logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 12.03.2020

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
12.03.2019 - 12.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice1900
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1680
3.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1650
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1550
5.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
6.Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice1300
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1150
8.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1130
9.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
10.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.950
11.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.900
12.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice890
13.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže850
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 850
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany800
16.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové750
18.Kundrát David2006 Badminton VK Aš735
19.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
23.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná670
24.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové645
25.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.613
26.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha595
27.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno580
28.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.570
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
30.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
31.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
32.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.493
33.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.480
34.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš475
35.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.470
36.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín450
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.450
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.450
39.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha440
40.Jonáš Václav2006 BaC Kladno435
41.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
42.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.401
43.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.398
44.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.385
45.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.376
46.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic371
47.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.350
48.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno330
49.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.326
50.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub323
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.323
52.Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice311
53.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.310
55.Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice300
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav300
58.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň298
59.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.291
60.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha283
61.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
62.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha275
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha275
64.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.273
65.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic271
66.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.264
67.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš263
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most263
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.263
70.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.255
71.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
72.Vališ Jan2006 Super Stars Most241
73.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.238
74.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže235
75.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.230
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton230
77.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA229
78.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha226
79.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš222
80.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 213
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.213
82.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
83.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 206
84.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
85.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
86.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Gašparín Adam2007 Super Stars Most188
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.188
90.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha184
91.Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice176
92.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk175
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.175
94.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.172
95.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 170
96.Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice168
97.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.163
98.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha152
99.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.151
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
101.Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice150
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
107.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové146
108.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA144
109.Suchopár Jan2006 Super Stars Most141
110.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš139
111.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most134
112.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové127
113.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín125
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.125
115.Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA110
116.Mácka Michal2007 TJ Chropyně108
117.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
118.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš101
119.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové100
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
127.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.95
128.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.89
129.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
130.Čermák Vítek2006 SK Péřák z.s.82
131.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.81
132.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.76
133.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany75
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice75
136.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA74
137.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
138.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
139.Šimáně David2006 BK ARION PRAHA65
140.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
142.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
143.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 54
144.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín50
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub50
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín50
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná50
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.50
164.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 46
165.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
166.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
167.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek41
168.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
169.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš38
Mrózek Daniel2007 T.J. Sokol Klimkovice38
Sedláček Marek2007 T.J. Sokol Klimkovice38
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže38
173.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 31
176.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 30
178.Procházka Lukáš2006 TJ Chropyně29
179.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Ondraszek Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Opluštil Petr2007 TJ Slavoj Podivín25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII25
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové25
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
188.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha20
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA20
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové20
192.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
195.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška15
197.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
199.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
1.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice2280
2.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.2020
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1900
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1490
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1490
6.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1450
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1450
8.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
9.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1350
11.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1200
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice1200
14.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1180
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1150
16.Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.1100
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany990
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže990
19.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.900
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha900
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
22.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
23.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.840
24.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.790
27.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha763
28.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná750
Kundrát David2006 Badminton VK Aš750
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
31.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové730
33.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno725
34.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.680
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.680
37.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.675
38.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.645
39.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.625
Jonáš Václav2006 BaC Kladno625
41.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín620
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.620
43.Titěra Filip2008 SK Prosek Praha613
44.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha600
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.600
46.Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice570
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.570
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.570
49.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.550
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.550
51.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš540
53.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
54.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže525
55.Vališ Jan2006 Super Stars Most520
56.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.500
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.500
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.500
60.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most480
61.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.470
63.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
64.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA450
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk450
67.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.445
68.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice425
69.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha420
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.420
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
72.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 413
73.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.410
74.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic408
75.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic402
76.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň401
77.Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín400
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav400
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.400
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice400
82.Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno395
83.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.373
84.Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice370
Suchopár Jan2006 Super Stars Most370
86.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.350
Klokan Jakub2008 Super Stars Most350
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.350
89.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.341
90.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha326
91.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
92.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.300
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA300
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.300
98.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
99.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic270
100.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové256
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most256
102.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.251
103.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub250
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.250
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
108.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 245
109.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
110.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha225
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
112.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 213
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha213
114.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA210
115.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš200
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 200
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice200
122.Čermák Vítek2006 SK Péřák z.s.188
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA188
124.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.183
125.Müller Jakub2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
126.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 170
127.Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš163
128.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.150
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Gašparín Adam2007 Super Stars Most150
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.150
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice150
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA150
Škvára Kristian2008 BaC Kladno150
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno150
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
140.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA147
142.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha125
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany125
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
145.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš100
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín100
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka100
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš100
Macal Jiří2008 Super Stars Most100
Mácka Michal2007 TJ Chropyně100
Ondraszek Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice100
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 100
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín100
Vávra Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
166.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
168.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha63
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha63
170.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
171.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Boček Albert2010 TJ Montas Hradec Králové50
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Stoček Martin2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Straszak Ondřej2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Titarov Leonid2007 BK ARION PRAHA50
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná50
Žďárek Vojta2006 TJ Montas Hradec Králové50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
191.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
1.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
2.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1750
3.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1450
4.Ptáček Jan2006 T.J. Sokol Klimkovice1400
5.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1380
6.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
7.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1200
8.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
9.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.900
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 900
11.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany850
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
14.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.840
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Kaplan Ondřej2007 Badmintonový klub Holice, z.s.800
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
18.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže780
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.780
20.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
21.Jonáš Václav2006 BaC Kladno740
22.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.670
23.Matuš Vojtěch2006 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.650
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
25.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín630
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.630
27.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.620
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.600
29.Klimeš Vojtěch2006 TJ Sokol Plesná570
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
31.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.530
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno530
33.Kundrát David2006 Badminton VK Aš525
34.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové500
37.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš485
38.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA450
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav450
40.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.420
41.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže413
42.Waliszewski Marek2006 T.J. Sokol Klimkovice400
43.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.395
44.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.370
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.370
46.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most363
47.Kostka Jaromír2006 T.J. Sokol Klimkovice360
48.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
49.Chládek Alexandr2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic348
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.348
52.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.323
53.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.310
Vališ Jan2006 Super Stars Most310
55.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
Klokan Jakub2008 Super Stars Most300
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.300
58.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.285
Titěra Filip2008 SK Prosek Praha285
60.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha275
61.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 260
Kraus Martin2006 T.J. Sokol Klimkovice260
64.Novák Jáchym2007 SK Péřák z.s.256
65.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové250
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.250
67.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic245
68.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.241
69.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub235
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.235
71.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
72.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.220
74.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic214
75.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
76.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň201
77.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Herzán Lukáš2006 TJ Slavoj Podivín200
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.200
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice200
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk200
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.200
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Vařák Boris2006 T.J. Sokol Klimkovice200
87.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.185
88.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha180
89.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha175
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha175
91.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most173
92.Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
93.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 155
94.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš150
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk150
Jirák Miroslav2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Ondra Petr2007 SK Badminton Přerov, z.s.150
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Šústal Vojtěch2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
103.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.138
104.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.125
Gašparín Adam2007 Super Stars Most125
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA125
Pluthar Tadeáš2006 BaC Kladno125
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA125
110.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
111.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
112.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice100
Koloničný Ondřej2007 Ostrava Badminton Klub100
Opluštil Petr2007 TJ Slavoj Podivín100
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná100
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Zámiš Samuel2007 BK Králův Dvůr, z.s.100
121.Antal Filip2007 TJ Montas Hradec Králové88
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII88
123.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.75
Holec Tadeáš2007 TJ Sokol Růžďka75
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
127.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
128.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA55
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 55
130.Balšánek Ladislav2007 Badminton VK Aš50
Byrtus Tobiáš2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Čermák Vítek2006 SK Péřák z.s.50
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Doležal David2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš50
Macal Jiří2008 Super Stars Most50
Mácka Michal2007 TJ Chropyně50
Mrózek Daniel2007 T.J. Sokol Klimkovice50
Oswald Vít2008 T.J. Sokol Klimkovice50
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA50
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice50
Satoranský Tomáš2006 SK Hamr, z.s. 50
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže50
Škvára Kristian2008 BaC Kladno50
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Stránský Matěj2007 TJ Montas Hradec Králové50
Střižík Matěj2007 TJ Slavoj Podivín50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno50
Žibrický Antonín2009 Badminton VK Aš50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
157.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA45
158.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
160.Bednář Vojtěch2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Berka Jan2007 TJ Slavoj Podivín25
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové25
Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
171.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
1.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2960
2.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2080
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1800
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1600
5.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice1580
6.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1350
7.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1200
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1200
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1150
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1090
11.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1000
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1000
13.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.950
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA950
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.940
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice900
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.900
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.884
22.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most825
23.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha790
24.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.740
25.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
28.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno690
29.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.675
30.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš600
31.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice580
32.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.570
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové570
34.Jonášová Klára2006 BaC Kladno560
35.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná550
36.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.535
37.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice530
39.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha525
40.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany463
41.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.445
42.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš435
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
44.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav430
45.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha425
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most420
48.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.413
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA413
51.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
52.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice375
53.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.373
54.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové364
55.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha363
56.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín360
57.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk351
58.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha350
61.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 338
62.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice326
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.323
65.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA313
66.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most308
67.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
70.Čížová Veronika2007 T.J. Sokol Klimkovice298
71.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.283
72.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY276
73.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.273
74.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.271
75.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most266
76.Hejnová Sára2007 USK Plzeň265
77.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
78.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
79.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
80.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
81.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.238
82.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná236
83.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice235
84.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha231
85.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.223
86.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.222
87.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové214
88.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
90.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.208
91.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň207
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha207
93.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
94.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.204
95.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové203
96.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
99.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha199
100.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška198
101.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha194
102.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice191
103.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
104.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
105.Zvěřinská Tereza2006 T.J. Sokol Klimkovice176
106.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha175
107.Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
109.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.169
110.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.163
111.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
112.Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.160
114.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic159
116.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín155
117.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.154
118.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice151
119.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha150
120.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice148
121.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha147
122.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
123.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno140
124.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.138
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
126.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.136
127.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
128.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
129.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.125
131.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka120
132.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice117
133.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 115
134.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
135.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha112
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka112
137.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice105
138.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš101
139.Čechová Tereza2008 Super Stars Most100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
141.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA94
142.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.93
144.Dvorníková Emma2006 T.J. Sokol Klimkovice88
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
146.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Vraštilová Terezie2007 SK Kuklenská Brno, z.s.75
148.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.74
149.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha70
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most70
151.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.63
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.63
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže63
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.63
156.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš59
157.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
158.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice55
159.Palánová Veronika2007 SK Hamr, z.s. 54
160.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové51
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.51
162.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub50
173.Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA45
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
175.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
177.Budišová Dominika2006 Badmintonový klub Holice, z.s.41
178.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
180.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 38
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.38
182.Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín25
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín25
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk25
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín25
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín25
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav25
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno25
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
197.Hodačová Amy2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.20
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub20
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka20
200.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany19
1.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2170
2.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 2150
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2120
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2120
5.Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice2000
6.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1880
7.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1830
8.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1730
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1600
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1600
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1480
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1430
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1430
14.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1200
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň1200
16.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1050
17.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
18.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1000
21.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha950
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha950
23.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.925
24.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.900
25.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice890
Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.890
28.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
29.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice825
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice825
31.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most805
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice790
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš790
34.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice780
35.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
36.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.730
37.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.700
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové700
39.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice675
40.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.670
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno670
42.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice655
43.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany650
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.650
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk650
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha650
47.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most645
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most645
49.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav630
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín630
51.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 620
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná620
Jonášová Klára2006 BaC Kladno620
54.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
55.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš575
56.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.570
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.570
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.570
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.570
60.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA550
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
62.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.545
63.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most505
64.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové500
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha500
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové500
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most500
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 500
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY500
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
71.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice493
72.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton475
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka475
74.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín450
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
76.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
77.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.420
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná420
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha420
80.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň413
81.Čížová Veronika2007 T.J. Sokol Klimkovice410
82.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
83.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.400
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.400
86.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic393
87.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.383
88.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.370
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
91.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha369
92.Hejnová Sára2007 USK Plzeň368
93.Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno350
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.350
98.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
100.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha335
101.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
102.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice330
103.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha325
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.325
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha325
106.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 310
107.Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.300
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.300
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.300
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.300
114.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha281
115.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha275
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
117.Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové250
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha250
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
120.Čechová Tereza2008 Super Stars Most225
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.225
122.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.220
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška220
124.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
125.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka203
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka203
127.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice200
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice200
Vraštilová Terezie2007 SK Kuklenská Brno, z.s.200
134.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha194
135.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.188
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.188
137.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice180
138.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
139.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
140.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Křížková Eva2008 BaC Kladno150
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most150
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže150
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.150
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Zvěřinská Tereza2006 T.J. Sokol Klimkovice150
149.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.144
150.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA125
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
152.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
153.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice110
154.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín100
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA100
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav100
Romanová Karin2008 TJ Slavoj Český Těšín100
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav100
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.100
175.Hermannová Pavlína2010 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
176.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.75
178.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Bajusová Nela2007 TJ Slavoj Český Těšín50
Dvorníková Emma2006 T.J. Sokol Klimkovice50
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav50
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Kmeť Magdalena Ewa2008 TJ Slavoj Český Těšín50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Roiková Alena2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Sikorová Petra2007 TJ Slavoj Český Těšín50
Smrčková Natálie Josefína2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
192.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
194.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
1.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1900
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
3.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1750
4.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1630
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1450
6.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1380
7.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1200
8.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1050
9.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1000
12.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA950
13.Fliglová Nela2007 Badminton Sharks Brno, z.s.890
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové890
15.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice870
16.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany850
Dvořáková Anna2006 BA Plzeň850
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
19.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.820
Osladilová Kateřina2006 T.J. Sokol Klimkovice820
21.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha800
22.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná700
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice700
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha700
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.700
26.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
27.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
28.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.640
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno640
30.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.630
31.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.600
32.Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín550
33.Jonášová Klára2006 BaC Kladno530
34.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav520
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
36.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most510
37.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice500
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové500
40.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
41.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk470
42.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA450
43.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín420
44.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA413
45.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most410
46.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice400
Grednerová Sarah2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.400
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 400
50.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.389
51.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.388
52.Čížová Veronika2007 T.J. Sokol Klimkovice360
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha360
54.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice358
55.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
56.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most338
57.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic333
58.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš329
59.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.310
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.310
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
62.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.300
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
66.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most295
67.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
68.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha284
69.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice280
70.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.273
71.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška270
73.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
74.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY263
75.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most260
79.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.258
80.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha250
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové250
Šuhajová Lucie2008 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.250
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.250
84.Hejnová Sára2007 USK Plzeň244
85.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové238
86.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka225
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.225
89.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 223
90.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
91.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha219
92.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
94.Boháčková Zuzana2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha200
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
97.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
98.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň188
99.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové175
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.175
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.175
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
103.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice170
104.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš163
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha163
106.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Čechová Tereza2008 Super Stars Most150
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Wojewodová Marie2007 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
111.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
112.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA138
113.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha134
114.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha130
115.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.125
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno125
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Krajčí Natálie2007 BK Kopřivnice, z.s.125
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.125
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha125
122.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice120
123.Honajzerová Eliška2008 T.J. Sokol Klimkovice110
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.110
125.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Frýdková Amálie2008 Lokomotiva Břeclav100
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
Šušková Sára2006 Ostrava Badminton Klub100
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.100
135.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
136.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
137.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice75
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.75
Zvěřinská Tereza2006 T.J. Sokol Klimkovice75
142.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha50
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Glatzová Anna2008 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Hrůzová Amálie 2007 BK ARION PRAHA50
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Křížková Eva2008 BaC Kladno50
Langová Lucie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk50
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš50
Portová Anna2007 BK TJ Baník Most50
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže50
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav50
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha50
Vraštilová Terezie2007 SK Kuklenská Brno, z.s.50
164.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka38
165.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
166.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Bocková Anežka2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Bury Viktorie2009 TJ Slavoj Český Těšín25
Dvorníková Emma2006 T.J. Sokol Klimkovice25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.25
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 - TáborD23.03.2019
2GPC U15 - LiberecC23.03.2019
3GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
4GPC U15 - AšC30.03.2019
5GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
6GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
7GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
8GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
9GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
10GPC U15 - MostC14.04.2019
11GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
12GPC U15 - PřerovC20.04.2019
13GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
14GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
15GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
16GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
17GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
18GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
19GPC U15 - BrnoC05.05.2019
20GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
212. GPA U15 - AšA12.05.2019
222. GPB U15 - Praha SkalkaB16.06.2019
23OP U15 - Benátky nad JizerouSKP22.06.2019
24GPC U15- otevřený - Praha JeremiC22.06.2019
25OP U15 - HoliceSKP01.09.2019
26OP U15 - České BudějoviceSKP07.09.2019
27GPC U15 - OpavaC07.09.2019
28GPC U15 - Ústí nad LabemC08.09.2019
29OP U15 - AšSKP08.09.2019
30GPC U15 - ŠumperkC08.09.2019
31GPC U15 - Králův DvůrC08.09.2019
32GPC U15 - BB Arena- Praha LetňanyC14.09.2019
33GPD U15 - VesecD21.09.2019
34GPD U15 - PlzeňD21.09.2019
353. GPB U15 - PardubiceB22.09.2019
36GPD U15 - StrakoniceD28.09.2019
37GPC U15 kvalifikační - PlzeňC28.09.2019
38OP U15 - KopřivniceSKP28.09.2019
39GPC U15 kvalifikační - IvančiceC29.09.2019
40GPC U15 kvalifikační - TáborC05.10.2019
41GPC U15 kvalifikační - Hradec KrálovéC05.10.2019
42GPC U15 kvalifikační - KladnoC05.10.2019
43OP U15 - VesecSKP05.10.2019
44OP U15 - Praha ZMSKP05.10.2019
45GPD U15- Novoměstský pohár - Nové Město nad MetujíD12.10.2019
46MČR U15 - MostMČR13.10.2019
47OP U15 - Brno TuřanySKP19.10.2019
48GPD U15- V. Velká cena města Aš - AšD27.10.2019
49GPC U15 - KladnoC03.11.2019
50GPC U15 - VendryněC09.11.2019
51GPC U15 - VesecC10.11.2019
52GPD U15 - PlzeňD10.11.2019
53GPC U15 - MostC16.11.2019
54GPC U15 - OlomoucC16.11.2019
55GPC U15 - KlimkoviceC17.11.2019
56GPD U15 - MostD23.11.2019
57GPD U15- dvouhry - Praha JeremiD30.11.2019
58GPD U15 - TáborD01.12.2019
59GPC U15- O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC01.12.2019
60GPC U15 - Hradec KrálovéC14.12.2019
61GPC U15 - Králův DvůrC14.12.2019
62GPC U15 - OstravaC14.12.2019
63GPC U15- Přebor Prahy - Praha ZMC14.12.2019
64GPC U15- dvouhry - AšC15.12.2019
65GPD U15 - DobruškaD04.01.2020
66GPC U15 - OlomoucC04.01.2020
67GPD U15- IX. Ašský košíček- dvouhry - AšD04.01.2020
68GPC U15 - Nové Město nad MetujíC18.01.2020
69GPC U15 - VendryněC18.01.2020
70GPC U15 - BřeclavC18.01.2020
71GPC U15 - Praha HamrC18.01.2020
72GPC U15 - MostC18.01.2020
73GPC U15 - Ústí nad LabemC25.01.2020
74GPC U15 - AšC01.02.2020
75GPC U15 - Benátky nad JizerouC02.02.2020
76GPD U15 - PlzeňD08.02.2020
771. GPA U15 - Hradec KrálovéA09.02.2020
78GPC U15 - Karlovy VaryC22.02.2020
79GPD U15 - Nové Město nad MetujíD22.02.2020
80GPC U15 - KladnoC01.03.2020
811. GPB U15 - PardubiceB08.03.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading