logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 12.03.2020

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
12.03.2019 - 12.03.2020
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2019-2020
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ25
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ109
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ130
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.WJ165
5.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ180
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ189
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ192
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2000
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1240
12.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1100
13.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1000
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
18.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.890
19.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.880
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.870
23.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava850
25.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.830
26.Altera Jan2004 BaC Kladno790
27.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha775
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice745
29.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové710
30.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most700
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Oros Marek2003 Super Stars Most700
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
35.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.630
36.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.550
37.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.545
38.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka543
39.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.535
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno530
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
42.Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice510
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
44.Port Jan2003 BK TJ Baník Most475
45.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
46.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
48.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava440
49.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha433
50.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.420
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton410
52.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
53.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.395
55.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.370
56.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.363
57.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA360
58.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
59.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 333
60.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín320
61.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka310
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.310
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.295
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.293
65.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín280
66.Matiska David2004 BK ARION PRAHA276
67.Kóňa Jan2004 Super Stars Most271
68.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.263
69.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.258
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha258
71.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná251
72.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha249
73.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha238
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII238
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.238
76.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice223
77.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.220
78.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
79.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.201
80.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most200
81.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.199
82.Vlasák David2004 Super Stars Most188
83.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
84.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka180
85.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 178
86.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA174
87.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA172
88.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.171
89.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.170
90.Janáček David2004 BK ARION PRAHA166
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 166
92.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha163
93.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
94.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha153
95.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 150
101.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.141
102.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
103.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.129
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka129
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.129
106.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
107.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice113
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.113
110.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha110
111.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.108
112.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.105
113.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice100
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš100
127.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
128.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
131.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 62
132.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.60
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha60
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
137.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.58
138.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice50
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA50
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha50
150.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA45
151.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Fojt Martin2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
154.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka25
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA25
158.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR76
2.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.WJ74
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ90
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2360
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2360
6.Morávek Michal2002 BaC Kladno2320
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1980
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
9.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1640
10.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1480
11.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
12.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1400
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1350
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1330
Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1330
16.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
17.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1240
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1200
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
22.Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.1150
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
24.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 990
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
26.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha950
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
29.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.900
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.890
Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.890
32.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
33.Altera Jan2004 BaC Kladno850
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice850
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
38.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín840
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno840
40.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové835
41.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.800
42.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
43.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha780
Oros Marek2003 Super Stars Most780
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
46.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
47.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.750
48.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice715
49.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.690
50.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
51.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.560
52.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná550
53.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA535
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka530
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton530
56.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
57.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.510
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka510
59.Matiska David2004 BK ARION PRAHA500
60.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII488
61.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha475
62.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.470
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
64.Port Jan2003 BK TJ Baník Most460
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha460
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha460
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.450
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.450
69.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.430
70.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.420
72.Janáček David2004 BK ARION PRAHA410
73.Kóňa Jan2004 Super Stars Most408
74.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná400
75.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha395
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
77.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA385
78.Kostrhun Daniel2002 TJ Slavoj Podivín380
79.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.370
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.370
81.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.350
82.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.345
83.Vlasák David2004 Super Stars Most338
84.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 325
85.Schlauch Radek2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
87.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
88.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava280
89.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha270
90.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.250
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most250
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha250
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
96.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha223
97.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
100.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka210
101.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Herzán David2002 TJ Slavoj Podivín200
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.200
106.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha173
107.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
108.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice150
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka150
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Petruška Ondřej2005 T.J. Sokol Klimkovice150
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš150
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha150
126.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA125
127.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
131.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
132.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.105
133.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Fojt Martin2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA100
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Martinec Jan2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 100
145.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
147.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka88
148.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
149.Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 60
150.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.50
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ38
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2480
3.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2070
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1340
7.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1220
8.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
9.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1140
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1040
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha990
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno970
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most940
16.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín920
17.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.870
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Nesvačil Michal2002 SK Péřák z.s.850
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
22.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha825
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.810
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
25.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
26.Altera Jan2004 BaC Kladno780
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.780
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.775
29.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.750
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice740
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
Slíva David2003 T.J. Sokol Klimkovice730
34.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.690
35.Matula Tomáš2004 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.670
36.Matula Jakub2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.620
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno590
38.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka580
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
40.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
41.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
42.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.500
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka500
45.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha450
Oros Marek2003 Super Stars Most450
47.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.420
48.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha370
49.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.360
Port Jan2003 BK TJ Baník Most360
51.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.341
52.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
53.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.280
58.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.260
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.260
60.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
61.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 250
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha250
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
65.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín230
66.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha210
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.210
68.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.200
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Vlasák David2004 Super Stars Most200
77.Matiska David2004 BK ARION PRAHA188
78.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
80.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
81.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.160
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 160
84.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.150
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.150
Janáček David2004 BK ARION PRAHA150
Kóňa Jan2004 Super Stars Most150
Láznička Jan2003 T.J. Sokol Klimkovice150
Macháň Vojtěch2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Oswald Michal2005 T.J. Sokol Klimkovice150
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Šimko Jáchym2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 150
95.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
96.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.120
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
99.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA110
100.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka105
101.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kretek Tomáš2004 BA Plzeň100
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka100
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha100
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
115.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
118.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
119.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
120.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Novák Jakub2002 SK Hamr, z.s. 50
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná50
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ38
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ92
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ112
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2600
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2560
6.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1600
7.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.1500
8.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1480
9.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1340
10.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1270
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1190
13.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1140
16.Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1100
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most990
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 920
21.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.900
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
23.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most850
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 713
27.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.700
28.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice680
29.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.650
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.590
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice573
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.550
35.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka535
36.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
37.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.525
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
39.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.520
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.518
41.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.510
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.508
43.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
44.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.488
45.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň485
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most480
Pálková Tereza2002 Super Stars Most480
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice470
49.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.450
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
51.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most433
52.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
53.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.425
54.Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most420
56.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
57.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha413
58.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka405
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
60.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče400
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha400
62.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
64.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha380
65.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.375
66.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
67.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha340
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.313
69.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 306
70.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha288
71.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha280
72.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.263
73.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.261
74.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice260
75.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.250
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic249
79.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.240
80.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
81.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.200
88.Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.175
89.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most171
90.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka163
91.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
96.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 135
97.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
98.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice120
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
102.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže118
103.Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.114
104.Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.113
105.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Konvičná Lucie2002 TJ Chropyně100
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš100
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.100
114.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha88
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.88
117.Benediktová Klára2005 BA Plzeň68
118.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
120.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
121.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
123.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.38
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ41
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ41
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2120
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2120
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1920
8.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1900
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1900
10.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1880
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1760
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
13.Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1700
14.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1580
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1550
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1540
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.1540
18.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1300
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1190
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
22.Šmídová Martina2002 BA Plzeň1150
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1140
Krupičková Aneta2003 BA Plzeň1140
25.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
26.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.950
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.950
28.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.940
30.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
31.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
32.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.830
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.830
34.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.795
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
36.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.730
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha730
38.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka725
39.Pálková Tereza2002 Super Stars Most700
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most700
41.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice690
42.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA650
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.650
45.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.600
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.595
47.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.580
48.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.575
49.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.570
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.570
51.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.565
52.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.563
53.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.525
54.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most520
Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.520
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
57.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.503
58.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
60.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.495
61.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice475
62.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most470
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
64.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.455
65.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka438
66.Benediktová Klára2005 BA Plzeň425
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.425
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha425
69.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most420
70.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče400
71.Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice380
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice365
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín365
74.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
75.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 356
76.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
77.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
78.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
80.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
81.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha270
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha270
83.Dvořáková Anna2006 BA Plzeň250
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.250
85.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.225
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka225
87.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
88.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
90.Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice180
Kovalčíková Anna2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.180
92.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha150
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most150
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš150
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
97.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže125
98.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 120
100.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.105
102.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
119.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
121.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
Martincová Anna2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
124.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ57
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2480
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2070
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2060
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2040
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1480
7.Petrušková Klára2003 T.J. Sokol Klimkovice1340
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1300
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1120
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1040
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Metzová Lucie2004 T.J. Sokol Klimkovice1000
14.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha900
Šmídová Martina2002 BA Plzeň900
Žurková Valérie2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.900
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.870
18.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.850
19.Kalábová Hana2004 SK Péřák z.s.830
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.830
21.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové820
22.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
23.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.780
24.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.775
25.Čermáková Magdaléna2003 SK Péřák z.s.770
26.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.740
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice700
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka675
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
31.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče650
32.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.640
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.640
34.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
35.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.620
36.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 600
37.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.591
38.Krupičková Aneta2003 BA Plzeň588
39.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice580
40.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha570
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
42.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.555
43.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.525
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
45.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.520
46.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA500
Pálková Tereza2002 Super Stars Most500
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
49.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most490
50.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
51.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka475
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.450
53.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha440
54.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.430
55.Dejlová Veronika2003 T.J. Sokol Klimkovice420
Líčková Štěpánka2003 TJ Slavoj Podivín420
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
58.Cábová Andrea2002 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.410
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.410
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
61.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.400
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
63.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.368
64.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 343
65.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most310
66.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
68.Růžičková Marie2003 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.280
69.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.278
70.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.275
71.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
72.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
Larischová Marta2004 T.J. Sokol Klimkovice260
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.260
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most260
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most260
77.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha250
79.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic240
80.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
83.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
85.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
Helešicová Barbora2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.150
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
94.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany120
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
98.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha110
99.Čadová Štěpánka2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha100
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice100
Hrdinová Zuzana2005 B.O.CHANCE OSTRAVA RIDERA SPORTCLUB z.s.100
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš100
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš100
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.100
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň100
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Vondrová Daniela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem- oddíl badminton p.s.100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
112.Benediktová Klára2005 BA Plzeň88
113.Koloničná Hana2002 T.J. Sokol Klimkovice60
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 60
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
116.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
2GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
3GPC U19 - NejdekC30.03.2019
4GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
5GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
6GPC U19 - KarvináC13.04.2019
7GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
82. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
9GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
10GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
11GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
12GPC U19 - MostC25.05.2019
13GPC U19 - BrnoC26.05.2019
142. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
15GPC U19- otevřený - Praha VinořC22.06.2019
16OP U19 - Králův DvůrSKP23.06.2019
173. GPB U19 - IvančiceB08.09.2019
18OP U19 - PlzeňSKP28.09.2019
19GPC U19 - MostC29.09.2019
20OP U19 - Český KrumlovSKP05.10.2019
21GPC U19 - Ústí nad LabemC05.10.2019
22GPC U19 - KladnoC06.10.2019
23OP U19 - BrnoSKP12.10.2019
24GPC U19 - Praha ZMC13.10.2019
25OP U19 - HoliceSKP27.10.2019
26GPC U19 - Plzeň- Bílá HoraC10.11.2019
27GPC U19 - VesecC17.11.2019
28GPC U19 - VendryněC23.11.2019
29GPC U19 kvalifikační - ChropyněC30.11.2019
30GPC U19 kvalifikační - PlzeňC01.12.2019
31GPC U19 kvalifikační - Rychnov nad KněžnouC07.12.2019
32OP U19 - Praha HamrSKP07.12.2019
33GPC U19 kvalifikační - České BudějoviceC08.12.2019
34OP U19 - VesecSKP08.12.2019
35GPC U19 kvalifikační - Benátky nad JizerouC08.12.2019
36OP U19 - OlomoucSKP08.12.2019
37MČR U19 - Orlová LutyněMČR15.12.2019
38GPC U19 - PřerovC04.01.2020
39GPC U19 - Praha VinořC05.01.2020
40GPC U19 - Ústí nad LabemC11.01.2020
41GPC U19 - ChropyněC12.01.2020
42GPC U19 - KladnoC12.01.2020
431. GPA U19 - Hamr PrahaA26.01.2020
44GPC U19 - Praha VinořC08.02.2020
45GPC U19 - MostC09.02.2020
46GPC U19 - PlzeňC09.02.2020
471. GPB U19 - BrnoB01.03.2020
48GPC U19 - Ústí nad LabemC07.03.2020
49GPC U19- 22. Witte Cup Nejdek - NejdekC07.03.2020
50GPC U19 - Praha Hamr BraníkC08.03.2020
51GPC U19 - Rychnov nad KněžnouC08.03.2020
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading