logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Talent Team

Projekt ČBaS Talent Team pro hráče zejména kategorií U13 a U15 má v roce 2019 před sebou pestrý program. Jako už tradičně se budou v Nymburce konat technické kempy proložené výjezdy do zahraničí, třeba Německa (Refrath Cup) či Maďarska (Nation to Nation U15).

Program Talent Teamu na rok 2019


Talent Team je určen hráčům kategorií U15 a U13, případně mladším, tj. hráčům narozeným v roce 2005 a později. V tuto chvíli je naplánováno celkem 9 kempů, ovšem jejich konečný počet i počty hráčů zvaných na jednotlivé kempy se mohou nakonec lišit v závislosti na výši dotací z rozpočtu MŠMT pro tento rok. 

U každého kempu (viz příloha výše) je uveden termín konání (délka +/- 1 den), předběžné počty hráčů vč. ročníků narození hráčů, jimž bude kemp určen. Spoluúčast na kempech Talent Teamu je v tuto chvíli stanovena na 600,- Kč na hráče/den

Přímo pro Talent Team je určený dotační program MŠMT Talent. Prostředky na tento projekt tak neubírají finanční zdroje reprezentaci, která čerpá peníze z jiného dotačního programu. 

Letošní kempy mají kromě tradičního rozvoje dovedností za úkol vybrat hráče pro MEJ U15, které proběhne v únoru 2020. Hlavním trenérem projektu je Tomáš Krajča, opět plánujeme navázat na úspěšnou spolupráci s Peterem Mouritsenem. 

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading