
60.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most250
Košuta Tobiáš2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.250
63.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice235
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.235
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice235
66.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.230
67.Adler Šimon2008 Sokol Židlochovice210
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
70.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.200
71.Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno195
72.Skolil Filip2009 BK ARION PRAHA184
73.Pachlopník Robert2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
74.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY175
75.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany160
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže160
78.Vágner Tobiáš2008 BK ARION PRAHA151
79.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš150
Fošum Václav2010 TJ Sokol Křemže150
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk150
Krop Filip2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha150
Šestauber Martin2009 TJ Sokol České Budějovice150
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Šuma Marek2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Tesař Robert2008 TJ Montas Hradec Králové150
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice150
89.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Sikora Patrik2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
91.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška120
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice120
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
95.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
96.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY113
97.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.110
99.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
100.Bezděk Šimon2010 SK Badminton Přerov, z.s.100
Häring Jakub2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Hejl Jakub2009 TJ Lanškroun, z.s.100
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kotyza Ondřej2009 SK Hamr, z.s. 100
Lencse Štěpán2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Mestic Samuel2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Raithel Nikolas2011 Badminton VK Aš100
Sedlák Marek2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Tichý Ondřej2008 BK Králův Dvůr, z.s.100
Tušl Šimon2009 TJ Sokol České Budějovice100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Volfík Tadeáš2011 Badminton VK Aš100
115.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha85
116.Candra Jan 2010 TJ Sokol Křemže75
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Šimek Jaroslav2008 TJ Sokol Osík75
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Stružka Jan Vladimír2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
121.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha68
122.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
123.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Valášek Martin2009 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.60
125.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Bělohlávek Ondřej2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Calta Václav2010 BK ARION PRAHA50
DINH Duc Trung2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kincl Štěpán2009 SK Prosek Praha50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Krejčiřík Timon2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kubát Vojtěch2010 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Nachtman Daniel2010 SK Prosek Praha50
Neubauer René2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Novák Adam2011 TJ Sokol Vodňany50
Ondra Martin2010 SK Badminton Přerov, z.s.50
Petiška Matěj2008 TJ Montas Hradec Králové50
Rovenský Michal2010 TJ Sokol Osík50
Sixl Vít2009 TJ Sokol Křemže50
Teplý Miroslav2011 Badmintonový klub Holice, z.s.50
143.Harnoš Ondřej2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Švestka René2009 Kabal team Karviná30
145.Basík Matouš2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Glaser Kryštof2009 TJ Sokol České Budějovice25
Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Koukal František2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Šmíd Jáchym2009 TJ Sokol České Budějovice25
Štika Martin2011 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
152.Kalčík Šimon2011 TJ Sokol Vodňany13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
Machálek Daniel2008 SK Badminton Tábor, z.s.13
Novák Matyáš2009 SK Badminton Tábor, z.s.13
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2100
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1950
3.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1600
4.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1500
5.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1340
6.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
7.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1150
8.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1000
9.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk950
10.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.925
11.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha890
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
13.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
14.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň840
15.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha800
16.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
17.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha700
18.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.675
19.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton670
20.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.657
21.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice645
22.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.641
23.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.625
24.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.620
25.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš601
26.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
27.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most595
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic595
29.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY575
30.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.558
31.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.550
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.550
33.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.475
34.Čechová Tereza2008 Super Stars Most470
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
36.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
37.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.408
38.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
39.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.376
40.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.375
41.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
42.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
43.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice339
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha339
45.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.331
46.Jindrová Martina2009 USK Plzeň328
47.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha323
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.323
49.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice313
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
51.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.312
52.Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.310
53.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.309
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha309
55.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš308
56.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.301
57.Křížková Eva2008 BaC Kladno296
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany296
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš296
60.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka294
61.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice293
62.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA286
63.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.276
64.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice271
65.Pixová Aneta2008 BA Plzeň265
66.Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.260
67.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.254
68.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
69.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 240
70.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové238
71.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.228
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
73.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA224
74.Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná223
75.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.221
76.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.217
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.217
78.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany211
79.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
80.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
81.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha201
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton201
83.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
85.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.197
86.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice194
87.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná193
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
89.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
90.Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.181
91.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná180
92.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
93.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
94.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.171
95.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha167
96.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín160
97.Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
98.Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice155
99.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.154
100.Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.153
101.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.151
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.151
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou151
104.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno150
105.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
106.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.146
107.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany142
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha142
109.Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.140
110.Marxová Nina2009 Badminton VK Aš134
111.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.133
112.Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
113.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.130
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.130
115.Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
116.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
117.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.120
118.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY119
119.Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice115
120.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín113
122.Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
123.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
124.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.109
125.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.101
126.Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub100
127.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.95
128.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.94
130.Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice88
132.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY86
133.Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
134.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.80
135.Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín78
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
137.Prokešová Šárka2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic75
138.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
139.Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha70
Kopečková Karolína2008 Lokomotiva Břeclav70
141.Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav69
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice69
143.Nidrlová Eliška2009 BK TU v Liberci, z.s.68
144.Teplá Natálie2009 Badmintonový klub Holice, z.s.65
145.Strouhalová Klaudie2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
146.Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška60
147.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.56
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany56
149.Absatzová Elena2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Harničárová Ema2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Majerová Monika2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná50
Vlachová Dominika2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
157.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 48
158.Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice45
159.Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové44
160.Šimaliaková Adéla2008 TJ Slavoj Český Těšín43
161.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice40
Sedláčková Hana2009 BK 93 Hořovice40
163.Fialová Veronika2009 Sokol Radotín Meteor Praha38
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.38
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou38
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA38
167.Dobešová Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
168.Dvořáková Šárka2011 TJ Sokol České Budějovice31
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.31
170.Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Vodáková Barbora2009 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
172.Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná25
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.25
177.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.24
178.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY23
179.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Stejskalová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice20
181.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Kordíková Anna 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Mrázková Edita2009 SK Badminton Tábor, z.s.19
Zyková Klára2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
185.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.18
186.Tulisová Adéla2010 SK Kuklenská Brno, z.s.16
187.Ďurišová Klára2009 T.J. Sokol Klimkovice15
Dušánková Daniela2010 Sokol Radotín Meteor Praha15
Hniličková Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
190.Bednářová Lucie2010 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
192.Babičová Johana2008 T.J. Sokol Klimkovice10
Kozáková Veronika2009 SK Badminton Tábor, z.s.10
Radová Nina 2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
1.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha2180
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha2150
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2150
4.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 2120
5.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most2020
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk2020
7.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1900
8.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1450
9.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice1430
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1380
11.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
12.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1150
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1150
14.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.1140
15.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most1100
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha1100
17.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1040
18.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň950
Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.950
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.950
22.Čechová Tereza2008 Super Stars Most940
23.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
24.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.870
25.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
26.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.850
27.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.820
28.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.810
29.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.800
31.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.740
32.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.715
33.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha705
34.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha700
35.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha675
36.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY650
37.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic645
38.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice620
39.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.600
40.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha570
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.570
42.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.566
43.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.550
44.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha525
45.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.520
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.520
47.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA513
48.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice500
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
50.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA495
51.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.470
52.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton450
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
54.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
55.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.441
56.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice425
57.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.420
60.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka413
61.Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.410
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná410
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná410
64.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
65.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.398
66.Křížková Eva2008 BaC Kladno375
67.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany370
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.370
69.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.350
Jindrová Martina2009 USK Plzeň350
71.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
72.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.335
73.Matějková Elena 2008 BK 93 Hořovice334
74.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.330
75.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš325
76.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.320
Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany320
78.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.310
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.310
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.310
81.Pixová Aneta2008 BA Plzeň306
82.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.300
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.300
84.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.295
85.Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou275
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice275
87.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany270
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
89.Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.260
90.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
91.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha250
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.250
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.250
95.Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové234
96.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
97.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
99.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná210
100.Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín200
Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.200
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Kovalčíková Kateřina2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.200
107.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.195
108.Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín180
109.Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice175
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
111.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš163
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš163
113.Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub150
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Urbancová Adéla2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
126.Prokešová Šárka2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
127.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.120
Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
129.Vlachová Karolína2008 BC AKTIV LUŽINY108
130.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 100
Bicencová Kateřina2008 BK 93 Hořovice100
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno100
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha100
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav100
Frydová Markéta2011 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Goláňová Natálie2009 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Kopečková Karolína2008 Lokomotiva Břeclav100
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Truhlářová Valerie2009 Kabal team Karviná100
Truhlářová Viktorie2009 Kabal team Karviná100
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice100
144.Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice80
145.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.75
Dvořáková Šárka2011 TJ Sokol České Budějovice75
Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové75
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.75
150.Absatzová Elena2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice50
Fojciková Aneta2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Hniličková Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kozáková Veronika2009 SK Badminton Tábor, z.s.50
Majerová Monika2010 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Mrázková Edita2009 SK Badminton Tábor, z.s.50
Radová Nina 2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Teplá Natálie2009 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vlachová Dominika2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
165.Kordíková Anna 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
1.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2150
2.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1820
3.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1800
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton1200
6.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1140
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1140
8.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha1000
9.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň950
10.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
12.Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.770
13.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.725
14.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha720
15.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha700
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.700
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
18.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
19.Holá Bára2008 T.J. Sokol Klimkovice675
20.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
22.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.630
23.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.625
24.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.620
26.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
27.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY595
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most595
29.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.580
30.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.575
31.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice570
32.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš538
33.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
34.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.510
35.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic475
36.Čechová Tereza2008 Super Stars Most470
37.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.450
38.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.440
39.Fliglová Klára2009 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
41.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.410
42.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.400
Kratěnová Sofie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha400
45.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice375
46.Křížková Eva2008 BaC Kladno370
47.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha333
48.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton310
49.Lipavská Zuzana2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
50.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA288
51.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA266
52.Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha264
53.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.260
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.260
55.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.250
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
57.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha248
58.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
59.Šlechtová Adéla2009 Badminton VK Aš225
60.Pecková Nikola2009 TJ Sokol Vodňany223
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha223
62.Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany220
63.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany210
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
67.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.205
68.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Mišunová Sofie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou200
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.200
Šejvlová Markéta2008 TJ Montas Hradec Králové200
73.Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.198
74.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.188
75.Dejlová Tereza2009 T.J. Sokol Klimkovice185
76.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice175
77.Berková Veronika2009 SK Hamr, z.s. 160
Literáková Natálie2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.160
80.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.155
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
82.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno150
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha150
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Leciánová Nina2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Thompson Gabrielle2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Víchová Natálie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
90.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
91.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
92.Dufková Eliška2009 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
93.Dvořáčková Julie2012 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Karkulová Natálie2009 TJ Sokol Dobruška120
95.Pixová Aneta2008 BA Plzeň113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
97.Mikešová Klára2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
99.Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY104
100.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Chupáčová Andrea2009 SK Badminton Přerov, z.s.100
Demková Silvie2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Fialová Veronika2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Frimlová Agáta2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Hanáčková Barbora2009 T.J. Sokol Klimkovice100
Jánská Viktorie2008 Badmintonový klub Holice, z.s.100
Marková Karolína2008 TJ Sokol České Budějovice100
Marxová Nina2009 Badminton VK Aš100
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Tolarová Barbora2008 Badminton VK Aš100
Zachová Veronika2008 Sokol Židlochovice100
114.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
115.Jindrová Martina2009 USK Plzeň63
Marešová Alžběta2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
117.Holubová Kristýna2009 TJ Slovan Vesec, z.s.60
118.Fröhlichová Eliška2009 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Frühaufová Gabriela2008 SK Prosek Praha50
Hloušková Michaela2010 Badmintonový klub Holice, z.s.50
Hniličková Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kavalírová Lucie2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA50
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 50
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.50
Pavlištíková Bára2008 Ostrava Badminton Klub50
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha50
Potůčková Tereza2008 TJ Montas Hradec Králové50
Stočková Lucie2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Timto Nathalie2009 SK Badminton Přerov, z.s.50
Winklerová Laura2010 BK TU v Liberci, z.s.50
134.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
135.Brzá Julie2008 Kabal team Karviná30
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.30
137.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Dvořáková Šárka2011 TJ Sokol České Budějovice25
Kordíková Anna 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Kozáková Veronika2009 SK Badminton Tábor, z.s.25
Mrázková Edita2009 SK Badminton Tábor, z.s.25
Prokešová Šárka2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Radová Nina 2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Vlachová Dominika2010 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Zyková Klára2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
2GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
3GPC U13 - MostC16.03.2019
4GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
5GPC U13 - AšC24.03.2019
6GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
7GPC U13 - BrnoC31.03.2019
8GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
9GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
10GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
11GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
12GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
13GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
14GPC U13 - OrlováC13.04.2019
15GPC U13 - KladnoC14.04.2019
16GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
17GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
18GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
192. GPA U13 - MostA05.05.2019
20GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
21GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
22GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
23GPC U13 - BrnoC18.05.2019
242. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
25GPC U13- otevřený Tři Bratři Český Těšín - Český TěšínC15.06.2019
26GPC U13- dvouhry - Praha LužinyC15.06.2019
27OP U13 - Králův DvůrSKP23.06.2019
28GPC U13 Open Drive- čtyřhry,mixy - AšC31.08.2019
293. GPB U13 - Hamr PrahaB08.09.2019
30OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP14.09.2019
31GPD U13 - MostD15.09.2019
32GPC U13 - KladnoC15.09.2019
33GPD U13 - PlzeňD21.09.2019
34GPD U13 - VesecD28.09.2019
35GPC U13 - Praha RadotínC29.09.2019
36OP U13 - Brno TuřanySKP05.10.2019
37OP U13 - Karlovy VarySKP05.10.2019
38GPD U13-dvouhry - Kralupy nad VltavouD05.10.2019
39GPC U13 - MostC06.10.2019
40GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
41GPC U13 - KladnoC13.10.2019
42GPC U13 - VesecC19.10.2019
43GPC U13 - PardubiceC26.10.2019
44GPD U13 - PardubiceD26.10.2019
45GPD U13- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
46OP U13 - Český KrumlovSKP02.11.2019
47GPC U13 - OlomoucC02.11.2019
48GPD U13- dvouhry - Praha JeremiD02.11.2019
49GPC U13 - ŠumperkC03.11.2019
50GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2019
51GPD U13 - PlzeňD10.11.2019
52GPC U13 - KlimkoviceC16.11.2019
53GPC U13 kvalifikační - Benátky nad JizerouC17.11.2019
54GPC U13 kvalifikační - České BudějoviceC23.11.2019
55GPC U13 kvalifikační - HoliceC23.11.2019
56GPC U13 kvalifikační - RousínovC23.11.2019
57GPC U13 kvalifikační - AšC23.11.2019
58OP U13 - Praha VinořSKP23.11.2019
59OP U13 - MostSKP24.11.2019
60GPC U13- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC30.11.2019
61OP U13 - Orlová LutyněSKP01.12.2019
62MČR U13 - Český KrumlovMČR08.12.2019
63GPD U13 - ProboštovD08.12.2019
64GPC U13- dvouhry - AšC14.12.2019
65GPC U13 - LiberecC15.12.2019
66GPC U13- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2019
67GPC U13 - České BudějoviceC04.01.2020
68GPD U13- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
69GPC U13 - Benátky nad JizerouC11.01.2020
70GPD U13 - VesecD11.01.2020
71GPC U13 - PřerovC11.01.2020
72GPC U13 - VendryněC11.01.2020
73GPC U13 - Praha VinořC12.01.2020
74GPC U13 - AšC18.01.2020
75GPD U13 - Brno KuklenskáD25.01.2020
761. GPA U13 - Hamr PrahaA26.01.2020
77GPD U13 - OsíkD01.02.2020
78GPD U13 - Kralupy nad VltavouD08.02.2020
79GPD U13 - PlzeňD08.02.2020
80GPC U13 - OlomoucC08.02.2020
81GPC U13 - AšC15.02.2020
82GPC U13 - BrnoC15.02.2020
83GPD U13- Novoměstký pohár - Nové Město nad MetujíD22.02.2020
84GPC U13 - MostC23.02.2020
851. GPB U13 - Karlovy VaryB01.03.2020
86GPD U13 - České BudějoviceD07.03.2020
87GPC U13 - Ústí nad LabemC07.03.2020
88GPC U13 - PlzeňC07.03.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading